نماد وی چین

وی چینVET

#کوین

قیمت وی چین VeChain

-2.78%
0.03428 $
تومان
$0.03388
$0.03554
بالاترین قیمت وی چین امروز0.03554 $
پایین‌ترین قیمت وی چین امروز0.03388 $
حجم معاملات170,928,423 $
حجم معاملات ارز5,942,741

نمودار قیمت لحظه‌ای وی چین

توضیحات بیشتر

خرید وی چین VET (قیمت لحظه‌ای، نمودار و تحلیل)

ارز دیجیتال VET توسط پلتفرم وی چین ارائه شده است. وی چین یک شرکت خدماتی است که بر پایه بلاک چین فعالیت می کند و هدف آن ایجاد یک اکوسیستم توزیع شده برای کسب و کارهاست و با هدف ایجاد همکاری های موثر و کارآمد، ایجاد پرداخت هایی با سرعت بالا و روند اطلاعاتی شفاف به وجود آمده است. این پلتفرم با ترکیب بلاک چین و ردیابی فیزیکی کمک می کند تا محصولات واقعی در تمامی مراحل از تولید تا ارسال بدون هیچ گونه تقلبی به مقصد برسند. در واقع وی چین پلتفرمی است که برای ساده سازی مدیریت تامین ایجاد شده است و کمک می کند تا اصل و جعل بودن محصولات از هم تمیز داده شود. شرکت های بزرگی از وی چین برای ردیابی انواع محصولات ریز و درشت بهره می گیرند.

 

این شبکه دو رمز ارز VET و VTHOR را ارائه داده است که اولی برای رای گیری های موجود در شبکه و دومی برای اجرای تراکنش ها مورد استفاده قرار می گیرد. در ادامه با ما همراه باشید تا با شبکه وی چین و ارز دیجیتال VET بیشتر آشنا شوید.

شیوه کار وی چین

شبکه ارز دیجیتال VET به هر محصول یک هویت می دهد و تمام اتفاقی که در مراحل تولید تا ارسال روی آن هویت ایجاد می شود توسط حسگرها ردیابی می شود. همین عامل نیز سبب می شود تا شرکت ها از مدیریت صحیح محصولات اطمینان داشته باشند و مصرف کنندگان نیز از اصالت کالا اطمینان خواهند داشت. شرکت های بزرگی همچون BMW، فروشگاه های زنجیره ای Walmart و LVMH از وی چین برای مدیریت محصولات خود بهره می برند.

سازندگان پلتفرم وی چین

آقای سانی لو مدیر ارشد اطلاعات لویی ویتون و جی ژانگ مدیر مالی شرکت PwC در سال ۲۰۱۵ پلتفرم وی چین را ارائه دادند. آقای لو با ترکیب تخصصی که از فناوری کالاهای لوکس بدست آورده بود و فناوری بلاک چین نرم افزاری به نام IoT را برای مدیریت زنجیره تامین ایجاد کرد. او با کمک بنیادی به نام وی چین، مدیریت این پلتفرم را به عهده گرفت. این تیم در سال ۲۰۱۷ رمز ارزی به نام VEN را که روی بستری از اتریوم فعالیت داشت معرفی کردند و در نهایت زمانی که بلاک چین VTHOR راه اندازی شد، ارز دیجیتال VET جایگزین این توکن شد. هر یک واحد VEN معادل صد واحد VET است.

 ارز دیجیتال VET

همانطور که در قسمت قبل گفته شد، ارز دیجیتال VET بعدها جایگزین VEN شد. توکن VEN ابزار پرداخت ها در وی چین است. هر چقدر مقدار سرمایه بیشتری از این رمز ارز داشته باشید سهم بیشتری از تصمیم گیری های شبکه خواهید داشت و می توانید رمز ارز بیشتری داشته باشید. با استفاده از این رمز ارز می توانید توکن های VTHOR را به منظور دسترسی به فناوری زنجیره تامین تولید کنید.

ویژگی های وی چین

پلتفرم ارز دیجیتال VET بر خلاف بسیاری از بلاک چین های دیگر، یک شبکه بلاک چینی کاملا تخصصی است. وی چین به گونه ای طراحی شده است که در سرتاسر زنجیره تامین، حرکت خدمات و محصولات را بررسی می کند. از این رو می توان توکن VET را یک رمز ارز خدماتی به حساب آورد. شبکه وی چین از دو رمز ارز یکی برای تامین بودجه مورد نیاز پروژه ها و دیگری برای قدرت گرفت بلاک چین استفاده می کند. همچین با دیگر نهادها به صورتی کاملا راهبردی فعالیت می کند.

 

به عنوان مثال در کشور چین با ایجاد شهرک های هوشمند به صورت گسترده ای با این کشور همکاری دارد. از دیگر شرکت هایی که با وی چین همکاری دارند، PwC است که در قبال خدماتی که از این پلتفرم دریافت می کند، وی چین را به مشتریان خود تبلیغ می کند.

وی چین از چه مکانیزمی برای انجام تراکنش ها استفاده می کند؟

هر بلاک چین شبکه ارز دیجیتال VET تنها در عرض ۱۰ ثانیه ایجاد می شود و سرعت تراکنش ها در این شبکه در هر ثانیه ۱۰ هزار تراکنش است و برای انجام تراکنش ها از مکانیزم POA(توافق جمعی) بهره می گیرد.

قیمت ارز دیجیتال VET

ارز دیجیتال VET برای اولین بار در سال ۲۰۱۸ در صرافی های ارز دیجیتال منتشر شد و به سرعت با نوسانات قیمت زیادی روبرو شد. این رمز ارز با عبور از فراز و نشیب های بسیار در نهایت در سال ۲۰۱۸ با قیمت ۰/۰۰۴ بسته شد. در سال ۲۰۱۹ اما این افت و خیزهای قیمت ادامه دار نبود و توانست رشد قیمت ۰/۰۰۷۹ دلار را تجربه کند. اما نتوانست در اوج باقی بماند و در نهایت به قیمت ۰/۰۰۲۸ دلار سقوط کرد و در پایان همین سال تنها به قیمت ۰/۰۰۵۶ دلار بسنده کرد و با این قیمت بسته شد. تمام این نوسان قیمت ها مجددا در سال ۲۰۲۰ تکرار شد و در پایان سال با قیمت ۰/۰۱۹ دلار بسته شد.

چه آینده ای پیش روی VET است؟

کارشناسان بازار رمز ارزها آینده ارز دیجیتال VET را مثبت و رو به رشد تلقی می کنند. فهرست بلندبالای شرکت هایی که با وی چین فعالیت می کنند گواه این مطلب است که آن ها علاقه مند به توسعه این شبکه هستند و همچنین آینده ای روشن در انتظار این شبکه و رمز ارز آن است. وی چین توانسته کسب و کارهای مختلف را با فناوری بلاک چین یکپارچه سازی کند. در نتیجه آن ها را بهینه سازی خواهد کرد و در نهایت می تواند منابع جدید را آزادسازی کند. شاید تا امروز ارز دیجیتال VET با افت و خیزهای بسیاری روبرو بوده است، اما با بهره گیری از تیم توسعه دهندگان قوی و حمایت های شرکت های بزرگ می تواند در آینده رشد چشمگیری را تجربه کند.