نماد موی بلاک

موی بلاکMBL

قیمت موی بلاک MovieBloc

NaN%
$
تومان
بالاترین قیمت موی بلاک امروز $
پایین‌ترین قیمت موی بلاک امروز $
حجم معاملات $
حجم معاملات ارز

نمودار قیمت لحظه‌ای موی بلاک

توضیحات بیشتر

خرید ارز موی بلاک MBL (قیمت لحظه‌ای، نمودار و تحلیل)

MovieBloc پلتفرمی است که تصمیم دارد در آینده ای نه چندان دور با استفاده از فناوری بلاک چین بهترین و بزرگ ترین اکوسیستم مربوط به فیلم را ارائه دهد. ارز دیجیتال MBL توکن بومی مووی بلک است. در این شبکه، سازندگان فیلم ها می توانند در درآمد فیلم ها به طور شفاف سهیم باشند و با استفاده از داده های مخاطب محور بتوانند به خوبی مخاطبان و کاربران خود را شناسایی کنند. در مقابل کاربران نیز می توانند به فیلم های مورد علاقه خود دسترسی داشته باشند و خدمات بازاریابی و زیرنویس که به شبکه خدماتی را ارائه می دهند در مقابل پاداش خود را دریافت می کنند.

ویژگی های MovieBloc

شبکه ارز دیجیتال MBL بر مبنای بلاک چین کوباک فعالیت می کند. Cobak بزرگ ترین بلاک چین کشور کره جنوبی است. در عین حال بزرگترین ارز دیجیتال این کشور است که خدمات متنوعی در زمینه ارزهای دیجیتال در اختیار کاربران گوشی های هوشمند قرار داده است. قیمت ارزهای دیجیتال، اخبار مربوط به بازار رمز ارزها، والت های رمزگذاری شده و خرید و فروش ارزها تنها امکانات کوچکی است که این بلاک چین به کاربران خود ارائه می دهد. این پلتفرم محبوب ترین بلاک چین کره جنوبی است که توانسته شرایطی فراهم کند تا سایر ارزهای دیجیتال نیز در این پلتفرم به فروش برسند.

نحوه عملکرد مووی بلک

همانطور که در قسمت های بالاتر گفته شود، شبکه ارز دیجیتال MBL در زمینه صنعت فیلم فعالیت می کند. درست است که صنعت فیلم به طور گسترده پیشرفت داشته است، اما باز هم این صنعت تنها به دست غول های فیلم سازی است و تنها در انحصار آن ها قرار دارد. همین شرکت ها نیز تنها به فروش در گیشه اهمیت می دهند و بسیاری از سلایق بینندگان را در نظر نمی گیرند و به همین خاطر نیز افراد و کاربران حق انتخاب خود را از دست می دهند و نمی توانند فیلمی ببینند که با سلیقه آن ها سازگار باشد.

 

مووی بلک با هدف برداشتن این سدها پا به میدان شبکه های غیر متمرکز گذاشته تا بتواند انحصار فیلم سازی را از این شرکت ها خارج کند. در عین حال سازندگان نیز با سودی که از طریق شبکه کسب می کنند منابع شبکه را تغذیه می کنند. تهیه کنندگان و سازندگان فیلم با داشتن حق کپی رایت طولانی مدت می توانند با شبکه همکاری داشته باشند و محصولات خود را به فروش برسانند و به این ترتیب بتوانند خود را به سراسر جهان معرفی کنند. کاربران نیز می توانند با دادن امتیاز به فیلم ها پاداش دریافت کنند. یکی از مطرح ترین شرکت های همکاری با مووی بلک KMPlayer است که با استفاده از این شبکه سازندگان می توانند فیلم های خود را در سراسر جهان به نمایش بگذارند و فیلم های متنوعی را به مخاطبان خود ارائه دهند.

قیمت ارز دیجیتال MBL

ارز دیجیتال MBL در حال حاضر در رتبه ۶۰۴ از جدول رمز ارزها قرار گرفته است و ۰/۰۰۱ درصد از سهم بازار را در اختیار دارد. بالاترین قیمت این رمز ارز ۰/۰۴ دلار در ۱۳ فروردین ۱۴۰۰ بوده که در حال حاضر ۸۰ درصد از ارزش خود را از دست داده است. تعداد کل واحدهای این رمز ارز ۳۰ میلیارد واحد است که در حال حاضر حدود ۴ میلیارد واحد از آن در گردش است.

آینده پیش روی MBL

اگر به دنبال سرمایه گذاری بلندمدت در بازار ارزهای دیجیتال هستید ارز دیجیتال MBL بهترین گزینه است که می توانید با دیدی بلندمدت به آن نگاه کنید و این رمز ارز را برای سرمایه گذاری انتخاب کنید. همچنین اگر می خواهید مبلغ کمی در بازار ارزهای دیجیتال داشته باشید این رمز ارز گزینه مناسبی است.

کیف پول های MBL

برای اینکه بتوانید ارز دیجیتال MBL را معامله یا ذخیره کنید نیاز به یک کیف پول مطمئن دارید. شبکه مووی بلک والت ویژه خود را ارائه داده است که می توانید از سایت رسمی شبکه دانلود کنید. همچنین در لیست زیر می توانید بهترین کیف پول های ارز دیجیتال را مشاهده کنید و با توجه به شرایط خود و میزان سرمایه یکی از این کیف پول ها را برای ذخیره MBL  انتخاب کنید.

  • کیف پول تراست
  • کیف پول ترزور
  • کیف پول لجر نانو ایکس
  • کیف پول اتمیک
  • کیف پول جکس
  • کیف پول کوینمی

 

خرید USDT