نماد تان کوین

تان کوینTON

قیمت تان کوین Ton

0.73%
7.305 $
تومان
$7.108
$7.317
بالاترین قیمت تان کوین امروز7.317 $
پایین‌ترین قیمت تان کوین امروز7.108 $
حجم معاملات5,275,186 $
حجم معاملات ارز38,224,219
توضیحات بیشتر

خرید ارز تان کوین TON (قیمت لحظه‌ای، نمودار و تحلیل)

ارز دیجیتال Toncoin رمز ارزی است که در سال ۲۰۲۱ روانه بازار ارزهای دیجیتال شد. شبکه TON یک اکوسیستم مبتنی بر بلاک چین است که ذخیره سازی غیرمتمرکز، انجام تراکنش های ناشناس و پرداخت های فوری را در بردارد و ارائه دهنده نسل سوم اینترنت است. سرعت تراکنش ها در این شبکه بسیار بالا است و در هر ثانیه میلیون ها تراکنش در بلاک چین پردازش و ثبت می شوند.

 

اکوسیستم تون کوین پتانسیل عظیمی دارد که با گسترش آن و افزایش تعداد سکه های موجود در بازار این امید وجود دارد که بتوانیم به این رمز به چیزی فراتر از رمز ارزی که تنها برای پرداخت ها مورد استفاده قرار می گیرد، نگاه کنیم.

 

مبالغ ارز دیجیتال Toncoin ذخیره شده در شبکه به منظور انجام تراکنش ها و استخراج سکه های جدید مورد استفاده قرار می گیرد. شبکه TON تحت الگوریتم اثبات کار فعالیت می کند. به این معنا که رمز ارزهای Toncoin باید در شبکه استخراج شوند و ماینرها با ثبت تراکنش ها در بلاک چین، پاداش خود را به صورت توکن های Toncoin دریافت می کنند.

 

همچنین TON شبکه وام دهی است که کاربران با سرمایه گذاری در شبکه و وام دادن سرمایه خود به تولیدکنندگان برنامه های غیرمتمرکز پاداش دریافت می کنند. در ادامه با ما همراه باشید تا با این شبکه بیشتر آشنا شوید.

ویژگی های شبکه TON

شبکه ارز دیجیتال Toncoin به گونه ای طراحی شده است که به طور طبیعی رشد می کند تا بتواند میلیون ها تراکنش را در طول یک ثانیه انجام دهد و به لطف مقیاس پذیری نامحدود خود می تواند میلیون ها کاربر، قراردادهای هوشمند و برنامه های غیرمتمرکز را ساپورت کند. شبکه تون قادر است زنجیره های بلوکی را با یکدیگر ادغام کند و آن ها را از طریق فناوری به نام مسیریابی Hypercube به یکدیگر مرتبط کند.

 

با استفاده از سایت ها، دامنه ها و فضای ذخیره سازی تون ساختار شبکه ای را نهادینه می کند که در آن نه تنها بلاک چین ها می توانند با یکدیگر در ارتباط باشند، بلکه به فایل ها و سایت های مختلف نیز این فرصت را می دهد که با استفاده از اینترنت به یکدیگر مرتبط شوند.

تاریخچه شبکه TON

تلگرام پس از دو سال توسعه، شبکه تون را در سال ۲۰۱۹ راه اندازی کرد. اما در ماه ژوئن ۲۰۲۰ فعالیت خود را متوقف کرد. پس از آن این شبکه توسط انجمن باز Ton پشتیبانی می شود. به گفته تلگرام، بلاک چین تون همان بلاک چین سابق نیست و مستقل از شرکت سازنده آن به حیات خود ادامه می دهد. پاول دوروف مدیرعامل تلگرام پستی را در کانال رسمی خود منتشر کرد و از این رمز ارز حمایت کرد. دوروف در پست خود این گونه نوشت:

 

زمانی که تلگرام سال گذشته با تون خداحافظی کرد، امیدوار بودم که توسعه دهندگان آینده به راه ما در مورد پلتفرم بلاک چینی Ton ادامه دهند و نظاره گر این موضوع بودم که توسعه دهندگان همچنان در حال گسترش این پروژه هستند و نام آن را از Open Ton به Toncoin تغییر دادند. بیانیه دوروف باعث شد قیمت این رمز ارز ۳۰ درصد افزایش پیدا کند.

 

دو تیم مختلف کد منبع باز تون را تصاحب کرده اند و هریک از آن ها یک بلاک چین اثبات سهام جداگانه راه اندازی کرده اند که عبارت اند از:

  • FreeTON که اخیرا به Everscale تغییر نام داده است
  • Toncoin

که هر یک از این رمز ارزها توسط برخی از صرافی ها لیست شده اند.

 

دوروف بر عدم وجود پیوند میان تون کوین و تلگرام تاکید کرده است و اظهار کرده است که بر خلاف تون اصلی، تون کوین کاملا از تلگرام مستقل است و برای تیم آن آرزوی موفقیت کرده است. اما از نظر برخی کارشناسان، بیانیه دوروف دخالت تلگرام در تون کوین را باز گذاشته است که به طور بالقوه نقض ممنوعیت بورس آمریکا برای راه اندازی هرگونه رمز ارز تا سال ۲۰۲۳ است. با این حال تلگرام در تلاش است تا شرایط را برای عرضه اولیه تون در سال ۲۰۲۳ فراهم کند.

قیمت Toncoin

ارز دیجیتال Toncoin در حال حاضر در رتبه ۲۰۳ بازار ارزهای دیجیتال قرار دارد. تعداد کل واحدهای این رمز ارز ۵ میلیارد توکن است که از این میزان حدود یک میلیارد و دویست میلیون واحد در گردش است.

کیف پول های Toncoin

برای نگهداری و خرید و فروش ارز دیجیتال Toncoin می توانید از کیف پول های زیر استفاده کنید:

  • کیف پول سخت افزاری CoolWallet
  • کیف پول نرم افزاری Qbao Network
  • کیف پول نرم افزاری Trust
  • کیف پول نرم افزاری Atomic
  • کیف پول نرم افزاری Coinbase
  • کیف پول نرم افزاری Eidoo

 

 خرید USDT