نماد کازماس

کازماسATOM

#کوین

قیمت کازماس Cosmos

-1.39%
6.801 $
تومان
$6.781
$7.117
بالاترین قیمت کازماس امروز7.117 $
پایین‌ترین قیمت کازماس امروز6.781 $
حجم معاملات1,539,777 $
حجم معاملات ارز10,690,712

نمودار قیمت لحظه‌ای کازماس

توضیحات بیشتر

خرید کازماس ATOM به همراه قیمت لحظه‌ای ارز اتم، نمودار و تحلیل

خرید کازماس از صرافی تاپ کنز، به راحتی و به صورت آنلاین میتوانید ارز دیجیتال اتم خرید و فروش کنید.

ارز اتم یا کازماس چیست؟

ارز دیجیتال Atom بر روی پلتفرم کازماس قرار گرفته است که ارز رسمی آن نیز محسوب می شود. در سال ۲۰۱۷ عرضه اولیه این رمز ارز شروع و در نهایت در سال ۲۰۱۹ راه اندازی شد. در حال حاضر این رمز ارز در رتبه سی و دوم از جدول ارزهای دیجیتال قرار گرفته است. ارز دیجیتال کازماس نوعی اکوسیستم است که با اهداف مختلفی از جمله یک آینده غیر متمرکز، خدمات و مجموعه ای از برنامه ها به وجود آمده است. شبکه کازماس دسته ای از بلاک چین های مستقل و موازی است که با استفاده از الگوریتم اجماع فعالیت می کنند.

این بلاک چین های موازی می توانند با یکدیگر ارتباط داشته باشند. این امکان در بلاک چین های پیش از کازماس فراهم نبود و همچنین کار ساخت بلاک چین با دشواری های زیادی همراه بود. از این رو به کازماس لقب اینترنت بین بلاک چین ها را اختصاص داده اند. خدمات و برنامه هایی که توسط کازماس ارائه می شود، مبتنی بر بلاک چین است و از یک پل ارتباطی به نام IBC استفاده می کند. این تکنولوژی شرایطی برای کاربران فراهم نموده است تا بتوانند دارایی های خود را به صورت غیر متمرکز و از طریق بلاک چین های مستقل معامله کنند. در ادامه با ما همراه باشید تا با این رمز ارز بیشتر آشنا شوید.

کازماس از چه الگوریتمی تبعیت می کند و عملکرد آن چگونه است؟

ارز دیجیتال Atom برای انجام معاملات و قراردادهای هوشمند به کار برده می شود. این رمز ارز بر اساس اجماع که نوعی الگوریتم اثبات سهام است فعالیت می کند. واحدهای اتم را نمی توان استخراج کرد.کازماس برای اینکه بتواند بین بلاک چین ها ارتباط برقرار کند از نوسانات موجود در بازار ارزهای دیجیتال نهایت استفاده را می برد و برای اینکه بتواند رابطی بین آن ها باشد، بلاک چین ها را به طور دائم بررسی می کند. این شبکه برای اینکه بتواند بلاک چین ها را یک جا جمع آوری کند از دو لایه کلی استفاده می کند. اول لایه برنامه(اپلیکیشن) که با استفاده از آن معاملات را مدیریت و پردازش می کند و دوم بلاک چین شبکه سازی است. این لایه کمک می کند بلاک چین های مستقل به یکدیگر متصل شوند. کازماس با استفاده از ارز دیجیتال Atom توانست بسیاری از مشکلات شبکه ارزهای دیجیتال پیش از خود را حل کند. اتصال بلاک چین ها به یکدیگر راه حلی برای حل مشکلات الگوریتم اثبات کار است که توانست با استفاده از آن مشکل مقیاس پذیری را بهبود ببخشد و تراکنش ها را با کارمزدهای پایین تری انجام دهد.

تاریخچه کازماس

پروژه شبکه ارز دیجیتال Atom در سال ۲۰۱۶ و توسط جی کوان کلید خورد. او در این سال توانست اسناد Gnuclear را ثبت کند. Gnuclear ایده ای بود که با استفاده از الگوریتم اجماع باعث ایجاد همکاری بین بلاک چین های مستقل می شد. این پروژه در اواخر سال ۲۰۱۶ به نام Cosmos تغییر کرد. جی کوان برای اینکه بتواند منابع مالی این ایده را جمع آوری کند توکن Atom را به صورت خصوصی به فروش رساند و در سال ۲۰۱۷ عرضه اولیه این رمز ارز را شروع کرد.

ویژگی ها و مزایای ارز دیجیتال کازماس

 • شبکه ارز دیجیتال Atom تکنولوژی امید بخشی است که با یکپارچه سازی بلاک چین ها ممکن است در حال حاضر نتواند بسیاری از مشکلات دنیای ارزهای دیجیتال را حل کند، اما نویدبخش آینده ای درخشان در این صنعت است.
 • کازماس یک ارز کاربردی است و بسیاری از اپلیکیشن ها از جمله: ای مانی، بایننس چین، کاوا، ترا و شبکه های لینو این رمز ارز را استفاده می کنند.
 • از همان ابتدای پیدایش بسیاری از والت های معتبر این رمز ارز را در لیست خود قرار دادند که حاکی از اهمیت این ارز دیجیتال است.
 • این رمز ارز مورد حمایت و پشتیبانی افراد برجسته ای از جمله فرد ارسام در شرکت کوین بیس و چانگ پنگ ژائو در بایننس قرار گرفته است.

نحوه خرید ارز ATOM

برای اینکه بتوانید ارز Atom را در ایران معامله کنید باید چهار مرحله زیر طی کنید:

 • در صرافی تاپ کنز ثبت نام کنید.
 • احراز هویت خود را تکمیل کنید و منتظر تایید کارشناسان باشد.
 • بعد از تایید احراز هویت خود اقدام به واریز ریالی کنید.
 • ارز Atom را خرید کنید.

بهترین کیف پول های کازماس

بهترین کیف پول های ارز دیجیتال Atom با توجه به میزان امنیت و کارایی که دارند انتخاب شده اند که عبارتند از:

 • کیف پول سخت افزاری Ledger Nano S
 • کیف پول Lunie: از آنجا که این کیف پول توسط کازماس ارائه شده است بهترین عملکرد را در قبال Atom از خود نشان می دهد.
 • کیف پول Trust
 • کیف پول Guarda
 • کیف پول Cosmostation
 • کیف پول Wetez
 • کیف پول ImToken

آینده پیش روی Atom

ارز دیجیتال Atom در صورتی می تواند آینده ای خوب و تضمین شده داشته باشد که شبکه هایی که به کازماس متصل هستند رشد داشته باشند و فعالیت بیشتری از خود نشان دهند. انتظار نمی رود که شکوفایی قیمت کازماس را حداقل در یک تا دو سال آینده ببنیم. به دلیل اینکه رقبای قدرتمندی در این بازار به چشم می خورند که کار را برای این رمز ارز دشوار کرده است و شاید نتوان انتظار آنچنانی از آن داشت. در صورتی که توسعه دهندگان این شبکه بیشتر تلاش کنند و بتوانند آن را توسعه دهند به حدی که بتواند با رمز ارزهای دیگر رقابت کند، ارزش این رمز ارز نیز روز به روز افزایش خواهد داشت. در صورتی که به سرمایه گذاری های بلندمدت علاقه مندید کازماس بهترین گزینه پیش روی شماست.