نماد وینگ

وینگWING

قیمت وینگ Wing

NaN%
$
تومان
بالاترین قیمت وینگ امروز $
پایین‌ترین قیمت وینگ امروز $
حجم معاملات $
حجم معاملات ارز
توضیحات بیشتر

خرید ارز وینگ WING (قیمت لحظه‌ای، نمودار و تحلیل)

ارز دیجیتال WING توکنی است که بلاک چین اختصاصی ندارد و روی بلاک چین ONT فعالیت می کند. در واقع نوعی پلتفرم وام دهی در حوزه دیفای است که بر پایه زنجیره های مبتنی بر اعتبار فعالیت می کند. سیستم های وام دهی به صورت متمرکز فعالیت می کردند و در میان سیستم های غیر متمرکز وجود یک چنین پلتفرم غیر متمرکزی به شدت احساس می شد و WING نیز با هدف ایجاد یک سیستم وام دهی غیر متمرکز معرفی شد.

 

سیستم ارز دیجیتال WING به گونه ای است که از ضررهای احتمالی دریافت وام جلوگیری می کند و ریسک آن را کاهش می دهد و شرایطی فراهم می کند تا کاربران بتوانند از فناوری بلاک چین برای دریافت وام بهره بگیرند. این پروژه با کنترل ریسک، یک رابطه مسالمت آمیز بین وام دهنده، وام گیرنده و ضامن ایجاد می کند.

اهداف WING

پروژه ارز دیجیتال WING با هدف حمایت از دو فعالیت وام دهی به وجود آمده است:

  • در صورتی که یک کاربر دارایی هایی داشته باشد که ارزش آن ۱۲۵ درصد بیشتر از میزان وام باشد، می توان وام بدون وثیقه و ضامن بگیرد.
  • طبق تنظیمات مرتبط با پلتفرم WING، کاربران می توانند وام هایی با ارزش ۲۰ تا ۵۰۰ دلار و در نهایت تا ۱۰۰۰ دلار را دریافت کنند.

ویژگی های WING

  • پلتفرم ارز دیجیتال WING اولین محصول خود به نام فلش پول را ارائه داده است که از دارایی های ارز دیجیتال پشتیبانی می کند و به منظور کاهش ریسک های دارایی، این فلش را به عنوان بیمه معرفی کرده است. افراد با سپرده گذاری و وام دهی در وینگ می توانند پاداش خود را به صورت توکن WING دریافت کنند. فلش پول در حال حاضر از رمز ارزهای WBTC، USDT، ONT، ETH و DAI پشتیبانی می کند.
  • دارندگان ارز دیجیتال WING می توانند در تصمیم گیری ها و رای گیری ها مشارکت داشته باشند. رای گیری ها در مورد راه اندازی محصولات جدید، قوانین مناسب مرتبط با توکن WING، تخصیص صندوق و عواملی از این دست می باشد.

قیمت توکن WING

ارز دیجیتال WING با ارزش ۴۶/۸ میلیون دلار در حال حاضر در رتبه ۵۲۷ از جدول رمز ارزها قرار گرفته است و سهم این رمز ارز از بازار ارزهای دیجیتال ۰/۰۰۲ درصد است. WING بالاترین قیمت خود را در شهریور ۹۹ و به قیمت ۱۱۵/۹ دلار تجربه کرده است. اما هم اکنون نسبت به آن زمان قیمت این توکن ۷۸ درصد افت کرده است. تعداد کل واحدهای این توکن ۲/۹۸ میلیون واحد است که در حال حاضر به میزان ۱/۸۶ میلیون واحد از این رمز ارز در حال گردش است.

کیف پول WING

پلتفرم ارز دیجیتال WING در اثر یک لانچ پول در بایننس فعالیت خود را آغاز نمود و به همین خاطر هیچ کیف پولی از آن پشتیبانی نمی کند. اما از آن جا که بایننس استارت آپ این رمز ارز را ایجاد کرده است، همه توکن های وینگ در آن نگهداری می شوند. برخی از صرافی ها این رمز ارز را ارائه داده اند اما کاربران نمی توانند این توکن را به صورت مستقیم و با استفاده از ارزهای فیات خریداری کنند. برای داشتن توکن های وینگ ابتدا باید یک رمز ارز مانند اتریوم و یا بیت کوین را خریداری کنید و سپس آن را به وینگ تبدیل کنید.    

 

قیمت تتر