نماد زیروایکس

زیروایکسZRX

#توکن

قیمت زیروایکس ZeroX

-5.69%
0.5537 $
تومان
$0.5421
$0.6087
بالاترین قیمت زیروایکس امروز0.6087 $
پایین‌ترین قیمت زیروایکس امروز0.5421 $
حجم معاملات11,886,059 $
حجم معاملات ارز6,864,318

نمودار قیمت لحظه‌ای زیروایکس

توضیحات بیشتر

خرید ارز ZRX زیرو ایکس به همراه قیمت لحظه‌ای ZRX، نمودار و تحلیل

خرید زیرو ایکس ZRX از صرافی تاپ کنز، به راحتی و به صورت آنلاین میتوانید ارز ZRX خرید و فروش کنید.

ارز دیجیتال ZRX زیرو ایکس چیست؟

پلتفرم زیرو ایکس (0X) ارائه دهنده ارز دیجیتال ZRX است. زیرو ایکس پلتفرمی بر مبنای بلاک چین است که روی اتریوم اجرا می شود و شرایطی فراهم کرده است تا کاربران بر بستر اتریوم به خرید و فروش و معاملات توکن های ERC20 بپردازند. در این پلتفرم کاربران بدون هیچ محدودیتی می توانند از طریق معامله توکن ها سود کسب کنند.

 

همچنین زیرو ایکس شرایطی فراهم نموده است تا کاربران بتوانند روی آن اپلیکیشن صرافی غیر متمرکز بسازند. توکن ZRX به عنوان توکن حاکمیتی در شبکه فعالیت می کند و دارندگان این رمز ارز می توانند بر روی تصمیم گیری های آینده شبکه تاثیرگذار باشند.

تاریخچه پیدایش ارز دیجیتال ZRX

امیر بنده علی و ویل وارن در سال ۲۰۱۶ پلتفرم ارز دیجیتال ZRX را راه اندازی کردند. در طی عرضه اولیه ای که در سال ۲۰۱۷ برای این رمز ارز انجام شد، ۲۴ میلیون دلار سرمایه برای توسعه زیرو ایکس جمع آوری شد.

ویژگی های پلتفرم زیرو ایکس

پلتفرم ارز دیجیتال ZRX بر خلاف بسیاری از برنامه های غیر متمرکز که روی اتریوم اجرا می شوند، علاوه بر توکن های ERC20، از توکن های ERC723 نیز پشتیبانی می کند. به این معنا که کاربران روی زیرو ایکس می توانند به معامله ارزهای دیجیتال این استاندارد نیز بپردازند. تامین کنندگان نقدینگی در شبکه می توانند پاداش خود را به صورت توکن های ZRX دریافت کنند.

رتبه و قیمت زیرو ایکس در بازار ارزهای دیجیتال

ارز دیجیتال ZRX در زمان نگارش این مطلب در رتبه ۱۲۲ بازار ارزهای دیجیتال قرار دارد و ۰.۰۲ درصد از سهم بازار را در اختیار گرفته است. این رمز ارز در تاریخ ۲۸ فروردین ماه ۱۴۰۰ به بالاترین قیمت خود دست پیدا کرد و با قیمت ۲.۵۲ دلار معامله شد. اما هم اکنون ۷۹ درصد پایین تر از این قیمت معامله می شود. تعداد کل توکن های زیرو ایکس یک میلیارد واحد است که از این میزان ۸۴۷.۵ میلیون واحد در بازار ارزهای دیجیتال در گردش است.

بهترین کیف پول های زیرو ایکس

ارز دیجیتال ZRX را می توانید در تمامی کیف پول هایی که از اتریوم پشتیبانی می کنند نگهداری کنید. کیف پول های سخت افزاری ترزور و لجر، کیف پول های نرم افزاری کیپ کی، متامسک، تراست، مای اتر والت و... تمامی والت هایی هستند که با توجه به میزان دارایی های دیجیتال و امکانات خود می توانید برای نگهداری و خرید و فروش ZRX استفاده کنید.

آینده پیش روی ZRX

پلتفرم زیرو ایکس در تلاش است تا با ادغام مزایای صرافی های متمرکز و غیر متمرکز ایرادات وارد شده به آن ها را برطرف کند و تا حدود زیادی نیز در این راه موفق عمل کرده است. بازار ارزهای دیجیتال همواره در خطر کلاهبرداری و هک قرار دارد و نیاز به وجود صرافی های مستقیمی همچون زیرو ایکس که کاربران به صورت مستقیم می توانند در آن معاملات خود را انجام دهند به شدت در این بازار حس می شود. با توجه به اهداف زیرو ایکس می توان روی آن به عنوان یک پروژه موفق در آینده حساب باز کرد و اینگونه رمز ارزها مناسب برای سرمایه گذاری های بلندمدت هستند.