نماد اینترنت کامپیوتر

اینترنت کامپیوترICP

#کوین

قیمت اینترنت کامپیوتر InternetComputer

-2.29%
8.28 $
تومان
$8.122
$8.769
بالاترین قیمت اینترنت کامپیوتر امروز8.769 $
پایین‌ترین قیمت اینترنت کامپیوتر امروز8.122 $
حجم معاملات2,559,175 $
حجم معاملات ارز21,712,290

نمودار قیمت لحظه‌ای اینترنت کامپیوتر

توضیحات بیشتر

خرید ICP اینترنت کامپیوتر به همراه قیمت لحظه ای، نمودار و تحلیل

خرید ICP در صرافی تاپ کنز، به راحتی و به صورت آنلاین میتوانید ارز ICP  خرید و فروش کنید.

ارز ICP اینترنت کامپیوتر چیست؟

ارز دیجیتال ICP توکنی است که توسط پلتفرم Internet Computer (IC) ارائه شده است. این پلتفرم توسط بنیادی به نام Difinity ساخته شده است و یکی از شبکه های منبع باز است و با اهدافی همچون رفع ایراداتی از قبیل ضعف های امنیتی اینترنت و سیستم های کامپیوتری و رفع سواستفاده هایی که از داده های کاربران انجام می شود و همچنین با هدف به وجود آوردن اینترنتی نوین که توانایی میزبانی از قراردادهای هوشمند را دارد به وجود آمده است. IC اولین بلاک چینی است که با استفاده از سرعت اینترنت و در عین حال با ظرفیت نامحدود فعالیت می کند. در اصل نوعی کامپیوتر بلاک چین است که می تواند داده را به طور دقیق و موثر محاسبه و اجرا کند. درادامه با ما همراه باشید تا با این پلتفرم و توکن آن بیشتر آشنا شوید.

تاریخچه ICP

پروژه ارز دیجیتال ICP در اواخر سال ۲۰۱۶ توسط آقای دومینیک ویلیامز بنا نهاده شد و در همان ابتدای امر توانست توجه بسیاری از کارشناسان بازار ارزهای دیجیتال را به خود جلب کند. او یکی از بنیان گذاران و دانشمندان اصلی بنیاد Difinity و رییس آن است. او همچنین در گذشته از اعضای اولیه بیت کوین و اتریوم بود. سرمایه گذاران می توانند با داشتن توکن های ICP در تصمیم گیری های شبکه حق رای داشته باشند. با توجه به گفته های توسعه دهندگان، ICP در واقع اولین شبکه مبتنی بر بلاک چین است که توانایی میزبانی از بسیاری از سایت ها، سیستم های هوشمند و تمامی سیستم های مالی و خدمات اینترنتی را داراست و بر پایه قراردادهای هوشمند فعالیت می کند. به عنوان مثال در صورتی که بخواهید برای کسب و کار خود یک وب سایت داشته باشید دیگر نیاز نیست هزینه های مربوط به هاست را بپردازید و درون این بلاک چین می توانید وب سایت خود را بدون هیچ هزینه ای راه اندازی کنید.

توکن ICP در شبکه چه نقشی ایفا می کند؟

ارز دیحیتال ICP به عنوان توکن اینترنت کامپیوتر می تواند درون شبکه قفل شود و در واقع سلول های عصبی(نود) ایجاد می شود که می توانند در تصمیم گیری های شبکه نقش داشته باشند. سرمایه گذاران توکن ICP می توانند از این طریق پاداش دریافت کنند. همچین برای تامین هزینه های شبکه از این توکن استفاده می شود. در صورتی که کاربران بتوانند زیر نود در شبکه تشکیل دهند می توانند به عنوان پاداش این توکن را دریافت می کنند.

روند قیمت رمز ارز ICP از گذشته تا امروز

توکن ICP از تیمی بزرگ و قدرتمند ساخته شده است و شرکت های بزرگی از آن حمایت می کنند و همه این عوامل باعث رشد قیمت چشمگیر این رمز ارز شد. در حال حاضر قیمت ارز دیجیتال ICP ۳۶۷/۳۱ دلار است و در میان رمز ارزها رتبه هشتم را به خود اختصاص داده است. از ابتدای تولید تا کمتر از یک ماه این رمز ارز  با نوسانات بسیاری روبرو شد و توانست قیمتی بالای ۷۰۰ دلار را تجربه کند و ظرف مدت چهار روز توانست رتبه چهارم از جدول رمز ارزها را از آن خود کند.

 

این رمز ارز از همان ابتدای ورود در لیست بزرگ ترین صرافی های دنیا قرار گرفت و توانست بسیاری از توجهات را به خود جلب کند. بسیاری از سرمایه گذاران برای خرید آن روی آورند. اما در مدت کوتاهی نیز با افت قیمت مواجه شد و قیمت آن به حدود ۶۰۰ دلار رسید. اما پس از گذشت چند ماه تقریبا به تعادل قیمت رسیده است و با نوسانات کمی روبرو شده است.

آیا رمز ارز ICP استخراج می شود؟

ارز دیجیتال ICP جزو رمز ارزهایی است که از الگوریتم اثبات سهام در تراکنش ها تبعیت می کند. از این رو این رمز ارز استخراج نمی شود و برای به دست آوردن و خرید و فروش آن باید از صرافی های معتبر اقدام کنید.

نحوه خرید ارز دیجیتالی ICP

برای اینکه بتوانید ارز ICP را معامله کنید باید چهار مرحله زیر را طی کنید:

  • در صرافی تاپ کنز ثبت نام کنید.
  • احراز هویت خود را تکمیل کنید و منتظر تایید کارشناسان باشد.
  • بعد از تایید احراز هویت خود اقدام به واریز ریالی کنید.
  • ارز ICP را خرید کنید.

بهترین کیف پول های ICP

ارز دیجیتال ICP نوپا است و شبکه بلاک چین اختصاصی خود را دارد و از این رو کیف پول های کمی از آن پشتیبانی می کنند. اما برای خرید و فروش این رمز ارز می توانید از صرافی داخلی بایننس استفاده کنید و یا از کیف پول های Coinlist و Safepal برای معامله این رمز ارز استفاده کنید.

چه آینده ای در انتظار ICP است؟

از نظر سازنده ارز دیجیتال ICP، پس از بیت کوین و اتریوم، این رمز ارز بزرگترین تحول و نوآوری در صنعت ارزهای دیجیتال به شمار می آید. به گفته ویلیامز این رمز ارز با استفاده از سرعت اینترنت قابل اجراست و بسیاری از برنامه های بلاک چین و منبع باز می توانند از طریق آن اجرا شوند. با توجه به اهدافی که تیم سازنده در نظر گرفته است و اگر بتواند سر قول ها و اهدافی که به کاربران خود داده است بماند و با توجه به قیمت بالایی که این رمز ارز دارد، می توان گفت آینده روشنی پیش روی ICP است و می توانید برای سرمایه گذاری این رمز ارز را انتخاب کنید.