نماد سوشی سواپ

سوشی سواپSUSHI

#توکن#دیفای

قیمت سوشی سواپ SushiSwap

-4.53%
1.054 $
تومان
$1.044
$1.111
بالاترین قیمت سوشی سواپ امروز1.111 $
پایین‌ترین قیمت سوشی سواپ امروز1.044 $
حجم معاملات2,101,123 $
حجم معاملات ارز2,250,423

نمودار قیمت لحظه‌ای سوشی سواپ

توضیحات بیشتر

خرید سوشی سواپ SUSHI به همراه قیمت، نمودار و تحلیل

خرید سوشی سواپ در صرافی تاپ کنز، به راحتی و به صورت آنلاین میتوانید ارز سوشی سواپ SUSHI خرید و فروش کنید.

ارز سوشی سواپ SUSHI چیست؟

ارز دیجیتال سوشی، یکی از توکن هایی است که عمر زیادی از آن در بازار رمرز ارزها نمی گذرد و در اواخر سال ۲۰۲۰ عرضه شده است. توسعه دهنده سوشی Chef Nomi(سرآشپز نومی) است. این رمز ارز توکن فورک شده UniSwap است(آپدیت یک شبکه و ایجاد توکن جدید) و برای اینکه نواقص شیکه یونی سواپ را برطرف کند به وجود آمد و ممکن است در آینده بتواند به طور کامل جای این رمز ارز را بگیرد. سوشی سواپ در واقع استخری است که توسط سرآشپز نومی به وجود آمد و کاربران می توانند با قرار دادن نقدینگی خود در آن پاداش دریافت کنند.  به منظور اینکه کابران تمایل بیشتری به سرمایه گذاری در آن از خود نشان دهند طرح های تشویقی در نظر گرفته شده است و برای افزایش اشتیاق کابران حتی اگر کل نقدینگی خود را از شبکه خارج کنند باز هم به آن ها پاداش تعلق خواهد گرفت. در ادامه با ما همراه باشید تا با این رمز ارز و هر آنچه که باید درباره آن بدانید بیشتر آشنا شوید.

تفاوت های UniSwap و SushiSwap

در شبکه ارز دیجیتال سوشی کاربران به ازای میزان تراکنش هایی که در شبکه انجام می دهند پاداش دریافت خواهند کرد. در شبکه یونی سواپ هر چقدر کاربران به میزان نقدینگی خود دست نزنند پاداش بیشتری دریافت خواهند کرد. در صورتی که کابر تصمیم بگیرد تمامی دارایی خود را از شبکه خارج کند، دیگر پاداشی به او تعلق نخواهد گرفت که در سوشی این موضوع را مشاهده نخواهید کرد و حتی اگر تمامی مبالغ خود را خارج کنید باز هم می توانید پاداش دریافت کنید.

قیمت رمز ارز سوشی از ابتدای عرضه

ارز دیجیتال سوشی در ابتدای تولد خود با قیمت ۱/۶۱ دلار معامله می شد. تنها در مدت زمان کوتاهی این رمز ارز توانست به رشد قیمت مناسبی دست پیدا کند و حدود ۷/۵ دلار به فروش رسید که برای یک ارز نوپا رشد قیمت مناسبی محسوب می شود. Chef Nomi به یک باره تمامی توکن های سوشی را به فروش رساند و همین مسأله باعث افت قیمت شدید سوشی شد و قیمت آن به ۲/۷۷ دلار رسید. تاکنون و پس از این اتفاق هنوز سوشی نتواسته است به قیمتی بالاتر از ۲ دلار دست پیدا کند. این رمز ارز در همین مدت کوتاه پیدایش خود با نوسانات شدید قیمت روبرو شد و حتی قیمت آن به زیر یک دلار هم رسید که برای یک رمز ارز نوپا افت قیمت شدیدی محسوب می شود. هرچه میزان معاملات سوشی در شبکه بیشتر باشد، قیمت آن افزایش خواهد داشت.

نحوه خرید ارز دیجیتالی سوشی سواپ

برای اینکه بتوانید ارز دیجیتال سوشی را معامله کنید باید چهار مرحله زیر طی کنید:

  • در صرافی تاپ کنز ثبت نام کنید.
  • احراز هویت خود را تکمیل کنید و منتظر تایید کارشناسان باشد.
  • بعد از تایید احراز هویت خود اقدام به واریز ریالی کنید.
  • سوشی سواپ را خرید کنید.

کیف پول های رسمی سوشی

با انتخاب یک کیف پول معتبر می توانید با خیال راحت معاملات ارز دیجیتال سوشی را انجام دهید. در لیست زیر تعدادی از کیف پول های این رمز ارز را مشاهده می کنید که از نظر امنیت در رتبه بالایی قرار دارند و متناسب با نیاز خود می توانید یکی از آن ها را انتخاب کرده و نصب کنید:

  • کیف پول MetaMask: رابط کاربری ساده ای دارد و می توانید از نسخه موبایلی و یا دسکتاپ آن برای خرید و فروش سوشی استفاده کنید.
  • کیف پول Wallet Connect: یکی از نسخه های کیف پول تراست است و استفاده از آن بسیار ساده است و رابط کاربرپسندی دارد که با استفاده از آن نه تنها سوشی بلکه بسیاری از رمز ارزها را می توانید با استفاده از آن معامله کنید.
  • کیف پول Coinomi
  • کیف پول Ledger Nano S
  • کیف پول Ledger Nano X
  • کیف پول Lumi

استخراج رمز ارز سوشی

همانطور که در قسمت قبل گفته شد، ارز دیجیتال سوشی توسط توسعه دهنده آن به یک باره به فروش رسیده است و هیچ توکنی برای استخراج باقی نمانده است و تنها راه به دست آوردن این رمز ارز، خرید و فروش آن از صرافی های معتبر است.

آینده پیش روی سوشی

درست است که ارز دیجیتال سوشی از ارزش بالایی برخوردار است، اما متاسفانه قیمت آن نسبت به توکن های هم رده خود کمتر است. اما انجمن های معتبر گوناگونی آینده آن را خوب و رشد قیمتی شگفت انگیز برای آن پیش بینی کرده اند. کوین پرایس پیش بینی کرده است که حداقل تا ۵ سال آینده قیمت این رمز به ۳۵۰ دلار می رسید که در نوع خود بی نظیر است. البته یک پیش بینی دیگر از سوی شبکه والت اینوستر انجام شده است که طبق آن ارزش این رمز ارز حتی ممکن است به زیر یک دلار هم برسد. از آنجا سوشی ارز نوپایی است و از ابتدای پیدایش با نوسانات بسیاری مواجه شده است به درستی نمی توان آینده روشنی از آن ترسیم کرد.

 

از نظر بسیاری از کارشناسان این رمز ارز در مرحله تثبیت قیمت قرار گرفته است و هنگامی که به مرحله پشتیبانی برسد قیمت آن ممکن است حتی به ۴۰ دلار نیز برسد که با توجه به نمودارهای تحلیلی این پیش بینی می تواند درست تر از بقیه باشد. در نهایت می توان گفت مهم ترین عامل در تعیین قیمت سوشی و رشد آن حجم معاملاتی است که در بازار آن انجام می شود.