نماد آلیس

آلیسALICE

قیمت آلیس MyNeighborAlice

-4.43%
1.143 $
تومان
$1.14
$1.206
بالاترین قیمت آلیس امروز1.206 $
پایین‌ترین قیمت آلیس امروز1.14 $
حجم معاملات752,516 $
حجم معاملات ارز881,592

نمودار قیمت لحظه‌ای آلیس

توضیحات بیشتر

خرید ارز آلیس ALICE (قیمت لحظه‌ای، نمودار و تحلیل)

ارز دیجیتال ALICE توکن بازی My Neighbor Alice(همسایه من آلیس) است. همسایه من آلیس یکی از سرگرم کننده ترین و در عین حال جذاب ترین شبکه بازی های بلاک چینی است که داستان آن نه تنها برای بازیکنان بلکه برای تمام جوامع بازی های سرگرم کننده مبتنی بر بلاک چین خاص و منحصر به فرد است. این بازی حول جهان پیرامون دختری به نام آلیس می چرخد و در آن جزایری وجود دارند که بازیکنان با توجه به میزان خلاقیت خود می توانند این جزایر را خریداری کرده و توسعه دهند.

 

این بازی از یک سیستم غیر متمرکز قدرتمند برخوردار است که باعث شده جذابیت بیشتری بین کاربران داشته باشد. بازیکنان می توانند زمین های خریداری شده خود را بسازند و آن را به بازیکنان دیگر و یا دوستان خود نشان دهند. موارد موجود در بازی با استفاده از توکن های NFT(توکن های غیر قابل تعوی) ارائه می شوند و به بازیکنان تعلق می گیرند.

بنیان گذاران آلیس

پلتفرم ارز دیجیتال ALICE یکی از محصولات استودیو Antler Interactive است. این استودیو بازی ساز پیش از این نیز چند بازی محبوب و قابل توسعه را روانه بازار کرده بود. شرکت Antler Interactive توسط آنا نورویک هدایت می شود. در سال ۲۰۲۱ اندکی پس از عرضه اولیه توکن های آلیس، این رمز ارز توسط DAO Maker در استخر بایننس لانچ شد.

نحوه عملکرد توکن آلیس

بازی همسایه آلیس همچون بسیاری از بازی های بلاک چینی دیگر به بازیکنان اجازه می دهد با استفاده از جزایر مختلف با عناصر موجود در بازی و بازیکنان دیگر در تعامل باشند. برای هر بازیکن یک آواتار در نظر گرفته شده است که با استفاده از آن می توانند در دنیای بازی کاوش کنند. هر از جزیره به زمین هایی تقسیم می شوند که در نهایت بازیکنان صاحب آن خواهند بود. هریک از زمین ها با استفاده از یک توکن غیر مثلی (NFT) نشان داده می شود. این زمین ها می توانند توسط بازیکنان فروخته و یا تعویض شوند و یا بازیکنان می توانند آن ها را طبق میل خود تزیین کنند. دسترسی به نسخه آخر بازی رایگان است؛ اما بازیکنان می توانند با استفاده از فروش دارایی های خود اعم از زمین ها و توکن های غیر مثلی و یا تعویض زمین ها سود کسب کنند.

ویژگی های آلیس

بازی همسایه من آلیس طوری تنظیم شده است که می تواند علاقه مندان به این گونه بازی ها و همچنین سخت افزارهای غیر متمرکز را به خود جذب کند و از ویژگی های منحصر به فردی برخوردار است که می توانند مورد توجه قرار بگیرند. پلتفرم درون بازی یک وام اقتصادی در اختیار بازیکنان قرار می دهد. به این صورت که بازیکنان می توانند توکن های NFT را به دیگران وام دهند و یا قرض بگیرند و در مقابل سود کسب کنند.

 

این بازی با استفاده از قراردادهای هوشمند به بازیکنان این اطمینان را می دهد که در صورتی که نشان های خود را قرض بدهند، آن ها را پس می گیرند و به این ترتیب اعتمادسازی می شود. بازیکنان می توانند توکن های NFT و آلیس را داخل بازی و یا در بازارهای مالی خارجی خرید و فروش کنند. بازیکنان با قفل کردن درصدی از دارایی های خود در بازی می توانند سود دریافت کنند و در صورت نیاز توکن های خود را بازیابی کنند.

معرفی توکن ALICE و کاربردهای آن

ارز دیجیتال ALICE در بازی کاربردهای مختلفی دارد. از توکن های آلیس می توان برای خرید موارد موجود در بازی و یا به دست آوردن جایزه در سیستم غیر متمرکز بازی استفاده کرد. آلیس نوعی توکن ERC20 است که بر بستر اتریوم فعالیت می کند. در نتیجه امنیت آن با استفاده ار شبکه اتریوم تامین می شود. بازی همسایه من آلیس طبق الگوریتم POG(Proof Of Game) فعالیت می کند. به این معنا که شما می توانید با بازی کردن توکن های آلیس را به دست آورید.

 

از آنجا که به دست آوردن توکن با استفاده از بازی زمان بر است می توانید این رمز ارز را از صرافی خرید کنید. برای کسب مهارت ها و ابزارهای بازی و خرید دارایی ها در عمق بازی باید از این توکن خرج کنید. افراد دارنده توکن آلیس می توانند در رای گیری های مربوط به حاکمیت شبکه نیز شرکت کنند.

رتبه رمز ارز آلیس در بازار

ارز دیجیتال ALICE رتبه ۱۸۴ بازار ارزهای دیجیتال را در اختیار دارد. این رمز ارز ۰/۰۱ درصد از سهم بازار را از آن خود کرده است. در تاریخ ۲۵ اسفند ۱۳۹۹ آلیس توانست به بالاترین قیمت خود دست پیدا کند و رکورد ۳۸/۸۲ دلار را ثبت کرد؛ اما در حال حاضر و در زمان نگارش این مطلب ۶۸ درصد از بالاترین قیمت خود را از دست داده است. تعداد کل توکن های آلیس ۱۰۰ میلیون توکن است که از این تعداد ۲۳ میلیون در بازار ارزهای دیجیتال در گردش است.

کیف پول های آلیس

برای نگه داری و خرید و فروش ارز دیجیتال ALICE می توانید از کیف پول هایی که از توکن های ERC20 پشتیبانی می کنند استفاده کنید. معتبرترین والت های آلیس عبارت اند از:

  • کیف پول متامسک
  • کیف پول تراست والت
  • کیف پول کوینمی
  • کیف پول لجر
  • کیف پول اتمیک

 

قیمت تتر