نماد سندباکس

سندباکسSAND

#توکن

قیمت سندباکس Sandbox

-4.51%
0.4253 $
تومان
$0.423
$0.4503
بالاترین قیمت سندباکس امروز0.4503 $
پایین‌ترین قیمت سندباکس امروز0.423 $
حجم معاملات10,190,906 $
حجم معاملات ارز4,469,086

نمودار قیمت لحظه‌ای سندباکس

توضیحات بیشتر

خرید سندباکس SAND به همراه قیمت لحظه‌ای سندباکس، نمودار و تحلیل

خرید سندباکس از صرافی تاپ کنز، به راحتی و به صورت آنلاین میتوانید ارز دیجیتال سندباکس SAND خرید و فروش کنید.

ارز دیجیتال سندباکس چیست؟

ارز sand یک نوع ارز دیجیتال است که به‌صورت اختصاصی دارای بلاک چین نیست و تنها بر پایه استاندارد ERC-20 و روی بستر بلاک چین اتریوم طراحی شده است. ارز دیجیتال سند به کاربران این اجازه را می‌دهد که با استفاده از این ارز در یک فضای مجازی بازی کنند و با ساخت توکن روی سند باکس درآمدزایی کنند. در این مقاله ضمن شناخت بیشتر از ارز sand به سایر مطالب پیرامون این ارز هم اشاره خواهد شد.

تاریخچه ارز sand

این ایده که می‌توان بازار ارزهای دیجیتال را با صنعت گیمینگ و بازی تلفیق کرد، در سال 2011 مطرح شد. افرادی به نام آرتور مادرید و سباستین بروگت شرکتی را با عنوان pixowi تاسیس کردند؛ این افراد که در زمینه اقتصاد و سیستم‌های رایانه تخصص داشتند، پروژه‌های متعددی را با همکاری یکدیگر انجام دادند. پلتفرم sandbox هم یکی از پروژه‌های شرکت pixowi به‌شمار می‌آید.

مزایای ارز سندباکس چیست؟

از آن‌جا که صنعت گیمینگ در میان مردم از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است دارای حجم نقدینگی بسیار زیادی است. این موضوع برای بازار ارزهای دیجیتال مهم و قابل توجه است؛ بنابراین ترکیب دنیای گیم و ارزهای دیجیتال با یکدیگر، قطعا تاثیر شگرفی بر ارتقا جایگاه ارزهای دیجیتال خواهد داشت.   

ارز  sandدارای این ویژگی منحصربه‌فرد است که می‌تواند بازار ارزهای دیجیتال را با جهان بازی‌های ویدئویی گره بزند. بدین ترتیب با استفاده از این ارز می‌توان تغییر بزرگی را در صنعت ارزهای دیجیتال به وجود آورد. پلتفرم سند باکس به همه کاربران اجازه می‌دهد برای صنعت گیم تولید محتوا کنند و درآمدزایی داشته باشند.

 

ارز سندباکس چگونه عمل می‌کند؟ 

همان‌طور که می‌دانید پلتفرم سندباکس، فضایی مجازی است که به کاربران اجازه می‌دهد NFT های خود را با استفاده از VoxEdit و Game Marker بسازند. کاربران با استفاده از این کالاهای مجازی یا NFTها علاوه‌بر تعامل با سایر بازیکنان می‌توانند با تریدکردن در MarketPlace سندباکس، کسب درآمد کنند.

 

VoxEdit

VoxEdit نرم‌افزاری است که کاربران می‌توانند در پلتفرم سندباکس، NFTهایی را که بر پایه voxel هستند، ایجاد کنند. Voxels به نوعی از پیکسل‌های سه بعدی گفته می‌شود که می‌توان آن‌ها را به‌راحتی در VoxEdit ویرایش کرد. برای مثال بازیکنان می‌توانند در این پلتفرم کالاهای مجازی مختلفی همچون خانه، ماشین و غیره ایجاد کنند. سپس می‌توانند این کالاها را در قالب NFT به MarketPlace سندباکس عرضه کنند.

 

Game Marker

در این قسمت از پلتفرم سندباکس کاربران می‌توانند بازی‌های سه بعدی را ایجاد کنند. در واقع Game Marker یک برنامه است که کاربران در هنگام استفاده نیازی به آگاهی از دانش کدنویسی نخواهند داشت.

 

MarketPlace

MarketPlace در پلتفرم سندباکس در تاریخ آپریل 2021 ساخته شد. این بخش مانند یک بازار از NFTها است که کاربران بتوانند سرمایه‌های درون بازی خود را با ارز sand که یک توکن بومی در پلتفرم سندباکس محسوب می‌شود، معامله کنند.  

 

چرا ارز دیجیتال سند منحصربه‌فرد است؟

با استفاده از ارز sand می‌توان صنعت بازی را به فناوری‌ بلاک چین گره زد. در سال 2011 شرکت pixowi توانست رمزارزها را به جهان گیمینگ معرفی کند. در این صورت بازیکنان فرصت تجربه بازی در یک فضای مجازی و درآمدزایی از این شیوه را پیدا کردند. با توجه به این‌که هم صنعت گیم و هم بازار ارزهای دیجیتال بسیار محبوب و پررونق است؛ بنابراین ترکیب این دو جهان توسط پلتفرم سندباکس یک ویژگی منحصربه‌فرد به‌شمار می‌آید.

 

 قیمت ارز SAND 

این ارز در بازار ارزهای دیجیتال دارای ارزشی معادل 1.74 میلیارد دلار است و در رتبه 40 بازار قرار دارد. سهم این ارز از بازار حدود 0.12% است و هر واحد از ارز SandBox در این لحظه ارزشی برابر با 1.40 دلار دارد که معادل 44.051 تومان خواهد بود. حجم معاملات این ارز در روز حدود 446.78  میلیون دلار است. قیمت ارز  SANDدر هر  24 ساعت به‌طور میانگین حدود 1.33% افزایش و کاهش قیمت را داشته است و بالاترین قیمت این ارز در تاریخ 4 آذر سال 1400، برابر با 8.51 دلار بوده است. اکنون قیمت ارز sand، 83.46% کمتر از آن تاریخ است. تعداد واحدهای در حال گردش این ارز 1.23 میلیارد دلار و تعداد کل واحدهای در گردش ارز سند 3 میلیارد دلار است. 

 

شیوه خرید ارز sand

برای خرید این ارز می‌بایست در ابتدا به یکی از صرافی‌های ارز دیجیتال معتبر در داخل ایران مراجعه کنید (کاربران ایرانی به دلیل تحریمات کشور ایران قادر به معامله و خرید ارز sand از طریق صرافی‌های دیجیتال خارجی نیستند). سپس با ساخت یک حساب کاربری و انجام مراحل احراز هویت می‌توانید به بخش فروش صرافی رجوع کنید و عملیات خرید خود را انجام دهید.

 

چه صرافی‌‍‌هایی از ارز sand پشتیبانی می‌کنند؟

در هنگام انتخاب صرافی ارز دیجیتال علاوه‌بر این‌که باید به اعتبار و ایمن‌بودن آن توجه کنید، باید به این مورد هم دقت کنید که آیا صرافی مورد نظر شما از ارز سند باکس پشتیبانی می‌کند یا خیر. صرافی‌هایی مانند Binance، Hobi Global، KuCoin و غیره برخی از صرافی‌های دیجیتالی هستند که از این ارز برای خرید و فروش پشتیبانی می‌کنند.

 

کیف پول‌های مناسب برای ارز sand

آن‌چه که باید پس‌از انتخاب صرافی معتبر به آن توجه کنید، انتخاب کیف پول مناسب و ایمن برای نگه‌داری از ارزهای خریداری شده است. بسیار مهم است که کیف پول مورد نظر شما، ارز سند را پشتیبانی کند و همچنین از امنیت بالایی هم برخوردار باشد. برخی از کیف پول‌های معتبر برای مراقبت از این ارز، کیف پول متامسک، تراست یا سیف پل است که می‌‌توان با استفاده از آن‌ها، ارزهای سند خود را نگه‌داری کرد.

 

آینده ارزsand  چگونه ارزیابی می‌شود؟

برای بسیاری از افراد که قصد سرمایه‌گذاری روی ارز سندباکس را دارند بسیار مهم است که بدانند آیا این ارز واقعا ارزش سرمایه‌گذاری دارد یا خیر. با توجه به این‌که دنیای گیمینگ NFT روز‌به‌روز در حال پیشرفت و توسعه است می‌توان انتظار داشت که در آینده ارز SandBox از موفقیت بسیار زیادی برخورداری باشد. همچنین اگر توسعه‌دهندگان این پلتفرم در راستای به‌روزرسانی آن بکوشند و به قابلیت‌های آن اضافه کنند می‌توان انتظار داشت آینده ارز سند واقعا درخشان باشد.

 

سوالات متداول

 

ارز sand چیست؟

یک نوع ارز دیجیتال است که با شیوه منحصربه‌فرد خود دنیای گیمینگ را به بازار ارزهای دیجیتال گره زده است و سبب سودآوری بسیار زیادی شده است.

 

روش خرید ارز سندباکس چگونه است؟

بهترین روش برای خرید این ارز مراجعه به صرافی‌های دیجیتال داخلی و معتبر است.

 

قیمت ارز سند در حال حاضر چه قدر است؟

هم اکنون قیمت این ارز معادل 1.40 دلار است که معادل 44.051 تومان خواهد بود. 

 

کیف پول مناسب ارز دیجیتال سند چیست؟

کیف پول‌هایی مانند متامسک، تراست یا سیف پل از کیف پول‌های مناسب این ارز هستند.

 

کدام صرافی‌های ارز دیجیتال سندباکس را پشتیبانی می‌کنند؟ 

صرافی‌هایی مانند Binance، Hobi Global، KuCoin از ارز سند پشتیبانی خواهند کرد.

 

سخن پایانی

امروزه بازار ارزهای دیجیتال و همچنین صنعت بازی‌های ویدئویی از رونق بسیار زیادی برخوردار هستند. به دلیل این‌که ارز sand تلفیقی از صنعت گیم و بازار رمزارزها است؛ بنابراین از محبوبیت بالاتری برخوردار است. توسعه‌دهندگان این ارز توانسته‌اند با افزودن قابلیت‌های مناسب به پلتفرم SandBox درآمدزایی مطلوبی را برای بازیکنان این فضای مجازی ایجاد کنند. همچنین از آن‌جا که انتظار می‌رود ارزش این ارز در آینده‌ افزایش یابد، پس سرمایه‌گذاری بر شبکه سندباکس می‌تواند موفقیت آمیز باشد. در این خصوص برای آگاهی بیشتر از رمزارز sand و خرید‌وفروش آن  می‌توانید با کارشناسان ما از طریق راه‌های مندرج در سایت ارتباط برقرار کنید. 

 


خرید تتر