نماد پنکیک سواپ

پنکیک سواپCAKE

خریدفروش

قیمت پنکیک سواپ PancakeSwap

0%
0$
0تومان

بالاترین قیمت پنکیک سواپ امروز

0$

پایین‌ترین قیمت پنکیک سواپ امروز

0$

حجم معاملات

0$

حجم معاملات ارز

0
کمپین رمز ارز

نمودار قیمت پنکیک سواپ لحظه‌ای

توضیحات بیشتر

خرید ارز پنکیک سواپ CAKE (قیمت لحظه ای ،نمودار و تحلیل ارز CAKE) | صرافی تاپ کنز

پنکیک سواپ(PancakeSwap) نوعی صرافی غیر متمرکز(DEX) است که در آن معاملات توکن های استاندارد BEP20 انجام می شوند. بلاک چین این صرافی اسمارت چین بایننس است که مخصوص یک صرافی به همین نام است. ارز دیجیتال CAKE توکن این صرافی است که از مدل AMM(بازارساز خودکار) استفاده می کند و کاربران با استفاده از استخرهای نقدینگی در آن معاملات و تراکنش های خود را انجام می دهند.

 

استخرهای نقدینگی با استفاده از دارایی های کاربران صرافی پر می شود. برای این کار کاربران توکن های استاندارد BEP20 را در استخر واریز می کنند و در مقابل توکن های LP(FLIP) یا ارائه دهنده نقدینگی را دریافت می کنند. کاربران می توانند از این توکن برای پرداخت های خود در شبکه استفاده کنند. توکن های CAKE و SYRUP نیز در همین شبکه و توسط اختیاراتی که به کاربران شبکه داده شده است تولید می شوند. کاربران با واریز توکن های LP، می توانند توکن های کیک را به عنوان پاداش دریافت کنند.

معرفی توکن CAKE

ارز دیجیتال CAKE توکن بومی شبکه پنکیک سواپ است که با هدف افزایش نقدینگی در شبکه به وجود آمد. این رمز ارز روی شبکه بایننس فعالیت می کند. با هر بلاکی که در شبکه به بلاک چین اضافه می شود، ۲۵ واحد کیک به عنوان پاداش در اختیار کاربران قرار می گیرد و در طول ۲۴ ساعت ۳۰۰۰۰ بلاک جدید به بلاک چین افزوده می شود.

قیمت ارز دیجیتال CAKE

ارز دیجیتال CAKE در سال ۲۰۲۰ و در عرضه اولیه قیمتی حدود ۱/۳ دلار داشت و در همان بدو مورد به بازار ارزهای دیجیتال با نوسانات قیمت روبرو بود. اما با شروع سال ۲۰۲۱ این رمز ارز نیز همچون ارزهای دیجیتال دیگر روندی صعودی گرفت و توانست رشد ۵۰۰ درصدی را تجربه کند. در حال حاضر در رتبه سی و دوم از جدول رمز ارزها قرار دارد و سهم ۰/۲۲ درصدی از بازار را از آن خود کرده است. بالاترین قیمتی که پنکیک تا به امروز تجربه کرده، در اردیبهشت ۱۴۰۰ به میزان ۴۴ دلار بوده است که در حال حاضر بیش از ۴۸ درصد از ارزش خود را از دست داده است.

بهترین کیف پول های CAKE

برای اینکه بتوانید ارز دیجیتال CAKE را ذخیره، ارسال و یا دریافت کنید باید از یک کیف پول معتبر استفاده کنید که در ادامه با بهترین والت های CAKE آشنا خواهید شد.

  • کیف پول توکن پاکت
  • کیف پول متامسک
  • کیف پول تراست
  • کیف پول والت کانکت

آینده پیش روی CAKE

در ابتدای معرفی ارز دیجیتال CAKE این رمز ارز با نوسانات زیادی روبرو بود. اما با گذشت زمان و افزایش تقاضا قیمت آن افزایش پیدا کرد. میزان تقاضا با قیمت رابطه مستقیم دارد. با افزایش میزان تقاضای کاربران برای این رمز ارز، قیمت آن نیز افزایش خواهد داشت. همچنین این رمز ارز روی صرافی بایننس قرار دارد که از اعتبار بالایی در بازار ارزهای دیجیتال برخوردار است که امنیت بالایی برای معاملات فراهم می کند. به طور قطع نمی توان آینده این رمز ارز را پیش بینی کرد و عوامل گوناگونی در قیمت آن دخیل هستند. اما با توجه به تلاش هایی که برای گسترش ارز دیجیتال CAKE توسط شبکه آن انجام می شود، می توان گفت آینده روشنی پیش روی این رمز ارز قرار دارد.

ارزهای دیجیتال پرطرفدار

نام ارز
قیمت
تغییر 24
نمودار ماهانه
بیت کوین
BTC
Bitcoin
بیت کوین
اتریوم
ETH
Etherium
اتریوم
بایننس کوین
BNB
BinanceCoin
بایننس کوین
کاردانو
ADA
Cardano
کاردانو
دوج کوین
DOGE
Doge
دوج کوین
کاربر عزیز خوشحال میشیم، نظر خودت را در مورد این ارز برای ما ارسال کنی.
نظرات
کاربر مهمان

ارسال دیدگاه

  1. دیدگاه شما بعد از تایید، در قسمت نظرات نمایش داده خواهد شد.
  2. ایمیل شما در سایت منتشر نمی‌شود.
پشتیبانی تلگرام