نماد آنتولوژی

آنتولوژیONT

#کوین

قیمت آنتولوژی Ontology

3.83%
0.2116 $
تومان
$0.2005
$0.2116
بالاترین قیمت آنتولوژی امروز0.2116 $
پایین‌ترین قیمت آنتولوژی امروز0.2005 $
حجم معاملات3,384,403 $
حجم معاملات ارز694,815

نمودار قیمت لحظه‌ای آنتولوژی

توضیحات بیشتر

خرید آنتولوژی ONT به همراه قیمت لحظه ای آنتولوژی، نمودار و تحلیل

خرید آنتولوژی در صرافی تاپ کنز، به راحتی و به صورت آنلاین میتوانید ارز آنتولوژی ONT خرید و فروش کنید.

ارز آنتولوژی چیست؟

آنتولوژی شبکه ای مبتنی بر بلاک چین است که به منظور تطبیق سایر بلاک چین های دیگر اعم از خصوصی و عمومی به وجود آمده است و ارز دیجیتال ONT رمز ارز این پلتفرم است. این بلاک چین شرایطی فراهم نموده است تا تمام شرکت ها بتوانند داده های خود را هم به صورت عمومی و هم به صورت خصوصی ذخیره سازی کنند.. از نظر توسعه دهندگان این بلاک چین، آنتولوژی می تواند انقلابی عظیم در صنعت ارزهای دیجیتال به وجود آورد.

این بلاک چین از یک معماری خاص و منحصر به فرد تشکیل شده است و به گونه ای طراحی شده است تا تمامی افراد علاقه مند به سرمایه گذاری در بازار ارزهای دیجیتال در آینده ای نه چندان دور به این شبکه بپیوندند. این شبکه از الگوریتم VBFT(تحمل خطای قابل تایید) در ثبت تراکنش ها استفاده می کند. در ادامه با ما همراه باشید تا با ارز دیجیتال آنتولوژی و هر آنچه که مربوط به این رمز ارز است بیشتر آشنا شوید.

تفاوت آنتولوژی و شبکه اتریوم

همانطور که در قسمت قبل به آن اشاره شد، شبکه ارز دیجیتال ONT (شبکه تراست) داده ها را هم به صورت عمومی و هم خصوصی ذخیره می کند. در بلاک چین هایی مانند اتریوم که عمومی هستند، شبکه آن ها منبع باز است و داده ها برای اینکه برای تمامی افراد قابل مشاهده باشد برای دفتر توزیع کل ارسال می شود. اما برخی کسب و کارها هستند که امنیت داده ها و خصوصی بودن آن ها بسیار مهم است و در مقابل تمایل دارند از شبکه بلاک چین هم استفاده کنند.

 

اینجا بود که آنتولوژی به کمک این شرکت ها آمد تا هم بتوانند از فناروی بلاک چین استفاده کنند و هم اطلاعات آن ها به صورت خصوصی نگهداری شود و در دسترس تمامی کاربران قرار نگیرد. شبکه آنتولوژی از چند نوع بلاک چین و سیستم های مختلف تشکیل شده است تا بتواند در تمامی کسب و کارها مورد استفاده قرار بگیرد. این شبکه از یک طراحی انعطاف پذیر برخوردار است که متناسب با نیاز شرکت های مختلف قابل استفاده است و همچین بر روی تمامی شبکه ها قابل استفاده و اجرا است.

تاریخچه ارز دیجیتال آنتولوژی

شبکه ارز دیجیتال ONT آنتولوژی توسط یک شرکت چینی معتبر در زمینه ارزهای دیجیتال به نام Onchain در سال ۲۰۱۷ تاسیس شد و بنیان گذاران این بلاک چین دا هانگفی و اریگ ژانگ بودند که بلاک چین NEO را در سال ۲۰۱۶ به وجود آورده بودند. اما در واقع بنیان گذار اصلی شبکه آنتولوژی شخصی به نام لی جون است. این شبکه با هدف استفاده بهینه از تمامی مزایای موجود در شبکه های بلاک چین به وجود آمد. این شبکه تنها با هدف ایجاد محیطی برای نقل و انتقالات ارز دیجیتال خود بسنده نکرد و کاربرد آن بسیار وسیع تر از دیگر بلاک چین هاست.

 

یکی از اهداف اصلی این شبکه که جزو نسل سوم ارزهای دیجیتال است ایجاد همکاری و رابطه بین شبکه های سنتی قدیمی و بلاک چین های جدید است. از نظر توسعه دهندگان این شبکه، ارزهای دیجیتال نباید به تنهایی و در انزوا فعالیت داشته باشند. بلکه آن ها باید به کمک یکدیگر افراد را به سوی پذیرش فناوری جدید ارزهای دیجیتال و استفاده از آن و موفقیت های چشمگیری که در آینده به انتظار این صنعت است سوق دهند.

ارز دیجیتال آنتولوژی چیست؟

پلتفرم آنتولوژی با استفاده از دو ارز دیجیتال ONT و ONG کار می کند که کاربرد هریک از این توکن ها با یکدیگر متفاوت است. توکن ONT به منظور دریافت حق رای در شبکه از طریق سرمایه گذاری و برای انجام تصمیم گیری های مهم شبکه مورد استفاده قرار می گیرد. کسانی که در شبکه سرمایه گذاری کرده اند توکن ONG را به عنوان پاداش دریافت می کنند. از این رمز ارز درون شبکه آنتولوژی و به منظور ذخیره سازی های موجود در شبکه و انجام قراردادهای هوشمند استفاده می شود. این توکن به صورت دوره ای در شبکه منتشر می شود. این رمز ارز حدود ۲۲ سال انتشار می یابد و بین کسانی که سرمایه گذار ONT هستند تقسیم می شود.

 

برای ارز دیجیتال ONT هیچگونه عرضه اولیه ای صورت نگرفته است. اما در سال ۲۰۱۹ بر روی شبکه NEO یک ایدرآپ(اهدای رایگاه توکن به سرمایه گذاران) صورت گرفت. در واقع برای استفاده از کمک های مالی از طرف سرمایه داران این امر اتفاق افتاد و شبکه آنتولوژی توانست از قدرت مالی سرمایه داران NEO کمک بگیرد.

قیمت آنتولوژی

ارز دیجیتال ONT با قیمت ۲/۶ دلار به بازار ارزهای دیجیتال قدم گذاشت و تنها ظرف مدت یک ماه ارزش ۱۰ دلاری را تجربه کرد. این رمز ارز از ابتدای ورود تا به امروز با نوسانات زیادی مواجه نبوده است و همواره به حالت پایدار به حیات خود ادامه داده است. هنگامی که بازار در وضعیت افول قیمت قرار داشت، این رمز ارز بر خلاف دیگر ارزهای دیجیتال توانست به قیمت مناسبی دست پیدا کند و رشد قیمت را باز هم تجربه کرد.

نحوه خرید ارز دیجیتالی آنتولوژی ONT

برای اینکه بتوانید ارز دیجیتال آنتولوژی را معامله کنید باید چهار مرحله زیر طی کنید:

  • در صرافی تاپ کنز ثبت نام کنید.
  • احراز هویت خود را تکمیل کنید و منتظر تایید کارشناسان باشد.
  • بعد از تایید احراز هویت خود اقدام به واریز ریالی کنید.
  • آنتولوژی را خرید کنید.

معتبرترین کیف پول های آنتولوژی

از طرف شرکت دو کیف پول به نام های OWallet و ONTO برای ارز دیجیتال ONT معرفی شده اند و می توانید برای ذخیره و خرید و فروش این رمز ارز از آن ها استفاده کنید. OWallet کیف پول رسمی دسکتاپ این رمز ارز است که قابلیت اتصال به کیف پول های سخت افزاری همچون لجر و یا ترزور را دارد. کیف پول ONTO نسخه موبایلی ارائه شده از شرکت است که برای ذخیره دارایی های خود می توانید از آن استفاده کنید و امنیت بسیار بالایی دارد.

چه آینده ای در انتظار آنتولوژی است؟

شبکه ارز دیجیتال ONT از امکانات نامحدودی برخوردار است. به دلیل اینکه هر شبکه ای چه سنتی چه نوین می تواند از این بلاک چین استفاده کند و در واقع هدف از ساخت آنتولوژی هم ترغیب جامعه سنتی برای انتقال به بلاک چین و استفاده از آن در تمامی امور است. همچنین با اجرای قراردادهای هوشمند و ساخت برنامه های غیر متمرکز تحت حمایت شبکه نئو توانسته است شرایطی فراهم کند تا برای انجام تراکنش ها نیاز به نفر سومی برای تایید تراکنش ها نباشد.

 

ارز دیجیتال ONT از ابتدای ورود به بازار ارزهای دیجیتال رشد قابل توجهی داشته است و در زمانی که تمامی رمز ارزها با کاهش قیمت روبرو شدند با رشد قیمت مواجه شد و همواره در حالت پایداری قیمت قرار داشته است. با تمامی موارد ذکر شده می توان گفت آینده روشنی در انتظار آنتولوژی است و می تواند گزینه مناسبی برای سرمایه گذاری باشد.