نماد چیلیز

چیلیزCHZ

#توکن هواداری

قیمت چیلیز Chiliz

-10.78%
0.10712 $
تومان
$0.10384
$0.12056
بالاترین قیمت چیلیز امروز0.12056 $
پایین‌ترین قیمت چیلیز امروز0.10384 $
حجم معاملات93,849,405 $
حجم معاملات ارز10,725,797
توضیحات بیشتر

خرید چیلیز CHZ به همراه قیمت لحظه ای، نمودار و تحلیل

خرید چیلیز در صرافی تاپ کنز، به راحتی و به صورت آنلاین میتوانید ارز چیلیز CHZ خرید و فروش کنید.

ارز چیلیز CHZ چیست؟

ارز دیجیتال چیلیز نوعی ارز هواداری است که توکن آن CHZ است. این شبکه یکی از بزرگ ترین بلاک چین هایی است که در زمینه ورزش و سرمایه گذاری های مربوط به پلتفرم های بازی فعالیت می کند. این رمز ارز در بستر اتریوم فعالیت می کند و در حقیقت به عنوان توکن اصلی پلتفرم بازی Socios.com انتخاب شده است. در واقع این توکن فاصله بین هواداران ورزش ها را برداشته و آن ها را از سراسر جهان به یکدیگر نزدیک می کند. این پلتفرم به هواداران اجازه می دهد در رای گیری های بازی و ورزش مورد علاقه خود و یا باشگاه هایی که به آن ها علاقه مندند دخالت داشته باشند. در ادامه با ما همراه باشید تا با این رمز ارز بیشتر آشنا شوید.

توکن چیلیز چیست؟

ارز دیجیتال CHZ توکن چیلیز است. این رمز ارز با استانداردهای ERC-20 و BEP-2 سازگار است. این رمز ارز به عنوان یک ارز پایه در بلاک چین چیلیز فعالیت می کند. در عرضه اولیه این توکن میزان ۳۴/۵ درصد آن توزیع شده است و میزان ۲۰ درصد از آن در شبکه برای کاربران آینده ذخیره شده است. ۵ درصد از کل واحدهای چیلیز برای پاداش در نظر گرفته شده است و بقیه آن نیز نقش مشوق برای کاربران و سرمایه گذاران را بازی می کند.

بنیان گذاران اصلی چیلیز چه کسانی بودند؟

یکی از معروف ترین بنیان گذاران ارز دیجیتال CHZ، الکساندر دریفوس است که مدیریت Socios.com را نیز به عهده دارد. از دیگر بنیان گذاران این رمز ارز می توان به اما دیسکین مدیریت اجرایی و مکس رابینوویچ مدیریت استراتژیک چیلیز اشاره کرد.

نحوه عملکرد چیلیز چگونه است؟

ارز دیجیتال CHZ توکنی است که می توانید آن را برای حمایت از تیم مورد علاقه خود خرج کنید و در تصمیم گیری های مهم آن شرکت داشته باشید. این توکن به کاربر حق رای می دهد. البته این را هم باید بدانید موضوعاتی که مورد رای گیری قرار می گیرند توسط همان باشگاه مشخص می شوند. معمولا مواردی از قبیل بهترین بازیکن، انتخاب باشگاه برای بازی های دوستانه و... مورد رای گیری قرار می گیرند تا هواداران هم بتوانند در این تصمیم گیری ها مشارکت داشته باشند. هر چقدر طرفداران بتوانند رای بیشتری بیاورند رتبه آن ها در شبکه بالاتر خواهد رفت و از مزایای بیشتری برخوردار خواهند شد. شبکه چیلیز شرایطی فراهم آورده است تا تیم ها ارز دیجیتال CHZ را به هواداران خود بفروشند. هر دفعه یک تیم ورزشی به شبکه چیلیز ملحق می شود، مقداری از توکن های ذخیره شده آزاد می شوند تا با ارز CHZ معامله شوند.

قیمت و آینده چیلیز در بازار ارزهای دیجیتال

در ابتدای شروع فعالیت ارز دیجیتال CHZ با نوسانات زیادی روبرو بود و در سال ۲۰۱۹ قیمت آن به ۰/۰۰۷ دلار نیز سقوط کرد. اما در سال ۲۰۲۰ و با مشارکت هایی که با تیم های بزرگ از جمله بارسلونا آغاز کرد باعث شد قیمت آن رشد پیدا کند. اما همچنان با نوسانات بسیاری روبرو شده است. با هر اتفاق یا خبر مهمی قیمت آن بالا رفته و دوباره سیر نزولی به خود می گیرد. البته این روند فقط تا سال ۲۰۲۰ ادامه داشت و در سال ۲۰۲۱ این رمز ارز رونق پیدا کرد و در یک حرکت ناگهانی از ۰/۰۵ به ۰/۸۹ دلار رسید.

 

رونق بازار ارزهای دیجیتال تاثیر مستقیمی بر روند قیمت این رمز ارز دارد. اما نمی توان تاثیر تقاضایی که از سوی ورزش به این رمز ارز روانه می شد را نادیده گرفت. از آنجا که این ارز دیجیتال در حوزه ورزش فعالیت می کند و در این چند ماه توانسته است رشد خوبی از خود نشان دهد می توان به آینده آن امیدوار بود. در چند ماه اخیر قیمت ارز دیجیتال CHZ به ۰/۵ دلار رسیده است و هم اکنون در رتبه ۵۷ جدول رمزارزها قرار گرفته است.

نحوه خرید ارز چیلیز CHZ

برای اینکه بتوانید ارز جیلیز را معامله کنید باید چهار مرحله زیر طی کنید:

  • در صرافی تاپ کنز ثبت نام کنید.
  • احراز هویت خود را تکمیل کنید و منتظر تایید کارشناسان باشد.
  • بعد از تایید احراز هویت خود اقدام به واریز ریالی کنید.
  • ارز چیلیز را خرید کنید.

بهترین کیف پول های چیلیز

کیف پول های مختلفی از ارز دیجیتال CHZ پشتیبانی می کنند که عبارتند از:

  • کیف پول لجر
  • کیف پول ترزور
  • کیف پول تراست
  • کیف پول اتمیک
  • کیف پول مای اتر

مزایا و ویژگی های چیلیز

اطلاعات پلتفرم ارز دیجیتال CHZ کاملا شفاف و معتبر است. این شبکه توسط شرکتی تاسیس شده است که از اعتبار بالایی در اتحادیه اروپا برخوردار است و با بانک های بزرگی همکاری دارد. فعالیت های این شرکت به طور کامل نظارت می شود و حساب ها به صورت تایید شده و کامل در اختیار کاربران قرار گرفته است و از این رو هیچ شک و شبهه ای به آن وارد نیست. چیلیز با شرکت های بزرگی برای ساماندهی تیم ها و ورزش های مختلف مشارکت داشته است که تمام این ها باعث شده است تا پیشرفت چشم گیری داشته باشد و از محبوبیت بالایی برخوردار باشد.