نماد استافی

استافیFIS

قیمت استافی Stafi

-2.15%
0.6108 $
تومان
$0.5805
$0.6494
بالاترین قیمت استافی امروز0.6494 $
پایین‌ترین قیمت استافی امروز0.5805 $
حجم معاملات4,595,395 $
حجم معاملات ارز2,863,440

نمودار قیمت لحظه‌ای استافی

توضیحات بیشتر

خرید ارز استافی FIS (قیمت لحظه‌ای، نمودار و تحلیل)

استافی پروژه ای مبتنی بر بلاک چین با توکن FIS است که با هدف باز گرداندن نقدینگی وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است. این رمز ارز شبکه اختصاصی ندارد و نوعی توکن ERC20 است که بر بستری از اتریوم فعالیت می کند. بین نقدینگی رمز ارزها و اوراق بهاردار مشکلاتی وجود دارد که استافی با استفاده از توکن ABT این مشکلات را حل کرده است و هدف ساخت آن بازکردن نقدینگی های دارایی های سهام است. پروتکل استافی از سه لایه زیرین، کاربرد و قرارداد ساخته شده است.

 

لایه زیرین بر اساس بلاک چین فعالیت می کند. لایه قرارداد تمامی قرادادهای نقدینگی مربوط به ایجاد توکن های ATOM، XTZ و DAT را پشتیبانی می کند. دارندگان توکن FIS می توانند در قراردادها مشارکت داشته باشند و در مقابل این توکن ها را نیز دریافت کنند. در نهایت لایه کاربرد قرار دارد که از API(رابط برنامه نویسی کاربر) شخص ثالث برای ساخت بازارهای معامله دارایی مورد استفاده قرار می گیرد. هر شخص ثالث با داشتن توکن های FIS می توانند به مبادلات ارزهای غیر متمرکز خود دسترسی داشته باشند.

قیمت استافی

رمز ارز FIS در زمان نگارش این مطلب در رتبه ۸۰۲ بازار ارزهای دیجیتال قرار دارد و ۰/۰۰۰۷ درصد از کل بازار را در اختیار دارد. در اسفند ۹۹ این رمز ارز توانست بالاترین قیمت خود یعنی ۴/۸۱ دلار را تجربه کند؛ اما هم اکنون ۷۱ درصد از ارزش خود را از دست داده است. تعداد کل توکن های استافی ۱۰۲/۲۵ میلیون واحد است که از این میزان ۱۱/۲۲ میلیون واحد در گردش است.

آینده پیش روی FIS

استفافی می تواند میزان نقدینگی را افزایش دهد و امکان معامله آن در بسیاری از صرافی های معتبر از جمله بایننس وجود دارد. به همین خاطر می توان آینده روشنی را برای این رمز ارز پیش بینی کرد؛ اما این خوش بینی برای مدت زمان بسیار طولانی امیدوار کننده است و نباید در آینده ای نه چندان دور منتظر پیشرفت این رمز ارز باشید. زمان زیادی طول می کشد تا بتواند در این بازار جا بیفتد و خود را ثابت کند.

کیف پول های استافی

برای ذخیره، خرید و فروش استافی نیاز به یک کیف پول معتبر دارید. از آنجا که ارز دیجیتال FIS نوعی توکن ERC20 است از تمامی کیف پول های اتریوم می توانید برای این رمز ارز استفاده کنید. تراست والت یکی از بهترین کیف پول های ارزهای دیجیتال است که می توانید برای معاملات FIS از آن استفاده کنید.  

 

قیمت تتر