نماد سان

سانSUN

قیمت سان Sun

-8.60%
0.01362 $
تومان
$0.01356
$0.0149
بالاترین قیمت سان امروز0.0149 $
پایین‌ترین قیمت سان امروز0.01356 $
حجم معاملات174,850,298 $
حجم معاملات ارز2,474,789

نمودار قیمت لحظه‌ای سان

توضیحات بیشتر

خرید ارز سان SUN (قیمت لحظه‌ای، نمودار و تحلیل)

ارز دیجیتال SUN پروژه ای مبتنی بر بلاک چین است که روی شبکه ترون فعالیت می کند و در سال ۲۰۲۰ به بازار ارزهای دیجیتال معرفی شد. در واقع سان نوعی آزمایش اجتماعی است که توسط بنیان گذار ترون یعنی جاستین سان ارائه شده است. پروژه سان با ارائه این توکن در تلاش است تا بتواند امکانات و مزایایی را روی این شبکه به کاربران خود ارائه دهد و با توسعه آن بتواند وضعیت خود را در بازار رمز ارزها بهبود ببخشد. توکن SUN تنها بخشی از پروژه بزرگ ترون دیفای است که با هدف کاربردهای نامحدود به وجود آمده است. سیستم های وام دهی، امور بیمه، نقدینگی، ارائه استیبل کوین ها و کاربردهایی از این دست اهدافی است که توسط بنیاد سان در آینده پوشش داده خواهد شد. این پروژه منبع باز است و توسط جامعه سان مدیریت و کنترل می شود و استخراج کنندگان و دارندگان توکن SUN می توانند در رای گیری های شبکه شرکت داشته باشند.

توکن SUN

ارز دیجیتال SUN نوعی توکن TRC20 است که توکن های بلاک چین ترون از آن تبعیت می کنند. این توکن را می توان نسخه بهبود یافته بین کوین دانست. چرا که بسیاری از توسعه دهندگان آن جزو جامعه بیت کوین هستند. توکن های استخراج شده توسط وب سایت رسمی سان SUN.IO برای کاربران توزیع می شود. کاربران این توکن ها را به عنوان پاداش دریافت می کنند و استخراج سان با ذخیره و نگه داری (استیک کردن) توکن های TRX اتفاق می افتد. پروژه سان از سه نوع توکن مختلف پشتیبانی می کند. استخراج سان به دو روش معمولی و جنسیس امکان پذیر است. البته دوره جنسیس ماینینگ به پایان رسیده و کاربران تنها ۱۴ روز فرصت داشتند این رمز ارز را استخراج کنند.

قیمت SUN

ارز دیجیتال SUN در زمان نگارش این مطلب در رتبه ۳۳۵ از بازار ارزهای دیجیتال قرار دارد و ۰/۰۰۶ درصد از سهم کل بازار را در اختیار دارد. در تیر ۱۴۰۰ این رمز ارز با قیمت ۰/۰۶ دلار بالاترین قیمت خود را تجربه کرد و در حال حاضر ۶۰ درصد پایین تر از آن قیمت قرار دارد. تعداد کل واحدهای سان ۱۹/۹ میلیارد توکن است که از این تعداد ۴/۹۷ میلیارد واحد در گردش است.

کیف پول های سان

برای اینکه بتوانید ارز دیجیتال SUN را خرید و فروش و یا ذخیره کنید باید یک کیف پول معتبر برای خود انتخاب کنید که از امنیت بالایی برخوردار باشد. وب سایت رسمی سان کیف پول TronLink را به عنوان بهترین کیف پول سان معرفی کرده است که کاربران می توانند از طریق سایت به آن دسترسی داشته باشند. کیف پول تراست (Trust Wallet) نیز یکی از بهترین والت های ارز دیجیتال است که می توانید برای ذخیره و معامله سان از آن استفاده کنید.

پیش بینی آینده سان

در ماه سپتامبر سال ۲۰۲۰ صرافی بایننس اعلام کرد که امکان معامله ارز دیجیتال SUN را در این پلتفرم فراهم کرده است. همین خبر کافی بود تا قیمت سان به میزان ۳ درصد افزایش پیدا کند و با قرار گرفتن در لیست رمز ارزهای بایننس به احتمال زیاد به قیمت آن باز هم افزوده خواهد شد و همین مسئله نیز می تواند تاثیر بیشتری بر قیمت آن داشته باشد. سان رمز ارز نوپایی است و با توجه به این نکته می توان روی آن به عنوان یک سرمایه گذاری بلند مدت حساب کرد. با توجه به اهدافی که توسعه دهندگان در سر دارند، می توان آینده روشنی را برای آن پیش بینی کرد.  

 

خرید تتر