نماد هولو

هولوHOT

#توکن

قیمت هولو Holo

1.99%
0.001793 $
تومان
$0.00174
$0.001805
بالاترین قیمت هولو امروز0.001805 $
پایین‌ترین قیمت هولو امروز0.00174 $
حجم معاملات1,003,463,014 $
حجم معاملات ارز1,781,304

نمودار قیمت لحظه‌ای هولو

توضیحات بیشتر

خرید هولو HOT به همراه قیمت لحظه‌ای، نمودار و تحلیل

خرید هولو در صرافی تاپ کنز، به راحتی و به صورت آنلاین میتوانید ارز هولو HOT خرید و فروش کنید.

ارز هولو HOT چیست؟

شبکه HOLO ارز دیجیتال HOT را در سال ۲۰۱۸ منتشر کرد و این رمز ارز در مدت زمان کوتاهی توانست سود ۵۰۰۰ درصدی را تجربه کند. این رمز ارز به منظور ساخت یک اینترنت توزیع شده که در آن استقلال کاربران اهمیت دارد به وجود آمده است. این شبکه به گونه ای طراحی شده است که با ایجاد تغییر در توزیع ها و پردازش داده ها توانسته روابط میان کاربران را به طور کامل تغییر دهد.

 

شبکه هولو با هدف ایجاد یک اینترنت انسانی که در آن روابط و تعاملات بین نهادها نادیده گرفته نشود و اطلاعات به عنوان یک کالای غیر اخلاقی در نظر گرفته نشود به وجود آمده است و هدف آن تغییر تفکر کاربران درباره پروژه های DLT است و همین عامل نیز باعث جذب بسیاری ازکاربران به این رمز ارز شده است. در ادامه با ما همراه باشید تا با این شبکه و رمز ارز آن بیشتر آشنا شوید.

سازندگان شبکه HOLO

شبکه ارز دیجیتال HOT توسط اریک حریس و آرتور بروک بنا نهاده شد. بروک بنیان گذار شرکت Geek Gene بود که یک شرکت ساخت ابزارهای جامعه سازی است. هریس نیز برنامه نویسی بود که به عنوان بنیان گذار Glass Bead Software شناخته شده است.

آشنایی با شبکه HOLO

HOLO شبکه ای مبتنی بر بلاک چین است و همچنین رابطی است بین اینترنت سنتی و کاربران شبکه HOLO و ارز دیجیتال HOT به منظور ارائه روش های ارزان تر و کارآمدتر برای توسعه دهندگان شبکه به وجود آمده است. این شبکه نسبت به بلاک چین های دیگر هزینه های عملیاتی کمتری دارد و تایید نهایی تراکنش ها بدون استفاده از الگوریتم های اجماع سنتی و با سرعت بالاتری انجام می شود. در حال حاضر قیمت توکن های این شبکه به بالاترین میزان خود دست یافته است. به دلیل اینکه این رمز ارز به طور کامل در بازار ارزهای دیجیتال به رسمیت شناخته شده است. البته شبکه HOLO هنوز در ابتدای راه است.

 

این شبکه برای جداسازی یکپارچه داده ها و امنیت آن ها از فناوری پست بلاک چین استفاده می کند و این کار را نه با الگوریتم اثبات سهام و نه با الگوریتم اثبات کار انجام می دهد. هولو بلاک چین بستری به وجود آورده است تا توسعه دهندگان بتوانند برنامه هایی که از زبان جاوا اسکریپت استفاده می کنند را ایجاد کند. روش کار شبکه هولو به این صورت است که تراکنش ها با استفاده از جدول هش توزیع شده تایید می شوند. یعنی هر نود به تنهایی می تواند تراکنش ها را بررسی و تایید کند و در نهایت پس از انجام شفاف سازی، نتیجه بررسی روی کل شبکه توزیع می شود و در همین حین نودهای کناری بررسی های انجام شده را مجددا تکرار می کنند.

آشنایی با ارز دیجیتال هولو  HOT

ارز دیجیتال HOT نوعی توکن ERC20 است و شبکه هولو شرایطی فراهم می کند تا کاربران بدون اینکه به یک سازمان متمرکز وابسته باشند، بتوانند هویت و داده های آنلاین خود را کنترل کنند و همچنین باعث می شود ساخت برنامه های توزیع شده به صرفه، آسان و سریع باشد. این رمز ارز در یک عرضه اولیه در سال ۲۰۱۸ در بازار ارزهای دیجیتال معرفی شد. تنها در ارز یک هفته ارزش این رمز ارز هزار برابر شد و به رقم ۰/۰۰۲ دلار رسید. اما در دو ماه آینده قیمت آن ریزش داشت و به ۰/۰۰۰۵ دلار کاهش یافت. تعداد توکن های این شبکه محدود است و به تعداد ۱۷۷.۶ میلیارد توکن ضرب شده است که ۷۵ درصد آن برای فروش به صورت عمومی و ۲۵ درصد باقی مانده برای اعضای شبکه و توسعه دهندگان در نظر گرفته شده است.

 

در حال حاضر توکن HOT در رتبه ۹۰۸ از جدول رمز ارزها قرار گرفته است. شبکه هولو همچنین توکن Holofuel را برای کاربران به عنوان پاداش در نظر گرفته است که فقط روی همین بلاک چین عرضه می شوند. البته در آینده ای نزدیک کاربران می توانند این رمز ارز را در بازار ارزهای دیجیتال به صورت آزاد به فروش برسانند و یا بتوانند آن را به رمز ارزهای دیگر تبدیل کنند. هولوچین را جایگزینی برای بلاک چین های ناکارآمد معرفی کرده اند.

چه آینده ای در انتظار هولو است؟

توسعه دهندگان شبکه ارز دیجیتال HOT در نظر دارند تا مشکل تمرکزگرایی بلاک چین ها را حل کنند. این شبکه بدون اینکه نیاز محاسباتی و یا فشار تخصصی فنی داشته باشد خدمات بلاک چین را به خوبی به کاربران خود ارائه داده است. شبکه از یک رابط کاربری ساده و برای کاربران ساده ساخته شده است. با توجه به این مطالب می توان گفت شبکه هولو و رمز ارز آن در آینده می توانند به رشد قابل توجهی دست پیدا کنند.

 

این شبکه بر اساس حسابداری سنتی فعالیت می کند و همین مسئله نیز باعث ایجاد اعتماد کاربران و مشروعیت آن شده است. شبکه هولو برای کاربران خود دو قابلیت در نظر گرفته است. اول اینکه بر اساس اشتراک داده ها و میزبانی برای کاربران خود پاداش در نظر گرفته است و دوم اینکه این شبکه از توسعه دهندگانی با تجربه و حرفه ای بهره می برد و آینده آن نیز فراتر از آنچه در چشم انداز آن از قبل تعیین شده، به نظر می رسد.

کیف پول های هولو

برای معامله ارز دیجیتال HOT باید از کیف پول های معتبری استفاده کنید که امنیت بالایی دارند. بهترین والت های این رمز ارز عبارتند از:

  • کیف پول تراست
  • کیف پول متاماسک
  • کیف پول مای اتر
  • کیف پول انجین
  • کیف پول آیم توکن