نماد وینک

وینکWIN

قیمت وینک WINkLink

-0.09%
0.0001152 $
تومان
$0.000114
$0.0001163
بالاترین قیمت وینک امروز0.0001163 $
پایین‌ترین قیمت وینک امروز0.000114 $
حجم معاملات420,034,729 $
حجم معاملات ارز48,436
توضیحات بیشتر

خرید ارز وینک WIN (قیمت لحظه‌ای، نمودار و تحلیل)

ارز دیجیتال WIN توسط پلتفرم WINK(Tronbet) ارائه شده است که یک پلتفرم بازی است که به کاربران اجازه می دهد در چند اکوسیستم بلاک چین بازی کنند و در آن ها مشارکت داشته باشند و شرایطی فراهم نموده است تا کاربران بتوانند با استفاده از یک طرح ابتکاری بازی هایی با کیفیت بالا انجام دهند. این پلتفرم نوعی شبکه منبع باز است که به توسعه دهندگان اجازه می دهد برنامه های دپ ایجاد کنند و همچنین باعث می شود کودکان نیز بتوانند به عنوان سرمایه گذار در شبکه فعالیت داشته باشند و به این ترتیب می تواند مشارکت بسیاری از کاربران را به خود جلب کند. وینک در چند سال اخیر با توجه به عملکرد دوگانه ای که داشته، توانسته است توجه بسیاری از کاربران را به خود جلب کند.

 

توکن های این شبکه هم به صورت TRC10(روی بلاک چین ترون) و هم به صورت BEP2(روی بلاک چین بایننس) توزیع می شوند. شبکه ارز دیجیتال WIN ادعا کرده است که یک پلتفرم خاص و منحصر به فرد بازی است که اقتصاد آن مبتنی بر استخراج توکن است و همچنین طرح های تشویقی دارد که هدف از آن ها تبدیل شبکه وینک به بستری از رمز ارزها است. این رمز ارز هفتمین توکنی است که از طرف صرافی بایننس منتشر شده است. شبکه این رمز ارز در تلاش است تا با ارائه برنامه های با کیفیت و غیر متمرکز جدید بتواند سطح ارزشی خود را ارتقا دهد. در ادامه با ما همراه باشید تا با شبکه وینک و توکن آن بیشتر آشنا شوید.

ویژگی های شبکه وینک

شبکه ارز دیجیتال WIN با استفاده از ابزارهایی که در اختیار توسعه دهندگان قرار داده است شرایطی فراهم نموده تا بتوانند پروژه های خود را بر بستر این شبکه انتقال دهند. برخی از منتقدان از این پلتفرم انتقاد کرده و می گویند این پلتفرم کاملا معمولی است و منحصر به فرد نیست. اما تیم طراح این شبکه برنامه هایی جدید برای وام های خرد، توکن های امنیتی، استیبل کوین ها و کانال های پرداخت ارائه داده است که با تمام این تفاسیر نظر منتقدان نقض شده است. هدف این پلتفرم این است که به مرکزی برای امور مالی غیر متمرکز تبدیل شود.

 

همچنین برای بهبود تجربه کاربران در بازی برنامه هایی شامل عملیات زنده، تعاملات، رویدادها و ویژگی های اجتماعی ترتیب داده است. تمام این ها ویژگی های یک پلتفرم خوب است که برای کاربران خود ارزش قائل است و همین مسائل نیز باعث رشد و بهبود این پلتفرم تازه کار شده است. همان طور که در قسمت قبل گفته شد بخشی از توکن وینک روی شبکه ترون فعالیت می کند و این شبکه امکان انجام ۲۰۰۰ تراکنش در ثانیه با استفاده از قابلیت مقیاس پذیری را فراهم نموده است و کاربران از تراکنش های سه ثانیه ای برای بهره مندی از یک بازی با کیفیت بهره می برند.

مزایای ارز دیجیتال WIN

مهم ترین مسئله در شبکه ارز دیجیتال WIN کاربران هستند و هر برنامه غیر متمرکزی که به این پلتفرم متصل می شود قسمتی از پاداش هایی را که از طریق Raindrop کسب می کنند در میان کاربران توزیع می کنند. میزان دریافت پاداش توسط کاربران وابسته به تعداد توکن وین هایی است که از طریق کاربران استیک گذاری(سرمایه گذاری) می شوند. این پاداش ها به صورت توکن ترون به کاربران ارائه می شوند. کاربران با داشتن توکن وین نه تنها می توانند از پاداش های موجود در شبکه بهره مند شوند بلکه می توانند در حاکمیت شبکه نیز مشارکت داشته باشند. در واقع کاربران نه تنها بازی می کنند بلکه به عنوان اعضای یک جامعه برای شبکه تصمیم گیری می کنند و در این حالت شبکه نه صرفا به خاطر داشتن قدرت بلکه با استفاده از نیاز کابران و پاسخگویی به آنان قدرت می گیرد.

مزایای شبکه وینک:

  • همه پاداش ها و بازی ها در قالب توکن اعمال می شوند.
  • بازی ها بر اساس قراردادهای هوشمند عمل می کنند و قابل کنترل هستند.
  • نیازی به سپرده گذاری و یا انتظار برای رسیدن پاداش نیست و کاربران به راحتی می توانند حساب خود را مدیریت کنند.
  • پاداش ها و ویژگی های اجتماعی باعث می شود روز به روز به تعداد کاربران افزوده شود.

قیمت ارز دیجیتال WIN

تعداد ارز دیجیتال WIN که در نهایت تولید می شود، ۹۹۹ میلیارد واحد است و دسترسی به تمام واحدها تنها از طریق عرضه اولیه های صرافی صورت می گیرد. در ابتدا این توکن قیمت پایینی داشت و ممکن است قیمت آن پس از فروش به میزان قابل توجهی افزایش داشته باشد. توکن های عرضه شده توسط صرافی بایننس معمولا در مدت زمان کوتاهی به رشد قابل توجهی دست پیدا کرده اند.

بهترین کیف پول های وینک

برای خرید و فروش ارز دیجیتال WIN بهتر است از یک کیف پول معتبر با امنیت بالا استفاده کنید. کیف پول های سخت افزاری Ledger Nano S و  Ledger Nano X بهترین والت هایی هستند که می توانید برای معاملات وین از آن ها استفاده کنید.

آینده ارز دیجیتال WIN

طبق پیش بینی که در مورد آینده ارز دیجیتال WIN ارائه شده است، با گسترش و افزایش ایجاد برنامه های غیر متمرکز، پاداش کاربران نیز افزوده خواهد شد. در این صورت نه تنها کاربران شبکه می توانند پاداش های منظمی دریافت کنند، بلکه می توانند روی حساب های خود کنترل و مدیریت داشته باشند. افزایش تعداد طرح های تشویقی در شبکه باعث می شود روز به روز نیز به تعداد کاربران آن افزوده شود. تیم طراح وینک می داند چه می خواهد و به نیاز کاربران نیز توجه می کند. از دیگر برنامه های این پلتفرم جذب بلاک چین های قدرتمند همچون اتریوم، بیت کوین و لایت کوین، دریافت مجوزهای بازی، معرفی یک سلسله مراتب برنامه ریزی شده برای پاداش ها و طرح های تشویقی است.  

 

خرید تتر