نماد آر ال سی

آر ال سیRLC

قیمت آر ال سی iExecRLC

-3.34%
2.719 $
تومان
$2.663
$2.858
بالاترین قیمت آر ال سی امروز2.858 $
پایین‌ترین قیمت آر ال سی امروز2.663 $
حجم معاملات793,989 $
حجم معاملات ارز2,177,727

نمودار قیمت لحظه‌ای آر ال سی

توضیحات بیشتر

خرید ارز آر اس سی RSC (قیمت لحظه‌ای، نمودار و تحلیل)

iExec یک پلتفرم مبتنی بر بلاک چین است که ارز دیجیتال RLC را به بازار رمز ارزها معرفی کرده است. اولین هدف iExec رفع مشکل مقیاس پذیری بلاک چین اتریوم است و دومین و مهم ترین هدف آن، دسترسی سریع و کم هزینه به منابع با استفاده از محاسبات ابری (رایانش ابری) است. iExec پلتفرمی است که بر اساس رایانش ابری فعالیت می کند. به این معنا که محاسبات و پردازش های مربوط به تراکنش ها و داده ها و همچنین منابع و فناوری های مورد نیاز خارج از بلاک چین اتفاق می افتد. این پلتفرم بر بستری از اتریوم فعالیت می کند.

 

iExec به برنامه های غیر متمرکز و قراردادهای هوشمند اجازه دسترسی به فناوری ها و منابع مورد نیاز خود در رایانش ابری را می دهد. این موضوع می تواند بسیار مقرون به صرفه تر باشد و عملکرد بالای برنامه های غیر متمرکز را تضمین می کند که بتوانند از پایگاه داده ها و سرورها و عواملی از این دست خارج بلاک چین دسترسی داشته باشند. ارز دیجیتال RLC به منظور دسترسی به این منابع در شبکه iExec مورد استفاده قرار می گیرد.

بنیان گذاران iExec

موسسه iExec در شهر لیون فرانسه و توسط هایو او و ژیل فداک تاسیس شد. هایو او رئیس بخش آسیا و اقیانوسیه و فداک نیز مدیر اجرایی پروژه است. مدیر فنی پروژه نیز اولگ لودینگسکی است. در سال ۲۰۱۷ طی عرضه اولیه بیش از ۸۶ میلیون واحد از ارز دیجیتال RLC پیش فروش شد و ۱۲ میلیون دلار از این عرضه اولیه عاید شرکت شد.

ویژگی های iExec

پروژه ارز دیجیتال RLC فضایی فراهم نموده است تا برنامه هایی که نیاز به عملکرد و محاسبات بالا دارند بتوانند در آن فعالیت داشته باشند. محاسباتی که کارایی بالایی دارند عمدتا نیاز به صرف هزینه های گزاف برای خرید دستگاه ها و فناوری های پیچیده دارند؛ اما iExec شرایطی فراهم کرده است تا برنامه های غیر متمرکز بتوانند به منابع و فناوری های مورد نیاز خود برای محاسبات روی بستر این پلتفرم دسترسی داشته باشند.

 

پلتفرم iExec به نرم افزار XtremWeb-HEP وابسته است و قدرت خود را از آن می گیرد. این نرم افزار بیش از ده سال است که در زمینه علوم مختلف از جمله فیزیک، امور مالی، هوانوردی و علومی از این دست مورد استفاده قرار می گیرد. از آنجا که پروژه iExec روی بستر اتریوم فعالیت می کند، شرایطی ایجاد شده است تا مصرف کنندگان و منابع به طور مستقیم با یکدیگر در تعامل باشند و واسطه ها حذف شده اند و هزینه ها به طور قابل ملاحظه ای کاهش می یابند.

قیمت ارز دیجیتال RLC

ارز دیجیتال RLC در زمان نگارش این مطلب در رتبه ۱۸۰ بازار ارزهای دیجیتال قرار دارد و ۰/۰۱ درصد از سهم بازار را از آن خود کرده است. در تاریخ بیستم اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ این رمز ارز توانست به بالاترین قیمت خود دست پیدا کند و قیمت ۱۶/۲۵ دلار را ثبت کرد؛ اما هم اکنون ۷۶ درصد پایین تر از این قیمت قرار دارد. تعداد کل توکن های RLC، ۸۷ میلیون واحد است که از این میزان ۸۰/۰۷ واحد در بازار ارزهای دیجیتال در گردش است.

کیف پول های RLC

ارز دیجیتال RLC را هم می توانید در کیف پول های سخت افزاری و هم نرم افزاری ذخیره کنید و در صورت لزوم خرید و فروش کنید. توکن RLC روی بستر اتریوم فعالیت می کند و در واقع نوعی توکن ERC20 است که می توانید تمام کیف پول هایی که از این استاندارد پیشتیبانی می کنند را برای ذخیره رمز ارز RLC استفاده کنید. بهترین کیف پول های RLC:

  • کیف پول اتمیک
  • کیف پول اکسودوس
  • کیف پول کوینمی
  • کیف پول تراست والت

چه آینده ای در انتظار RLC است؟

در صورتی که iExec بتواند به اهداف خود پایبند باشد و بتواند بهترین عملکرد را از خود نشان دهد برنامه های غیر متمرکز زیادی به این پلتفرم روی می آورند. iExec با ایجاد منبع محاسبات ابری می تواند از برنامه های زیادی پشتیبانی کند و به این ترتیب با مشکل مقیاس پذیری بلاک چین اتریوم نیز مقابله کند. بنیان گذاران ارز دیجیتال iExec در تلاشند تا بتوانند زیرساخت های این پروژه را در اروپا نیز گسترش دهند. در صورتی که پروژه به خوبی پیش برود و به اهداف خود دست پیدا کند قطعا تاثیر زیادی بر رشد قیمت این رمز ارز در آینده خواهد داشت.

 

قیمت USDT