نماد کرو دائو توکن

کرو دائو توکنCRV

#توکن#دیفای

قیمت کرو دائو توکن CurveDAOToken

NaN%
$
تومان
بالاترین قیمت کرو دائو توکن امروز $
پایین‌ترین قیمت کرو دائو توکن امروز $
حجم معاملات $
حجم معاملات ارز

نمودار قیمت لحظه‌ای کرو دائو توکن

توضیحات بیشتر

خرید کرو دائو توکن CRV به همراه قیمت لحظه ای کرو دائو توکن، نمودار و تحلیل

خرید کرو دائو توکن در صرافی تاپ کنز، به راحتی و به صورت آنلاین میتوانید ارز کرو دائو توکن CRV خرید و فروش کنید.

ارز کرو دائو توکن چیست؟

ارز دیجیتال CRV توکنی است که توسط صرافی کرو فایننس(Curve Finance) ارائه شده است. این صرافی در بستر اتریوم فعالیت می کند. از رمز ارز این شبکه به صورت اختصاصی برای مدیریت نقدینگی در پلتفرم فایننس و برای مبادلات غیر متمرکز استفاده می شود. این رمز ارز برای تبدیل کردن بیت کوین و استیبل کوین ها به وجود آمده است. از همین حیث به این نوع پروتکل ها DEX(صرافی غیر متمرکز) گفته می شود. این صرافی یکی از محبوب ترین ها در بازار ارزهای دیجیتال است که معاملات بسیاری در آن انجام می شود. در ادامه مطلب با این رمز ارز و آینده پیش روی آن بیشتر آشنا خواهید شد. پس با ما همراه باشید.

رتبه کرو دائو توکن در جدول ارزهای دیجیتال

اولین بار و در سال ۲۰۲۰ ارز دیجیتال CRV معرفی شد. از آنجا که اهداف به وجود آمدن این رمز ارز با معاملات دیفای هم سو بود، به همین خاطر در مدت زمان کمی توانست به رشد قابل توجهی دست پیدا کند. در همان سال تیم سازنده، توانست یک سازمان غیر متمرکز خود مختار تاسیس کند که این رمز ارز در واقع نشان همین سازمان است. این سازمان با هدف ارتباط چند قرارداد هوشمند در بستر اتریوم تاسیس شد، برای اینکه بتوانند میزان نقدینگی CRV را بیش از پیش گسترش دهند. در حال حاضر ارز دیجیتال CRV در رتبه ۷۹ از جدول رده بندی رمز ارزها قرار گرفته است. بیشترین معاملات این توکن در صرافی بایننس انجام می شود.

نحوه خرید ارز CRV

برای اینکه بتوانید ارز CRV را معامله کنید باید چهار مرحله زیر طی کنید:

  • در صرافی تاپ کنز ثبت نام کنید.
  • احراز هویت خود را تکمیل کنید و منتظر تایید کارشناسان باشد.
  • بعد از تایید احراز هویت خود اقدام به واریز ریالی کنید.
  • ارز CRV را خرید کنید.

نحوه عملکرد Cruve DAO

هنگامی که ارز دیجیتال CRV معرفی شد، هیچ گونه عرضه اولیه ای برای اون صورت نگرفت. سیستم این شبکه به گونه ای است که به هر میزان که در آن سرمایه گذاری کرده باشید به شما پاداش تعلق خواهد گرفت. هرچه مدت زمان بیشتری از سرمایه گذاری شما گذشته باشد پاداش بیشتری نصیبتان خواهد شد. پاداش ها را به صورت واحدهای CRV دریافت خواهید کرد. در صورتی که شخصی تمایل نداشته باشد در شبکه فعالیت داشته باشد و فقط قصد خرید این رمز ارز را داشته باشد می تواند با استفاده از DEX های گوناگونی که در بازار ارزهای دیجیتال قرار دارند، اقدام به خرید ارز دیجیتال Cruve DAO نماید.

چه آینده ای در انتظار ارز CRV است؟

پلتفرم شبکه Cruve DAO می تواند به صورت یک صرافی غیر متمرکز نیز عمل کند. هرچقدر معاملات دیفای بیشتری اتفاق بیفتد، سود بیشتری نصیب سرمایه گذاران و شبکه خواهد شد. همین عامل باعث شده است تا بتوان با نگاهی متفاوت به ارز دیجیتال CRV نگاه کرد. این ویژگی باعث شده است افراد زیادی جذب این رمز ارز شوند و آن را به عنوان سرمایه گذاری برای خود انتخاب کنند. البته این نکته را هم باید یادآور شد از آنجا که انجام دادن معامله با AMM ها و خطراتی که در قراردادهای هوشمند امکان وقوع آن هاست احتمال اینکه دچار ضررهای ناگهانی شوید نیز وجود دارد. درست است که این ارز دیجیتال از زنجیره های ثبات پشتیبانی می کند، اما باز هم نمی توان خطرهای آن را نادیده گرفت. به دلیل اینکه فعالیت کاربران و نوسانات بازار ممکن است باعث ضرر خوردن سرمایه گذاران این رمز ارز شود.