نماد اوالانچ

اوالانچAVAX

#کوین

قیمت اوالانچ Avalanche

2.06%
27.78 $
تومان
$26.67
$28.89
بالاترین قیمت اوالانچ امروز28.89 $
پایین‌ترین قیمت اوالانچ امروز26.67 $
حجم معاملات1,847,370 $
حجم معاملات ارز51,152,097

نمودار قیمت لحظه‌ای اوالانچ

توضیحات بیشتر

خرید اوالانچ AVAX به همراه قیمت لحظه‌ای AVAX، نمودار و تحلیل

خرید اوالانچ در صرافی تاپ کنز، با احراز هویت فوری و با کمترین کارمزد میتوانید ارز دیجیتال AVAX خرید و فروش کنید.

ارز دیجیتال اوالانچ چیست؟

Avalanche پروژه ای مبتنی بر بلاک چین بود که در سال ۲۰۱۸ کلید خورد. پلتفرم اولنچ ارائه دهنده ارز دیجیتال AVAX است. این شبکه در گذشته بنام اوا شناخته می شد. این پلتفرم اولین پروژه حوزه دیفای است که موفق شده تراکنش هایی با سرعت زیر یک ثانیه را ثبت کند. همچنین اوالنچ قادر است معاملاتی با سفارشاتی بالاتر از بلاک چین های موجود یعنی چیزی حدود ۴۵۰۰ میلیون تراکنش را در یک ثانیه آن هم با حفظ امنیت کامل انجام دهد. شبکه اصلی اوالنچ در سال ۲۰۲۰ راه اندازی شد و توکن آن به عنوان پاداش و همچنین برای پرداخت ها در اختیار کاربران شبکه قرار می گیرد.

آشنایی با رمز ارز AVAX

ارز دیجیتال AVAX به منظور انجام پرداخت ها و امنیت شبکه از طریق استیکینگ(نگهداری رمزارزها در ازای دریافت پاداش) مورد استفاده قرار می گیرد. در هنگام راه اندازی این رمز ارز، میزان ۳۶۰ میلیون واحد از آن تولید شد و در آینده نیز میزان ۳۶۰ میلیون واحد از آن به عنوان پاداش های مربوط به سهام گذاری در شبکه منتشر می شود.

تیم سازنده اوالنچ

امین گون سیرر، جان وو و تد یین مهم ترین اعضای تیم ارز دیجیتال AVAX هستند. اما باید گفت که تیم توسعه دهنده این رمز ارز بسیار بزرگ است و بیشتر محققان آن از دانشگاه کرنل آمریکا هستند.

ویژگی های اوالنچ و توکن آن

ویژگی های منحصر به فرد ارز دیحیتال AVAX که در ادامه به آن ها می پردازیم باعث محبوبیت این رمز ارز شده است.

  • این رمز ارز بر اساس یک پروتکل نوآورانه و خاص ساخته شده است. این پروتکل باعث انجام تراکنش هایی با سرعت بالا و مقیاس پذیری و همچنین تمرکززدایی و امنیت بالا را فراهم نموده است.
  • تیم طراح و توسعه دهنده این رمز ارز بسیار قوی و بیشتر آن ها از دانشگاه های آمریکا هستند. بنیان گذار اصلی این رمز ارز گون سیرر است که خالق کارما یعنی اولین رمز ارزی است که از الگوریتم اثبات کار استفاده می کند.
  • در این شبکه شرایط برای همه کاربران یکسان است و برخی کاربران به سبب داشتن دستگاه های ماینر به دیگری برتری ندارند و به طور کامل عدالت بین کاربران برقرار است.
  • ارز دیجیتال AVAX در مدت زمان کوتاه توانست توجه بسیاری از مخاطبان را به خود جلب کند. شبکه آزمایشی اوا توانست در ابتدای امر تعداد گره های تایید کننده خود را به بیش از ۱۰۰۰ نود برساند.
  • پلتفرم اوالنچ از تمامی توکن های غیر قابل تعویض(NFT) پشتیبانی می کند.
  • این پلتفرم از تمامی ماشین های مجازی اتریوم پشتیبانی می کند. به همین خاطر تمام ابزارها و والت های اتریوم از جمله متامسک، ریمیکس، ترافل و مای اتر والت در این شبکه قابل استفاده هستند.

قیمت AVAX

ارز دیجیتال AVAX در حال حاضر در رتبه ۱۱ از جدول رمز ارزها قرار دارد و سهم ۰/۶۹ درصدی از بازار ارزهای دیجیتال را از آن خود کرده است. بیشترین قیمت این رمز ارز در شهریور ۱۴۰۰ بوده است که در حال حاضر ۹۹/۹۹ درصد از ارزش خود را از دست داده است. تعداد کل واحدهای اولنچ ۷۲۰ میلیون واحد است که حدود ۲۲۰ میلیون واحد از آن در گردش است.

کیف پول های AVAX

برای اینکه بتوانید ارز دیجیتال AVAX را ذخیره و یا معامله کنید نیاز به یک کیف پول ایمن و معتبر دارید که در ادامه به معرفی بهترین والت های اولنچ خواهیم پرداخت:

  • کیف پول رسمی اولنچ که توسط بنیاد اوا ارائه شده است. نوعی کیف پول تحت وب است که می توانید برای نقل و انتقالات AVAX از آن استفاده کنید.
  • کیف پول سخت افزاری لجر: از نظر امنیتی شرایط مناسبی برای سرمایه شما فراهم می کند و در صورتی که سرمایه زیادی را می خواهید صرف خرید ارزهای دیجیتال کنید می توانید از این کیف پول ایمن و معتبر استفاده کنید. هر دو والت لجر نانو اس و لجر نانو ایکس از اواکس پشتیبانی می کنند.

آینده پیش روی AVAX

شبکه ارز دیجیتال AVAX یکی از جدیدترین پروژه های دیفای است که با استفاده از تجربیات کسب شده توسط رمز ارزهای دیگر در گذشته و ترکیب این تجربیات با تکنولوژی های جدید قصد دارد برای کاربران خود تجربیات جدیدی رقم بزند. مهم ترین مشکل رمز ارزها مقیاس پذیری است که اوالنچ بیشتر تمرکز خود را روی حل این مشکل گذاشته است. وایت پیپر اوا که نوع جدیدی از پروتکل های اجماع را توصیف می کند می تواند قدرت و امنیت شبکه اولانچ را تامین کند. این پروژه بسیار تازه نفس است و هنوز نمی توان آینده دقیقی را برای آن پیش بینی کرد. ویژگی هایی همچون به روز رسانی پایگاه داده ها، نظارت بر شبکه، مرورگر اولانچ و نکات امنیتی باعث شده تا کارشناسان به آینده این رمز ارز امیدوار باشند.

 

خرید USDT