نماد ایمیوچبل ایکس

ایمیوچبل ایکسIMX

#توکن

قیمت ایمیوچبل ایکس ImmutableX

NaN%
$
تومان
بالاترین قیمت ایمیوچبل ایکس امروز $
پایین‌ترین قیمت ایمیوچبل ایکس امروز $
حجم معاملات $
حجم معاملات ارز
توضیحات بیشتر

خرید ایمیوپبل ایکس IMX به همراه قیمت لحظه‌ای، نمودار و تحلیل

خرید ایموتیبل در صرافی تاپ کنز، به راحتی و به صورت آنلاین میتوانید ارز IMX خرید و فروش کنید.

ارز IMX چیست؟

پروژه Immutable X و ارز دیجیتال IMX به نام راهکار لایه دوم اتریوم و با هدف رفع مشکل مقیاس پذیری اتریوم معرفی شد. همانطور که می دانید بلاک چین اتریوم بستر بسیاری از برنامه های غیر متمرکز است. به همین خاطر شبکه همواره با مشکلاتی مانند سرعت پایین و ترافیک بالا دست و پنجه نرم می کند. از آنجا که اتریوم میزبان پلتفرم های مختلفی است، به همین خاطر رفع مشکلات مربوط به مقیاس پذیری در این شبکه از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. فعالیت این پلتفرم ها همیشه باعث قطعی و قفل شدن شبکه می شوند.

 

البته پلتفرم های مختلفی روی شبکه اتریوم فعالیت می کنند که کاربران با به دست آوردن توکن های NFT و سودهایی که از طریق فعالیت در شبکه به دست می آورند، تا حدودی با این موضوع کنار آمده اند. اما این موضوع در مورد کاربران تازه وارد صدق نمی کند.

 

آن ها با مشاهده قطعی ها و ترافیک شبکه و از سوی دیگر کارمزدهای بالا دلسرد می شوند و همین مسئله نیز باعث ایجاد راهکار لایه دوم اتریوم شد. ایمیوتبل ایکس شرایطی فراهم نموده است تا کاربران بتوانند انواع بازار، بازی ها و پلتفرم های NFT را تولید کنند. بدون اینکه مجبور به پرداخت کارمزدهای گس شوند. همچنین بتوانند تراکنش ها را با سرعت بالایی انجام دهند. IMX برای این کار از تکنیک ZK-Rollup برای رفع مشکل مقیاس پذیری و افزایش سرعت ثبت تراکنش ها  استفاده می کند.

توکن IMX چیست؟

ارز دیجیتال IMX توکن پلتفرم ایمیوتبل ایکس است که از نوع توکن های ERC20 است و از تولید توکن های NFT روی شبکه اتریوم پشتیبانی می کند. IMX توکن حاکمیتی است. به این معنا که دارندگان آن می توانند در مدیریت و تصمیم گیری های مربوط به آینده شبکه نقش داشته باشند. به هر میزان که توکن ایمیوتبل ایکس در کیف پول خود داشته باشید، به همان میزان حق رای دریافت می کنید. کاربران می توانند با استیک کردن این رمز ارز در شبکه پاداش خود را به صورت توکن های IMX دریافت کنند و در امنیت شبکه نقش داشته باشند.

 

هر تراکنشی که در شبکه  ایمیوتبل ایکس انجام می دهید، باید ۲۰ درصد  از کل کارمزدهای تراکنش را به صورت توکن های IMX بپردازید. در صورتی که این مقدار در کیف پول شما موجود باشد، از آن کسر می شود. در غیر این صورت ۲۰ درصد کارمزد از طریق تبدیل تتر به IMX در بازارهای ارز دیجیتال به دست آمده و از حساب شما کم می شود. شرکت Immutable X ارائه دهنده بازی God Unchained است. شما می توانید از طریق بازی کردن در آن برای کسب درآمد از طریق توکن های IMX اقدام کنید. تا ۶۰۰ هزار توکن IMX را می توانید از طریق بازی God Unchained به دست آورید.

بنیان گذاران Immutable X

پروژه Immutable X و ارز دیجیتال IMX توسط سه تن از افراد فعال در زمینه ارزهای دیجیتال و در کشور استرالیا راه اندازی شد. جیمز فرگوسن یکی از بنیان گذاران شبکه است که مدیر یک تیم توسعه نرم افزاری بود. رابی فرگوسن پلتفرمی ساخته بود که مجوز بزرگترین صرافی استرالیا را دریافت کرده بود و نفر سوم  الکس کانلی است که یک زبان برنامه نویسی برای ماشین های بلاک چینی ساخته است.

قیمت و رتبه IMX در بازار ارزهای دیجیتال

ارز دیجیتال IMX در حال حاضر و در زمان نگارش این مطلب در رتبه ۱۲۸ جدول رمز ارزها قرار گرفته است و ۰.۰۲ درصد از سهم بازار را در اختیار دارد. این رمز ارز در تاریخ ۵ آذر ماه ۱۴۰۰ با قیمت ۹.۵ دلار معامله شد و به بالاترین قیمت خود از ابتدای پیدایش دست پیدا کرد. اما در حال حاضر ۸۰.۴۹ درصد پایین تر از این قیمت معامله می شود. تعداد کل واحدهای این رمز ارز ۲ میلیارد است که از این میزان ۲۳۵.۲۸ میلیون واحد در گردش است.

بهترین کیف پول های IMX

برای ذخیره و خرید و فروش ارز دیجیتال IMX نیاز به یک کیف پول ایمن و معتبر دارید. IMX توکن ERC20 است و می توانید از تمامی والت های اتریوم برای نگهداری توکن های ایمیوتبل ایکس استفاده کنید. کیف پول های سخت افزاری ترزور، کیپ کی، کول والت، بیت فای، کیف پول های نرم افزاری موبایلی انجین، تراست، کوین والت، مای اتر والت و... جزو بهترین والت های اتریوم هستند. کیف پول های متنوعی از این رمز ارز پشتیبانی می کنند که می توانید با توجه به میزان سرمایه و شرایط خود یکی از آن ها را برای نگهداری رمز ارز IMX استفاده کنید.