نماد اویسیس نتورک

اویسیس نتورکROSE

قیمت اویسیس نتورک OasisNetwork

-5.19%
0.08802 $
تومان
$0.08753
$0.09368
بالاترین قیمت اویسیس نتورک امروز0.09368 $
پایین‌ترین قیمت اویسیس نتورک امروز0.08753 $
حجم معاملات36,169,699 $
حجم معاملات ارز3,263,549

نمودار قیمت لحظه‌ای اویسیس نتورک

توضیحات بیشتر

خرید ارز اویسیس نتورک ROSE (قیمت لحظه‌ای، نمودار و تحلیل)

Oasis Network شبکه ای مبتنی بر بلاک چین است که ارز دیجیتال ROSE را روانه بازار نموده است. آسیس نتورک در سال ۲۰۲۰ توسط داون سانگ راه اندازی شد. این شبکه همچون بسیاری از آلت کوین های دیگر با هدف رفع مشکلات مربوط به شبکه های بلاک چینی از جمله کارمزد بالا، تمرکزگرایی و سرعت پایین پا به عرصه رقابت گذاشته است. در شبکه آسیس در هر ثانیه بیش از ۱۰۰۰ تراکنش ثبت می شود و فضایی فراهم نموده است تا توسعه دهندگان بتوانند هزاران برنامه غیر متمرکز را روی آن پیاده سازی کنند. آسیس در تلاش است تا با بهبود وضعیت امنیت و رعایت حریم خصوصی دیگران محیطی امن برای فعالیت کاربران خود ایجاد کند.

Oasis Network چیست؟

شبکه ارز دیجیتال ROSE، بلاک چین لایه یکم است که با هدف حفظ حریم خصوصی کاربران و حفظ داده های آن ها در بازارهای مالی به وجود آمده است. شبکه آسیس با استفاده از بسته نرم افزاری شبکه کازماس تاسیس شده است و به همین خاطر می تواند با بلاک چین کازماس در تعامل باشد. این شبکه در تلاش است تا  با حفظ حریم خصوصی کاربران بتواند بستری ایمن برای توسعه برنامه های حوزه دیفای برای کاربران و توسعه دهندگان فراهم  کند. این هدف با استفاده از جداسازی لایه ها در این بلاک چین  فراهم شده است.

 

جداسازی لایه ها در شبکه آسیس این امکان را فراهم نموده است  تا شبکه بتواند از تراکنش های قابل تنظیم و توسعه یافته حمایت کند. آسیس از همین جهت شباهت بسیاری به شبکه  های پولکادات و آوالانچ دارد که بستری فراهم نموده اند تا بلاک چین های مختلف بتوانند با یکدیگر در تعامل باشند.

 

اوسیس را می توان نسل نوین شبکه های بلاک چینی معرفی کرد. تمام امکانات و ویژگی های این شبکه نه تنها می تواند روی برنامه های حوزه دیفای تاثیرگذار باشد و تحول عظیمی ایجاد کند، بلکه در تلاش است تا نسل جدیدی از دارایی های دیجیتال به نام داده های توکنیزه شده را نیز معرفی کند. این دارایی ها به تمامی کاربران ششبکه این امکان را می دهد تا بتوانند داده هایی که  خودشان تولید کرده اند را مدیریت کنند و در ازای به اشتراک گذاری این داده ها با شبکه های دیگر پاداش خود را دریافت کنند.

ویژگی های شبکه آسیس

از ویژگی های شبکه  ارز دیجیتال ROSE می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • آسیس مدعی شده است که اولین شبکه بلاک چینی با حفظ حریم خص.صی در جهان است که مقیاس پذیری بالایی دارد. به این منظور اسیس از فناوری ParaTimes برای حفظ امنیت تراکنش های محرمانه و حفظ حریم خصوصی کاربران استفاده می کند.
  • طراحی مقیاس پذیرانه شبکه آسیس باعث شده است تا برنامه های دیفای به تعداد زیاد و با سرعت بالا در این شبکه انجام شوند.
  • در این شبکه داده های کاربران توکنیزه می شود. به این ترتیب کاربران می تواند دارایی های خود را در شبکه تولید کنند و آن ها را مدیریت کنند.
  • آسیس شبکه ای با پتانسیل بالا و اکوسیستمی در حال رشد است که در آن بیش از ۱۰۰۰ نود فعالیت می کنند و به همراه تمامی اعضا و شرکای خود، ۱۰ هزار کاربر اصلی در آن عضو هستند که روز به روز نیز به تعداد آن ها افزوده می شود.

رتبه و قیمت ROSE در بازار ارزهای دیجیتال

ارز دیجیتال ROSE در زمان نگارش این مطلب در رتبه ۸۲ بازار ارزهای دیجیتال قرار گرفته است و ۰.۰۵ درصد از سهم کل بازار را در اختیار دارد.  این رمز ارز در تاریخ ۲۴ آذر ماه ۱۴۰۰ توانست به بالاترین قیمت خود از ابتدای پیدایش دست پیدا کند و معادل ۴۷.۸۵ دلار قیمت گذاری شد. اما هم اکنون ۹۹.۴۰ درصد از ارزش خود را از دست داده است. تعداد کل واحدهای آسیس نتورک ۱۰ میلیارد است که از این میزان ۳.۴۹ میلیارد واحد در گردش است.

بهترین کیف پول های ROSE

ارز دیجیتال ROSE را می توانید در انواع کیف پول های نرم افزاری مانند RockX، Anthem و Bitpay، کیف پول سخت افزاری لجر و کیف پول رسمی شبکه آسیس به نام Oasis Wallet نگهداری کنید.

 

قیمت تتر