نماد های استریت

های استریتHIGH

قیمت های استریت Highstreet

-4.91%
1.936 $
تومان
$1.933
$2.175
بالاترین قیمت های استریت امروز2.175 $
پایین‌ترین قیمت های استریت امروز1.933 $
حجم معاملات9,828,090 $
حجم معاملات ارز20,427,680

نمودار قیمت لحظه‌ای های استریت

توضیحات بیشتر

خرید ارز های استریت HIGH (قیمت لحظه‌ای، نمودار و تحلیل)

توکن High (Highstreet) توکن بومی متاورسی است و از جمله توکن هایی است که ارائه دهنده خدمات به حوزه متاورس می باشد. هدف این پروژه تعریف نسل جدید خرده فروشی و روشی بی دردسر، ایمن و سرگرم کننده برای خرید آنلاین است. High یکی از جدیدترین پروژه های بلاک چینی است که به تازگی وارد عرصه رقابت ارزهای دیجیتال شده است و توکن پروژه Highstreet است که در صنعت گیم و بازی های متاورسی فعالیت دارد. با ما در ادامه این مطلب همراه باشید تا با این توکن و آینده آن آشنا شوید.

Highstreet چیست؟

Highstreet یک بازی متاورسی است که بازی، تجارت، اکشن و NFT را در یک بازی MMORPG ترکیب کرده است. همانطور که گفته شد، های استریت خرده فروشی و تجارت الکترونیک را متحول می کند. این امر با استفاده از توکن کردن محصولات و تبدیل آن ها به اشیایی به نام فیجیتال (ترکیب فیزیکی و دیجیتال) انجام می شود. این اشیا ممکن است با یک محصول فیزیکی و یا NFT مبادله شوند و کاربر را قادر می سازد یک جزء دیجیتال و یا جفت فیجیتال را خریداری نماید. Highstreet بر پایه ایجاد سود و ارزش در بلندمدت با استفاده از قراردادهای برند فعالیت می کند.

 

Highstreet از کاشی های شش ضلعی ساخته شده است و هر یک از آن ها جزئی از یک ساختمان متاورس هستند. هر یک از مناطق موجود در  Highstreet ار پنجاه کاشی تشکیل شده است که در آن کاشی های رزرو شده برای املاک مسکونی مختص هر منطقه در نظر گرفته شده است. بازیکنان در این دنیا می توانند کاشی های فردی و یا کل قلمروها را در این دنیا به دست بیاورند و یا آن را توسعه دهند.

ارز دیجیتال High چیست؟

ارز دیجیتال High نوعی توکن NFT موجود در Highstreet است که در آن جهان های چندگانه ای ساخته شده است و برای بازی های کامپیوتری مورد استفاده قرار می گیرد. هر یک از این جهان ها، از طراحی های گرافیکی و هوش مصنوعی بالا ساخته شده اند و بازیکنان با استفاده از این توکن ها می توانند قدرت خود را افزایش دهند تا بتوانند مراحل بازی را با سرعت و قدرت بیشتری پیش ببرند.

 

در این بازی می توانند زمین و تجهیزات را با استفاده از این توکن ها خرید و فروش کنند و می توانند در این دنیاها به زندگی مورد نظر خودشان بپردازند. در این بازی کاربران می توانند تجربه خرید کردن (Shopify) را در قالب یک بازی ویدئویی که به صورت آنلاین است و تعداد زیادی از مردم در آن شرکت دارند، داشته باشند. بازیکنان در این بازی میتوانند به طور همزمان تجربه چند جهانی یا اپن ورد را به بهترین حالت ممکن تجربه کنند.

توکن High چه کاربردهایی دارد؟

توکن High نوعی توکن حاکمیتی است که کاربران با استفاده از آن می توانند در تصمیم گیری های شبکه شرکت داشته باشند، بازی کنند و به کسب سود از طریق بازی و یا خرید و فروش توکن در بازار ارزهای دیجیتال بپردازند. از ارز دیجیتال High برای تراکنش های موجود در بازی استفاده می شود. مانند خرید NPC که نشان دهنده هر برند است، خرید از کاربران دیگر، تعمیرات آیتم های موجود در بازی. همچنین بازیکنان با پیشرفت مراحل در بازی و انجام یک سری فعالیت های موجود در بازار می توانند توکن High را به دست بیاورند.

رتبه High در بازار ارزهای دیجیتال

این رمز ارز در تاریخ ۲۶ آذر ماه ۱۴۰۰ توانست به بالاترین قیمت خود یعنی ۳۸/۴۲ دلار دست پیدا کند که در حال حاضر ۷۱ درصد از این قیمت را از دست داده است. به دلیل اینکه این رمز ارز یکی از جدیدترین رمز ارزهای بازار است، هنوز مشخص نیست که چه میزانی از حجم بازار را در اختیار گرفته است.

 

تعداد کل توکن های این رمز ارز صد میلیون واحد است که هنوز تعداد واحدهای در گردش آن مشخص نیست. قیمت ارزهای دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد و ارز دیجیتال High نیز از این قاعده مستثنی نیست. به خصوص که متاورس و پروژه های حوزه آن دائما در حال پیشرفت و گسترش اند. اما این توکن، چند هفته ای است که در لیست رمز ارزهای صرافی بایننس قرار گرفته است و به همین خاطر نیز احتمال افزایش قیمت آن وجود دارد. با پیشرفت دنیای متاورس می توان به آینده این رمز ارز امیدوار بود.

کیف پول های High

ارز  دیجیتال High را می توانید در یکی از والت های زیر ذخیره و یا خرید فروش کنید:

  • Cool Wallet
  • Qbao Network
  • Trust Wallet
  • Atomic Wallet
  • Coinbase Wallet
  • Eidoo

آینده پیش روی High

بسیاری از پروژه ها واجد شرایط ساخت بازی در متاورس نیستند، اما Highstreet این پتانسیل را دارد که بتواند در میان پروژه های متاورسی عملکرد موفقیت آمیزی داشته باشد. شرکت های مختلف می توانند با استفاده از Highstreet فروشگاه های مجازی در وب ۳ و یا متاورس ایجاد کنند. توکن High مخصوص بازی Highstreet است که از طریق بازی می تواند کاربران بسیاری را به خود جلب کند و به این ترتیب می توان آینده روشنی را برای آن پیش بینی کرد.

 

رمز ارز High، ایجاد پلی بین دنیای فیزیکی و دیجیتالی است و در عین حال راه های استفاده، مصرف و فروش محصولات مالی را دوباره تعریف می کند. کاربران High می‌توانند یک متاورس چند وجهی داشته باشند. با استفاده از High می توانید املاک واقعیت مجازی خود را داشته باشید و آن ها را گسترش دهید، محصولات توکن شده بخرید و بخشی از یک جامعه پر جنب و جوش باشید. به طور مثال رمز ارز High به گیمرها فرصتی می‌ دهد تا در مورد تصمیم‌ های اصلی در پلتفرم رای دهند، از طریق انباشته کردن محصولات سود ببرند و محصولات را در بازار خریداری کنند. در نهایت می توان گفت High سکوی مناسبی برای ورود برندها به متاورس می باشد.      

 

قیمت تتر