نماد تلور

تلورTRB

قیمت تلور Tellor

-1.36%
117.04 $
تومان
$114.19
$127
بالاترین قیمت تلور امروز127 $
پایین‌ترین قیمت تلور امروز114.19 $
حجم معاملات667,614 $
حجم معاملات ارز80,743,306

نمودار قیمت لحظه‌ای تلور

توضیحات بیشتر

خرید ارز تلور TRB (قیمت لحظه‌ای، نمودار و تحلیل)

تلور (Tellor) با ارز دیجیتال TRB اوراکل غیر متمرکز مبتنی بر بلاک چین است که بر بستری از اتریوم فعالیت می کند و در سال ۲۰۱۹ متشکل از تیمی حرفه ای در ایلات متحده با هدف رفع مشکلات اوراکل (یک منبع هوشمند است که نقش یک پل ارتباطی بین بلاک چین ها و محیط خارجی را ایفا می کند) به وجود آمد. مایکل زمرز و برندا لویا موسسان ارز دیجیتال TRB هستند. این شبکه بر اساس الگوریتم اثبات کار (POW) فعالیت می کند و به این ترتیب امنیت شبکه حفظ می شود.

نحوه عملکرد تلور

همانطور که در قسمت قبل گفته شد ارز دیجیتال TRB بر اساس الگوریتم اثبات کار فعالیت می کند. هر ماینر پس از اینکه کارمزد خود را پرداخت کرد، به سیستم درخواست ساخت بلاک های زنجیره ای را می دهد و برای تشویق ماینرها به ادامه فعالیت در شبکه ۵ تلور به عنوان پاداش به آن ها داده می شود. کارمزدهای پرداختی با توجه به حجم و فضایی که از بلاک چین می گیرد تعیین می شود و برای هر توکن متفاوت است.

 

هر ده دقیقه یک درخواست شکل می گیرد و پس از این که درخواست ها ثبت شد، اوراکل شروع به فعالیت می کند و از میان تمامی درخواست ها بهترین آن ها را انتخاب می کند و سپس داده هایی که قیمت گذاری شده اند را به صورت زنجیره ای از بلاک ها در کنار یکدیگر قرار می دهد.

قیمت رمز ارز تلور

ارز دیجیتال TRB در در زمان نگارش این مطلب در رتبه ۳۸۸ در بازار رمز ارزها قرار دارد و ۰/۰۰۴ درصد از سهم بازار ارزهای دیجیتال را در اختیار دارد. در اردیبهشت ۱۴۰۰ این رمز ارز با قیمت ۱۶۲/۱۴ دلار معامله شد و توانست بالاترین قیمت خود را تجربه کند؛ اما در هم اکنون ۷۳ درصد از ارزش خود را از دست داده است.

آینده پیش روی تلور

ارز دیجیتال TRB در میان رقبای خود از عملکرد بهتری برخوردار بوده و هم از نظر امنیت و هم ساختار بلاک چین بهتر از رقبا ظاهر شده است. بیشتر توکن ها رفتاری مشابه بیت کوین دارند و اگر قیمت بیت کوین افزایش پیدا کند آن ها نیز روندی صعودی به خود خواهند گرفت؛ اما تلور کمترین رشد را نسبت به دیگر رقبا و با تاثیرپذیری از قیمت بیت کوین تجربه کرد. با توجه به بررسی های انجام شده در مورد روند قیمت این رمز ارز و مقاومت هایی که از خود نشان داده است می توان انتظار داشت در آینده چند جهش کوچک قیمت و سپس یک جهش بزرگ قیمتی را به خود ببیند.

 

بزرگ ترین رقیب تلور، رمز ارز چین لیک است؛ اما ساختاری ضعیف تر از تلور دارد. در گذشته تلور تنها در در بلاک چین اتریوم یافت می شود؛ اما با تلاش هایی که تیم توسعه دهنده انجام دادند، این رمز ارز در لیست توکن های مولتی چین قرار گرفت و از این پس باید شاهد صعود بیشتر قیمت خواهیم بود. TRB یکی از بهترین گزینه ها برای سرمایه گذاری بلند مدت است.

کیف پول های تلور

یکی از کارهای اولیه برای فعالیت در بازار ارزهای دیجیتال انتخاب کیف پول است. برای انجام معاملات ارز دیجیتال TRB و ذخیره آن نیاز به یک کیف پول با امنیت بالا و کارایی مناسب دارید که در ادامه با بهترین والت های تلور آشنا خواهید شد. ۱. کیف پول کوینمی ۲. کیف پول تراست ۳. کیف پول اتمیک ۴. کیف پول متامسک  

 

خرید تتر