نماد فلو

فلوFLOW

#کوین

قیمت فلو Flow

-4.96%
0.862 $
تومان
$0.86
$0.913
بالاترین قیمت فلو امروز0.913 $
پایین‌ترین قیمت فلو امروز0.86 $
حجم معاملات2,296,392 $
حجم معاملات ارز2,037,244

نمودار قیمت لحظه‌ای فلو

توضیحات بیشتر

خرید فلو FLOW به همراه قیمت لحظه‌ای فلو، نمودار و تحلیل

خرید فلو در صرافی تاپ کنز، به راحتی و به صورت آنلاین میتوانید ارز فلو FLOW خرید و فروش کنید.

ارز فلو FLOW چیست؟

ارز دیجیتال فلو (flow) توکنی است که بر روی شبکه مبتنی بر بلاک چین فعالیت می کند. این رمز ارز به منظور اهدافی چون کلکسیون داری و بازی های مبتنی بر بلاک چین به وجود آمد. در سال ۲۰۱۷ بازی Cryptokitties باعث کاهش سرعت شبکه اتریوم شده بود و از این رو شرکت Dapper Labs تصمیم گرفت برای این مشکل راه حلی پیدا کند و به همین خاطر با راه اندازی شبکه فلو توانست این مشکل را حل کند. پس از ساخت این بلاک چین، بسیاری از پروژه های کلکسیونی NFS و بازی هایی با مقیاس بزرگ توانستند به فعالیت خود ادامه دهند. بدون اینکه برای شبکه مزاحمتی ایجاد کنند و باعث کندی سرعت آن شوند. بلاک چین فلو تراکنش هایی با سرعت بالا و کارمزد پایین انجام می دهد. Dapper Labs برای تمامی پروژهای خود از شبکه فلو استفاده می کند. البته این شبکه راه را برای توسعه دهندگان دیگر نیز باز گذاشته است. این شرکت قصد دارد در آینده این بلاک چین را گسترش داده و به بستری برای توکن های NFT تبدیل کند. این رمز ارزها به عنوان توکن های غیر قابل معاوضه شناخته می شوند. به این معنا که قابل تکثیر شدن نیستند و نمی توانید یک واحد از فلو را با همتای آن معاوضه کنید. در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا با ارز دیجیتال فلو و نحوه عملکرد آن بیشتر آشنا شوید.

شبکه فلو چگونه کار می کند؟

ارز دیجیتال فلو در این شبکه با توجه به الگوریتم اثبات سهام فعالیت می کند. شبکه برای افزایش سرعت تراکنش ها از چهار نود استفاده می کند که در انجام تمام تراکنش ها مشارکت دارند:

  • نود اجرایی: با استفاده از این نود، مقیاس پذیری و افزایش سرعت تراکنش ها امکان پذیر می شود.
  • نود اجماع: باعث غیر متمرکز شدن شبکه می شود.
  • نود تاییدگر: صحت انجام تراکنش ها را تضمین می کند.
  • نود گردآورنده: باعث بهبود کارایی تراکنش ها می شود.

تقسیم پذیری وظایف در این بلاک چین باعث بهبود انجام تراکنش ها شده است و باعث برتری این شبکه نسبت به بلاک چین های دیگر شده است. در شبکه های دیگر تنها نیازهای ذخیره سازی محاسبات بین نودها تقسیم می شود(Sharding). اما در فلو تراکنش ها را کوچک تر کرده و به نودهای محاسباتی واگذار می کند و به توسعه دهندگان اجازه مشارکت می دهد.

ویژگی های شبکه فلو

شبکه ارز دیجیتال فلو برای بازی ها و برنامه های مبتنی بر بلاک چین کلکسیونی است که رور به روز نیز بر محبوبیت آن افزوده می شود و قابلیت آن را دارد که در آینده نیز کاربران بسیاری به خود جلب کند. شبکه فلو شرایطی فراهم کرده است تا شرکت های بازی ساز بتوانند بازی ها را در بستر این شبکه استفاده کنند و مبالغ بازی ها به توکن فلو تبدیل شود. در این صورت بازی کنندگان می توانند صاحب این توکن ها شده و بتوانند آن ها را در خارج از بازی خرج کنند.

نحوه معامله ارز فلو flow در ایران

برای اینکه بتوانید ارز flow را معامله کنید باید چهار مرحله طی کنید:

  • در صرافی تاپ کنز ثبت نام کنید.
  • احراز هویت خود را تکمیل کنید و منتظر تایید کارشناسان باشد.
  • بعد از تایید احراز هویت خود اقدام به واریز ریالی کنید.
  • ارز فلو را خرید کنید.

معتبرترین کیف پول های فلو

ارز دیجیتال فلو که عمر زیادی از آن نگذشته است کیف پول های زیادی ندارد. البته شرکت سازنده، کیف پول رسمی Dapper Wallet را برای ذخیره و معامله فلو در نظر گرفته است که در سال آینده معرفی خواهد شد. البته این مسئله به این معنا نیست که نمی توانید این رمز ارز را خریداری کنید. نوعی کیف پول موقت توسط شرکت برای کاربران در سایت port.onflow.org قرار داده شده است که می توانند آن را دانلود کنند.

قیمت فلو از گذشته تا امروز

در دو سال اخیر قیمت ارز دیجیتال فلو همچون بسیاری از توکن های NFT رشد قابل توجهی داشته است و شبکه فلو در این میان توانست نسبت به بقیه سود بیشتری به جیب بزند. این رمز ارز در سال ۲۰۲۱ توجه بسیاری از سرمایه گذاران را به خود جلب کرد و در همین سال توانست رشد قیمت چند صد درصدی را تجربه کند که در نوع خود بی نظیر است. این رمز ارز به دلیل تکمیل نشدن شبکه آن هنوز در لیست صرافی های بزرگی همچون بایننس و یا کوین بیس قرار نگرفته است. با کامل شدن این شبکه به احتمال زیاد با رشد ناگهانی قیمت فلو مواجه خواهیم شد. البته توجه داشته باشید خرید این رمز ارز با کمی ریسک همراه است. به دلیل اینکه شرکت سازنده باید به وعده های خود عمل کند و در غیر این صورت کاربران با افت قیمت این رمز ارز روبرو خواهند شد.