نماد ایلویوم

ایلویومILV

قیمت ایلویوم Illuvium

2.13%
80.1 $
تومان
$77.5
$80.4
بالاترین قیمت ایلویوم امروز80.4 $
پایین‌ترین قیمت ایلویوم امروز77.5 $
حجم معاملات27,463 $
حجم معاملات ارز2,162,029

نمودار قیمت لحظه‌ای ایلویوم

توضیحات بیشتر

خرید ارز ایلویوم ILV (قیمت لحظه ای ،نمودار و تحلیل ارز ILV) | صرافی تاپ کنز

ارز دیجیتال ILV توکن پلتفرم بازی Illuvium است و با هدف ارائه بازی های بلاک چینی به وجود آمده است. این پلتفرم بر بستر اتریوم اجرا می شود و دو توکن مجزا دارد. ILV و Silv توکن های این پلتفرم هستند. توکن ایلویوم به عنوان سوخت در شبکه مورد استفاده قرار می گیرد. اما Silv، توکن درون بازی است که کاربران می توانند از آن در فضای بازی استفاده کنند.

تاریخچه پیدایش توکن ILV

پروژه ارز دیجیتال ILV در سال ۲۰۲۰ کلید خورد و در نهایت در سال ۲۰۲۲ راه اندازی شد. آرون وارویک و کایران وارویک دو برادر فعال در زمینه طراحی بازی های ویدئویی ، پلتفرم Illuvium را طراحی کردند و در حال حاضر تیم توسعه دهنده این پلتفرم از ۴۰ عضو تشکیل شده است.

نحوه عملکرد پلتفرم Illuvium معرفی توکن ILV

ارز دیجیتال ILV، توکن حاکمیتی است و دارندگان این توکن می توانند در مورد آینده شبکه و تصمیم گیری های مربوط به آن مشارکت داشته باشند. کاربران با استیک کردن توکن های ILV می توانند پاداش خود را به عنوان اعتبارسنج دریافت کنند و به حفظ امنیت شبکه کمک کنند. پلتفرم ارز دیجیتال ILV یک برنامه غیر متمرکز و مبتنی بر بلاک چین است که از طریق دسکتاپ در اختیار کاربران قرار گرفته و شامل طیف وسیعی از برنامه های حوزه دیفای شامل گیم پلیر و صرافی غیر متمرکز است.

 

در محیط بازی، بازیکنان با چالش ها و ماموریت های مختلف مواجه می شوند و با بازیکنان دیگر وارد رقابت می شوند. در حین بازی، هر یک از بازیکنان دارایی های Illuvial را جمع آوری می کنند که هر یک از این دارایی ها از نظر کیفیت، سودمندی و کمیاب بودن دسته بندی می شوند. دارایی های درون بازی از طریق اقلام درون بازی و مواردی از این دست تامین می شوند و درآمد بازی به کسانی که توکن های خود را در شبکه استیک کرده اند، تعلق می گیرد. در واقع هر یک از Illuvial ها معادل یک توکن NFT است که می توانید آن ها را در بازار توکن های غیر مثلی بدون هزینه گس معامله کنید.

قیمت و رتبه ایلویوم در بازار ارزهای دیجیتال

ارز دیجیتال ILV در زمان نگارش این مطلب در رتبه ۱۵۰ جدول رمز ارزها قرارگفته است و ۰.۰۱ درصد از سهم معاملات بازار را در اختیار دارد. این رمز ارز در تاریخ ‍۱۰ آذر ماه ۱۴۰۰ به بالاترین قیمت خود معادل ۱۹۲۴.۷۳ دلار دست پیدا کرد. اما در حال حاضر ۷۲ درصد از ارزش خود را از آن زمان از دست داده است. تعداد کل توکن های ILV، ۱۰ میلیون واحد است که از این میزان ۶۴۲.۸۹ میلیون واحد در گردش است.

بهترین کیف پول های ایلویوم

ارز دیجیتال ILV نوعی توکن ERC20 است و بر بستر اتریوم اجرا می شود. به این ترتیب از تمامی والت هایی که از رمز ارز اتریوم پشتیبانی می کنند، می توانید برای نگهداری و خرید و فروش ایلویوم استفاده کنید. والت های بسیاری از این رمز ارز پشتیبانی می کنند. لجر، تراست، ترزور، اتمیک، اکسودوس، کوینمی و... تنها برخی از والت هایی هستند که معرفی شدند و می توانید با توجه به میزان سرمایه و شرایط خود یکی از آن ها را برای ذخیره و معامله ایلویوم استفاده کنید.

 

قیمت تتر