نماد استارلینک

استارلینکSTARL

#توکن#متاورس

قیمت استارلینک StarLink

NaN%
$
تومان
بالاترین قیمت استارلینک امروز $
پایین‌ترین قیمت استارلینک امروز $
حجم معاملات $
حجم معاملات ارز
توضیحات بیشتر

خرید استار لینک STARL به همراه قیمت لحظه‌ای، نمودار و تحلیل

خرید استار لینک STARL در صرافی تاپ کنز، به راحتی و به صورت آنلاین میتوانید ارز استارلینک خرید و فروش کنید.

ارز استار لینک چیست؟

ارز دیجیتال STARL یکی از جدیدترین پروژه های بازار رمز ارزها و توکن حاکمیتی جامعه StarLink است که از طریق LEASH به طور کاملا تصادفی ایجاد شده است. این رمز ارز نوعی توکن ERC20 است و روی بستر اتریوم فعالیت می کند. از این توکن ها به منظور سرمایه گذاری به منظور خرید زمین های مجازی در متاورس StarLink استفاده می شود که از یک پروژه ایستگاه فضایی در دنیای واقعیت الهام گرفته است.

 

از توکن استارلینک برای انجام تراکنش ها در متاورس StarLink استفاده می شود. برخی از کاربران، StarLink را به عنوان یک بازی می شناسند. محیطی که با بازی کردن در آن سرگرم می شوید و اگر این حس در شما با کار کردن در محیط استارلینک تداعی می شود می توان آن را یک بازی به شمار آورد.

بنیان گذاران پروژه StarLink

بنیان گذاران پروژه STARL، Moe Larson و Woof Desentra هستند که از یک تیم حرفه ای برای این طرح بهره گرفته اند. این افراد به آینده استارلینک بسیار امیدوار هستند و در تلاشند تا بتوانند به اهداف خود دست پیدا کنند.

کیف پول های استارلینک

برای نگهداری و خرید و فروش رمز ارزها نیاز به یک کیف پول معتبر و ایمن دارید. ارز دیجیتال STARL را می توانید در تمامی کیف پول های اتریوم از جمله متامسک، لجر، تراست، ترزور، اتمیک و... نگهداری کنید.

رتبه استارلینک در بازار ارزهای دیجیتال

ارز دیجیتال STARL در زمان نگارش این مطلب رتبه ۲۲۸ بازار رمز ارزها را به خود اختصاص داده است و ۰/۰۲ درصد از سهم بازار را در اختیار دارد. این رمز ارز در تاریخ بیست و ششم آبان ماه ۱۴۰۰ به بالاترین قیمت خود یعنی ۰/۰۰۰۰۸ دلار دست پیدا کرد؛ اما هم اکنون ۱۳ درصد پایین تر از این قیمت معامله می شود. تعداد کل واحدهای استارلینک ۱۰ تریلیون است که از این میزان ۹/۹۸ تریلیون واحد در گردش است.