نماد رادیو کاکا

رادیو کاکاRACA

قیمت رادیو کاکا RadioCaca

NaN%
$
تومان
بالاترین قیمت رادیو کاکا امروز $
پایین‌ترین قیمت رادیو کاکا امروز $
حجم معاملات $
حجم معاملات ارز
توضیحات بیشتر

خرید ارز رادیو کاکا RACA (قیمت لحظه‌ای، نمودار و تحلیل)

ارز دیجیتال RACA توکن پلتفرم Radio Caca است. رادیو کاکا در تلاش است تا بتواند برنامه های حوزه دیفای، بازی های بلاک چینی با توکن های NFT و مواردی از این دست را در یک پلتفرم غیر متمرکز ادغام کند. رادیو کاکا با مشارکت یک شرکت بزرگ Maye Musk MyStery Box و سری بازی های USM که در دسته بازی های متاورسی قرار دارد، مدیریت این پروژه را تشکیل می دهند. رمز ارز RACA بر بستر شبکه بایننس ارائه شده است. توکن های NFT توسط Maye Musk ساخته شده و در نهایت توسط پلتفرم رادیو کاکا مدیریت می شوند.

 

RACA نوعی توکن BEP20 است که همانطور که گفته شد، بر بستر بایننس فعالیت می کند. کاربران با استیک کردن توکن ها در شبکه به امنیت شبکه کمک می کنند و به این ترتیب پاداش خود را دریافت می کنند.

بازی Metamon

پلتفرم ارز دیجیتال RACA، بازی متامون را در سال ۲۰۲۱ منتشر کرد که بازیکنان می توانند از طریق به دست آوردن توکن های درون بازی، کسب درآمد داشته باشند. این بازی از قسمت های مختلفی تشکیل شده است. متامون ها که در واقع کاراکترهای اصلی بازی هستند و کاربران با استفاده از آن ها بازی را هدایت می کنند. تخم های متامون که ممکن است متامون، معجون و یا الماس هایی باشند که بازیکنان در طول بازی به آن ها نیاز پیدا خواهند کرد. معجون به منظور قدرت بخشی و محافظت از متامون ها در بازی مورد استفاده قرار می گیرد و الماس که کاربران درون بازی باید آن ها را جمع آوری کنند.

رتبه و قیمت رادیو کاکا در بازار ارزهای دیجیتال

ارز دیجیتال RACA در زمان نگارش این مطلب رتبه ۲۲۶ بازار ارزهای دیجیتال را به خود اختصاص داده است و ۰.۰۱ درصد از سهم بازار را در اختیار دارد. این رمز ارز در تاریخ ۲۳ آبان ماه ۱۴۰۰ به بالاترین قیمت خود معادل ۰.۰۱ دلار دست پیدا کرد و در حال حاضر ۹۰ درصد از ارزش خود را از دست داده است. تعداد کل واحدهای رادیو کاکا ۴۳۲.۹۶ میلیارد واحد است که از این میزان ۳۰۳.۳۹ میلیارد واحد در گردش است.

بهترین کیف پول های RACA

ارز دیجیتال RACA بر بستر بایننس فعالیت می کند و به این ترتیب می توانید از تمامی والت های بایننس برای نگهداری و خرید و فروش این رمز ارز استفاده کنید. لجر، تراست، سیف پال، متامسک و کیف پول بایننس جزو بهترین والت های RACA هستند.

آینده پیش روی RACA

ارز دیجیتال RACA نوعی توکن متاورسی است و همانطور که می دانید ارزهای متاورسی در سال گذشته توجهات بسیاری را به خود جلب کردند. به این ترتیب و با توجه به گسترش و افزایش محبوبیت این رمز ارزها، آینده روشنی پیش روی RACA قرار دارد. البته که قیمت هر رمز ارز به عوامل مختلفی بستگی دارد و نمی توان به درستی آینده رمز ارزها را پیش بینی کرد. اما با توجه به شرایط پیش رو، آینده روشنی در انتظار رادیو کاکا است.

 

خرید USDT