نماد بیبی دوج کوین

بیبی دوج کوینBABYDOGE

#توکن#میم کوین

قیمت بیبی دوج کوین BabyDogeCoin

-0.60%
0.000000001667 $
تومان
$0.00000000166
$0.000000001733
بالاترین قیمت بیبی دوج کوین امروز0.000000001733 $
پایین‌ترین قیمت بیبی دوج کوین امروز0.00000000166 $
حجم معاملات122,675,125,690,643 $
حجم معاملات ارز208,711
توضیحات بیشتر

خرید بیبی دوج BABYDOGE به همراه قیمت لحظه‌ای، نمودار و تحلیل

خرید بیبی دوج کوین در صرافی تاپ کنز، با احراز هویت فوری و با کمترین کارمزد میتوانید ارز دیجیتال بیبی دوج BABYDOGE خرید و فروش کنید.

ارز دیجیتال بیبی دوج کوین چیست؟

ارز دیجیتال Babydoge توسط طرفداران دوج کوین به وجود آمده است و آن ها در تلاشند تا با نشان دادن ویژگی های این توکن از جمله سرعت بالای تراکنش ها بتوانند طرفداران والد این رمز ارز یعنی دوج کوین را تحت تاثیر قرار دهند و توسط ایلان ماسک به جهانیان معرفی شد. بیبی دوج رمز ارزی کاملا غیر متمرکز است و تنها به جامعه و کاربران خود تعلق دارد.

 

ویژگی های رمز ارز Babydoge

هر تراکنشی که در شبکه ارز دیجیتال Babydoge انجام و ثبت می شود، به هر میزانی که باشد، پنج درصد از آن بین دارندگان این توکن در شبکه توزیع می شود؛ یعنی شما می توانید با نگهداری و استیکینگ توکن های بیبی دوج در کیف پول خود سود کسب کنید و هر روز به تعداد توکن های شما افزوده خواهد شد. استخر نقدینگی بیبی دوج کاملا قفل شده است و این موضوع بر کاهش نوسانات قیمت این رمز ارز و رشد نقدینگی آن تاثیر بسزایی دارد.

تعداد توکن های بیبی دوج از قبل تعیین شده و جزو رمز ارزهایی محسوب می شود که با گذشت زمان کمیاب تر می شوند و کاربران تنها از طریق استیکینگ می توانند توکن های خود را افزایش دهند. هر تراکنشی که در شبکه انجام می شود بخشی از سود آن به حساب موسسات خیره برای سگ های بی خانمان در نظر گرفته می شود. ۵ درصد از سود تراکنش ها نیز به استخر نقدینگی پنکک سواپ واریز می شود.

خرید بیبی دوج یا دوج کوین؟

از نظر فنی ارز دیجیتال Babydoge و دوج کوین هیچ شباهتی به یکدیگر ندارند. چرا که دوج کوین بلاک چین منحصر به فرد خود را دارد و یک فورک از لایت کوین (آپدیت بلاک چین لایت کوین) است. در حالی که بیبی دوج نوعی توکن BEP20 است که روی بستر بایننس چین فعالیت می کند. این رمز ارز از نظر ساختار فنی شباهت بسیاری به رمز ارز شیبا اینو دارد؛ اما هر دو رمز ارز اهداف مشترکی دارند که در میان آن ها می توان به بهبود سرعت تراکنش ها، ایجاد سیستم های هوشمند استیکینگ و جلوگیری از تورم اشاره کرد.

رتبه بیبی دوج در بازار ارز دیجیتال

ارز دیجیتال Babydoge در ژوئن ۲۰۲۱ به بازار ارزهای دیجیتال عرضه شد و با قیمت ۰/۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱۷۵ دلار به عرصه رقابت با رمز ارزهای دیگر قدم گذاشت. با گذشت یک ماه قیمت این رمز ارز به ۰/۰۰۰۰۰۰۰۰۲ دلار رسید و ده برابر رشد قیمت را تجربه کرد. این رمز ارز نوسانات قیمت زیادی داشت و تنها در کمتر از یک هفته به نصف قیمت کاهش پیدا کرد.

بیبی دوج در حال حاضر و در زمان نگارش این مطلب رتبه ۲۷۸۳ را از آن خود کرده است و ۰ درصد از سهم بازار را در اختیار دارد. این رمز ارز در تاریخ سیزدهم تیر ماه ۱۴۰۰ بالاترین نرخ خود یعنی ۰/۰۰۰۰۰۰۰۱ دلار را کسب کرد و هم اکنون ۹۰ درصد از این قیمت را نیز از دست داده است. تعداد کل توکن های در گردش این رمز ارز ۳۰۰ کوادریلیون واحد است و تعداد کل توکن های آن ۴۲۰ کوادریلیون است.

کیف پول های Babydoge

از آنجا که ارز دیجیتال Babydoge رمز ارز نوپایی محسوب می شود کیف پول های زیادی از آن پشیتبانی نمی کنند؛ اما می توانید برای نگهداری این رمز ارز از والت های کوینمی، متامسک، تراست و اتمیک استفاده کنید.

آینده بیبی دوج

پیش بینی آینده رمز ارزهای جدید کار دشواری است. چون هنوز آنطور که باید عملکرد خاصی از خود نشان نداده اند. دارندگان ارز دیجیتال Babydoge در این جامعه اولویت و جایگاه نخست را دارند و می توانند روی این رمز ارز نگاهی بلند مدت داشته باشند. توجه داشته باشید که برای خرید این رمز ارز ابتدا باید یکی از ارزهای دیجیتال اصلی همچون بیت کوین، اتریوم و یا بایننس کوین را خریداری کنید و سپس با استفاده از آن ها رمز ارز بیبی دوج را خرید کنید.