نماد ریف

ریفREEF

#کوین

قیمت ریف Reef

-5.52%
0.00191 $
تومان
$0.00188
$0.00204
بالاترین قیمت ریف امروز0.00204 $
پایین‌ترین قیمت ریف امروز0.00188 $
حجم معاملات839,195,048 $
حجم معاملات ارز1,633,003

نمودار قیمت لحظه‌ای ریف

توضیحات بیشتر

خرید ریف REEF به همراه قیمت لحظه‌ای، نمودار و تحلیل

خرید ریف در صرافی تاپ کنز، به راحتی و به صورت آنلاین میتوانید ارز ریف REEF خرید و فروش کنید.

ارز ریف REEF چیست؟

پلتفرم ارز دیجیتال Reef، شبکه ای است که روی بستری از پولکادات فعالیت می کند. شبکه ریف با دو هدف اصلی به وجود آمده است. اول اینکه پروتکل های دیفای از ظاهری پیچیده برخوردارند و استفاده از محصولات آن برای تمامی افراد میسر نیست و همین مسئله نیز باعث شده تا بسیاری از سرمایه گذاران از ورود به حوزه امور غیر متمرکز خودداری کنند. ریف پروتکلی است که بسیاری از خدمات حوزه دیفای را تنها در یک محصول یکتا ارائه داده است. دوم اینکه این پروژه با هدف تامین کمبودهای مالی در حوزه امور غیر متمرکز به وجود آمده است و با اتصال به چند صرافی از جمله بایننس قصد دارد این کمبود نقدینگی را جبران کند.

 

اگر در زمینه ارزهای دیجیتال اطلاعات داشته باشید می دانید که در نهادهای متمرکز کنترل و مدیریت امور مالی بر عهده یک نهاد خاص است و از این رو نیز قدرت به دست یک سری افراد است. همین مسئله نیز باعث به وجود آمدن امور مالی غیر متمرکز شده است. از سوی دیگر شبکه های غیر متمرکز نیز با کمبود نقدینگی روبرو بودند و همین مشکل نیز باعث می شد تا افراد برای انجام امور مالی غیر متمرکز محدود شوند و شبکه ریف نیز با همین هدف به وجود آمد. پلتفرم ریف به روشی هوشمندانه دست به جمع آوری نقدینگی می زند و از آن برای راه اندازی محصولات غیر متمرکز به صورت کاملا کارآمد بهره می گیرد. در ادامه با ما همراه باشید تا با ارز دیجیتال Reef بیشتر آشنا شوید.

آشنایی با ارز دیجیتال Reef

ارز دیجیتال Reef رمز ارز بومی شبکه ریف است که برای ایجاد حس انگیزه اقتصادی در شبکه مورد استفاده قرار می گیرد. کاربران با استفاده از این توکن در شبکه حق رای می گیرند. آن ها با داشتن توکن های ریف می توانند در تصمیم گیری های شبکه مشارکت داشته باشند. در شبکه های غیر متمرکز اصلی ترین عامل در بقای آن ها مشارکت کنندگان شبکه هستند. ریف برای انجام تراکنش ها از الگوریتم PoS(گواهی اثبات سهام) بهره می گیرد و پایه و اساس این الگوریتم سرمایه داران شبکه هستند. توکن ریف به عنوان پاداش در اختیار نودهای شبکه قرار می گیرد. همچین کاربران می توانید این توکن را برای سرمایه گذاری انتخاب کنند و در مقابل قرار دادن ارز دیجیتال Reef در اختیار شبکه، می توانند پاداش دریافت کنند.

علت انتخاب بستر پولکادات برای ریف

بسیاری از پلتفرم ها بستر اتریوم را برای فعالیت و انجام تراکنش ها انتخاب می کنند. اما شبکه ارز دیجیتال Reef، پولکادات را به عنوان بستر فعالیت های خود انتخاب کرد. مهم ترین علت انتخاب پولکادات این است که این شبکه از لایه همکاری برخوردار است که بلاک چین های مختلف را به یکدیگر متصل می کند. به همین خاطر هم می تواند با اکثر بلاک چین ها از جمله اتریوم و دیگر پروژه های خوزه دیفای سازگاری داشته باشد.

تاریخچه شبکه ریف

ایده ساخت شبکه ارز دیجیتال Reef در سال ۲۰۱۹ مطرح شد و اولین سرمایه های ساخت شبکه در سال ۲۰۲۰ جمع آوری شد. در همین سال کدهای این شبکه مورد بررسی و مورد تایید قرار گرفت. در نهایت در اواخر سال ۲۰۲۰ سه درصد از توکن های این رمز ارز توسط صرافی بایننس عرضه شد.

ویژگی های رمز ارز ریف

هدف از ساخت ارز دیجیتال Reef از میان برداشتن محدودیت هایی بود که بر سر راه سرمایه گذاری های کوچک برای ورود به حوزه امور مالی غیر متمرکز وجود داشت. ریف به سرمایه گذاران کوچک کمک می کند پیچیدگی ها و مشکلات مربوط به ارزهای دیجیتال را از بین ببرند و بتوانند در بازار ارزهای دیجیتال فعالیت کنند. ریف بهترین شبکه برای کاربران مبتدی است و همچنین شبکه ای است برای کاربرانی که از انتخاب یک استراتژی مناسب برای سرمایه گذاری خسته شده اند.

ریف برای کاربران خود کارمزدهای بسیار ناچیزی در نظر گرفته است و بسیاری از سرمایه داران تصور می کنند اگر ریف بتواند اهداف خود را اجرایی کند دیگر شبکه های حوزه دیفای دیگر به چشم نخواهند آمد. کاربران دیگر مجبور نخواهند بود روی چند شبکه چند حساب کاربری مختلف بسازند که در نهایت مدیریت آن ها بسیار دشوار خواهد بود. اما با استفاده از شبکه ریف می توان از چند پلتفرم مختلف  با یک اکانت بهره گرفت. ساخت ریف روی شبکه پولکادات به گونه ای است که می تواند از پروتکل های مختلفی از جمله پلاسما، Avalanche Moonbeam و اتریوم پشتیبانی کند.

آینده ارز ریف

ارز دیجیتال Reef باید با رقبای سرسختی در بازار ارزهای دیجیتال روبرو است و همین مسئله کار ریف را دشوارتر کرده است. همچنین این شبکه قصد دارد با اتریوم مقابله کند و از این رو باید هزینه هنگفتی متقبل شود. در مجموع راه دشواری پیش روی این شبکه است، اما با توجه به اهدافی که شبکه ارز دیجیتال Reef در نظر دارد و همچنین توجهی که کاربران به این توکن نشان داده اند، می توان گفت آینده روشنی پیش روی ریف است. پیش بینی شده است که ریف حداکثر تا ۷ سال آینده به رشد قابل توجهی دست پیدا خواهد کرد. البته کاربران علاقه مند به این توکن ابتدا باید با یک سرمایه کم آن هم با یک چشم انداز بلند مدت وارد معاملات این توکن شوند.