نماد هارمونی

هارمونیONE

#کوین

قیمت هارمونی Harmony

2.34%
0.01533 $
تومان
$0.01464
$0.01536
بالاترین قیمت هارمونی امروز0.01536 $
پایین‌ترین قیمت هارمونی امروز0.01464 $
حجم معاملات6,104,571 $
حجم معاملات ارز91,338
توضیحات بیشتر

خرید هارمونی ONE به همراه قیمت لحظه ای هارمونی، نمودار و تحلیل

خریدهارمونی در صرافی تاپ کنز، به راحتی و به صورت آنلاین میتوانید ارز هارمونی ONE خرید و فروش کنید.

ارز هارمونی چیست؟

پروژه ارز دیجیتال ONE با هدف رفع مشکلات شبکه های بلاک چینی از جمله تمرکززدایی و مقیاس پذیری به وجود آمده است. این شبکه همچنین با هدف کاهش زمان تراکنش ها پا به عرصه میدان رقابت با دیگر رمز ارزها گذاشته است.

تاریخچه پیدایش هارمونی

شبکه هارمونی در سال ۲۰۱۷ توسط استفان تسه تاسیس شد. پلتفرم ارز دیجیتال ONE ابتدا در سال ۲۰۱۸ و به شکل یک استارتاپ فعالیت خود را آغاز نمود. در سال ۲۰۱۹ و طی یک عرضه اولیه، این پروژه بین سرمایه گذاران و شرکت های بزرگی جلب توجه کرد و به این ترتیب ۱۸ میلیون دلار سرمایه برای توسعه و گسترش این پروژه جمع آوری شد. در این عرضه اولیه ۲.۸ میلیارد توکن توسط سرمایه گذاران اولیه خریداری شد.

عملکرد توکن ONE در شبکه هارمونی

از ارز دیجیتال ONE برای اهداف مختلفی در شبکه استفاده می شود. کاربران و سرمایه گذارن می توانند این توکن را در شبکه استیک کنند و به این ترتیب پاداش خود را دریافت کنند. در نهایت با قفل توکن های هارمونی در شبکه، نه تنها امنیت آن حفظ می شود، بلکه کاربران را به سرمایه گذاری و استیک کردن دارایی هایشان در شبکه ترغیب می کند. تمامی کارمزدهای شبکه اعم از کارمزد تراکنش ها و همچنین شبکه با استفاده از رمز ارز ONE پرداخت می شود. هارمونی نوعی توکن حاکمیتی است. به این معنا که دارندگان این توکن می توانند در رای گیری های شبکه و در واقع در مدیریت آن نقش داشته باشند. مدیریت شبکه بر عهده سرمایه گذاران آن است.

قیمت و رتبه هارمونی در بازار ارزهای دیجیتال

ارز دیجیتال ONE در زمان نگارش این مطلب رتبه ۵۴ بازار ارزهای دیجیتال را به خود اختصاص داده است و ۰.۱۰ درصد از سهم کل بازار را در اختیار دارد. در تاریخ ۲۴ آذر ماه ۱۴۰۰ این رمز ارز با ثبت ۲۸.۵۹ دلار به بالاترین قیمت خود دست پیدا کرد. اما هم اکنون ۹۹ درصد پایین تر از این قیمت معامله می شود. تعداد کل واحدهای هارمونی ۱۲.۶ میلیارد واحد است که از این میزان ۱۱.۷۱ میلیارد واحد در گردش است.

بهترین کیف پول های هارمونی

برای نگهداری و خرید و فروش ارز دیجیتال ONE به یک کیف پول معتبر و با امنیت بالا نیاز دارید. کیف پول نرم افزاری MetaMask، کیف پول های سخت افزاری Ledger‌ و Trezor، کیف پول نرم افزاری Trust و کیف پول های نرم افزاری موبایلی Coinomi و Atomic جزو بهترین والت های ارزهای دیجیتال هستند که از رمز ارزهای بسیاری پشتیبانی می کنند و می توانید برای ذخیره هارمونی نیز از یکی از آن ها بسته به میزان دارایی و شرایط خود بهره بگیرید.

آینده پیش روی هارمونی

ارز دیجیتال ONE شاید در ابتدای ورود به بازار با استقبال بالایی مواجه نشد، اما با گذشت زمان کاربران زیادی به این رمز ارز روی آورند. هارمونی رمز ارز نوپایی است که راه طولانی در پیش دارد. اما در همین زمان اندک که از عمر آن می گذرد، توانسته خود را ثابت کند و نظر کاربران زیادی را نیز برای خرید این رمز ارز به خود جلب کند. دنیای ارزهای دیجیتال بسیار گسترده است و عوامل مختلفی در افزایش و یا کاهش قیمت رمز ارزها موثر است. اما به عنوان یک سرمایه گذاری بلندمدت می توانید روی هارمونی حساب باز کنید.