نماد تروی

ترویTROY

قیمت تروی TROY

NaN%
$
تومان
بالاترین قیمت تروی امروز $
پایین‌ترین قیمت تروی امروز $
حجم معاملات $
حجم معاملات ارز

نمودار قیمت لحظه‌ای تروی

توضیحات بیشتر

خرید ارز تروی TROY (قیمت لحظه‌ای، نمودار و تحلیل)

در سال ۲۰۱۸ تیمی بین المللی متشکل از چین، آمریکا، سنگاپور و هنگ کنگ شبکه ارز دیجیتال TROY را راه اندازی کردند. تروی نوعی کارگزار بلندمرتبه جهانی است که روی مدیریت دارایی و تجارت های رمزنگاری تاکید دارد. معاملات بورس، وثیقه، سهام، وام و داده ها در یک حساب تروی جزو خدماتی هستند که تروی قرار است به مشتریان بازرگانی و یا تجاری خود ارائه دهد. این شبکه تمایل دارد کاربران یک تجربه جدید و با ارزش در این شبکه کسب کنند. این شبکه قصد دارد با مدیریت صحیح دارایی افراد یک فضای اقتصادی سالم و قدرتمند ایجاد کند.

 

سرمایه های این شبکه از طریق حق کمیسیون و کارمزد برای خدمات تسویه حساب، امکان گسترش مالی برای سرمایه کاربر و عواملی از این دست فراهم می شود. حساب کاربری تروی با استفاده از یک رابط دسترسی به میزان نقدینگی مبادلات رمزنگاری شده را در اختیار کاربران قرار می دهد. این شبکه با استفاده از توابعی همچون مدیریت حساب های انعطاف پذیر، مسیریابی هوشمند و خدمات کنترل حساب فعالیت می کند.

معرفی توکن تروی TROY

توابع نام برده شده در بخش قبل در واقع نوعی واسطه در شبکه هستند. ارز دیجیتال TROY نقش یک واسطه بین جفت معاملات غیر هم سطح را ایفا می کند. هنگامی که کاربران تسویه حساب و توابع مورد نظر را یاد گرفتند، هزینه های تجارت از طریق توکن تروی فراهم می شود. در واقع هرکس که واحدهای تروی را در اختیار دارد می تواند به امکانات شبکه دسترسی داشته باشد و در مقابل امکاناتی که دریافت می کند، توکن تروی را خرج کند. در مقابل کسانی که در شبکه به عنوان توسعه دهنده و سرمایه گذار فعالیت می کنند توکن های تروی را به عنوان پاداش خود دریافت می کنند.

کاربردهای توکن TROY

۱.واسطه انجام مبادلات در شبکه ۲.هزینه های مربوط به دسترسی به شبکه و استفاده از امکانات آن ۳.واسطه تبادل معاملات غیر متوازن و غیر متعارف ۴.پاداش به کاربران و توسعه دهندگان حفظ شبکه ۵.پاداش به کاربران برای تشویق آپدیت شبکه

قیمت ارز دیجیتال TROY

تروی در حال حاضر در رتبه ۳۸۵ بازار ارزهای دیجیتال قرار دارد و ۰/۰۰۴ درصد از سهم بازار را از آن خود کرده است. در اواخر شهریور ۱۴۰۰ قیمت این توکن به بالاترین حد خود یعنی ۰/۰۳ دلار رسید و هم اکنون ۷۵ درصد از ارزش خود را از دست داده است. تعداد کل توکن های تروی ۱۰ میلیارد واحد است که میزان ۸/۹ میلیارد از آن در گردش است.

آینده ارز دیجیتال TROY

آینده هیچ یک از ارزهای دیجیتال قابل پیش بینی نیست. چرا که عمر زیادی از این بازار نمی گذرد. ارز دیجیتال TROY از آن دست توکن هایی است که بازار علاقه عجیبی به آن دارد و میزان خرید و فروش های این آلت کوین بسیار بالاست. اما هنوز نتوانسته در میان کوین های موجود جایگاه مناسبی کسب کند. اما با توجه به طرح هایی که تیم توسعه دهنده برای پیشرفت شبکه این رمز ارز در نظر گرفته است و در صورتی که بتواند اهداف خود را عملی کند آینده روشنی پیش روی تروی قرار دارد.

کیف پول های TROY

برای اینکه بتوانید ارز دیجیتال TROY را ذخیره کنید و یا معامله کنید نیاز به یک کیف پول معتبر دارید. انتخاب کیف پول از اهمیت بالایی برخوردار است. چرا که ممکن است با یک اشتباه ساده تمامی سرمایه خود را از دست بدهید. کیف پول های سخت افزاری لجر و کیف پول نرم افزاری موبایلی تراست والت از امنیت و اعتبار بالایی برخوردار هستند و می توانید با توجه به میزان سرمایه یکی از آن ها را برای نقل و انتقالات TROY انتخاب کنید.

 

قیمت تتر