نماد فلامینگو

فلامینگوFLM

قیمت فلامینگو Flamingo

-2.42%
0.0846 $
تومان
$0.0827
$0.0868
بالاترین قیمت فلامینگو امروز0.0868 $
پایین‌ترین قیمت فلامینگو امروز0.0827 $
حجم معاملات12,049,785 $
حجم معاملات ارز1,022,126

نمودار قیمت لحظه‌ای فلامینگو

توضیحات بیشتر

خرید ارز فلامینگو FLM (قیمت لحظه‌ای، نمودار و تحلیل)

ارز دیجیتال Flm(فلامینگو) رمز ارزی است که بر روی بلاک چین NEO فعالیت می کند و هنوز بلاک چین اختصاصی برای آن در نظر گرفته نشده است. این رمز ارز بر اساس استاندارد NEP5 طراحی شده است. آقای دا هونگفی بنیان گذار این ارز دیجیتال است. او یک مبتکر چینی است که این ارز دیجیتال را به عنوان یکی از رقبای اصلی اتریوم تاسیس کرده است و همچنین موسس یک شبکه خدمت رسانی به بلاک چین در OnChain است. هونگفی NEO را شبکه ای مستقل از دیگر بلاک چین ها معرفی کرده است که توانسته است چندین ابزار مالی همچون Perp، DAO و Trade را که به صورت غیر متمرکز طراحی شده اند با یکدیگر ترکیب کند. در ادامه با ما همراه باشید تا با رمز ارز این شبکه و آینده پیش روی آن بیشتر آشنا شوید.

ارز دیجیتال فلامینگو چیست؟

ارز دیجیتال Flm بر اساس دو پروتکل PolyNetwork و NEO Blockchain فعالیت می کند. این رمز ارز به گونه ای طراحی شده است که کاربران می توانند در شبکه آن همکاری داشته باشند. فلامینگو در حال حاضر در رتبه ۳۸۵ از جدول ارزهای دیجیتال قرار گرفته است. بالاترین قیمتی که این رمز ارز تجربه کرده است فرودین امسال و به میزان ۱/۲۴ دلار بوده است. مقدار واحدهای فلامینگو محدود است و در نهایت به میزان ۱۵۰ میلیون واحد عرضه خواهد شد.

نحوه معامله ارز فلامینگو در ایران

برای اینکه بتوانید ارز فلامینگو را معامله کنید باید چهار مرحله طی کنید:

  • در صرافی تاپ کنز ثبت نام کنید.
  • احراز هویت خود را تکمیل کنید و منتظر تایید کارشناسان باشد.
  • بعد از تایید احراز هویت خود اقدام به واریز ریالی کنید.
  • ارز فلامینگو را خرید کنید.

چه آینده ای در انتظار فلامینگو است؟

مهم ترین برتری ارز دیجیتال Flm نسبت به دیگر رمز ارزها این است که توانسته است چندین ابزار مالی غیر متمرکز را با یکدیگر ترکیب کند. در حال حاضر کارمزد بالای شبکه هایی همون بیت کوین و اتریوم باعث شده است تا کاربران به دنبال پلتفرم جدیدی همچون فلامینگو باشند و در آینده ای نه چندان دور شاهد افزایش تعداد سرمایه گذاران Flm خواهیم بود. این پلتفرم شرایطی فراهم نموده است تا بلاک چین ها و پلتفرم های مختلف بتوانند با یکدیگر همکاری کنند. با تمام این تفاسیر می توان گفت فلامینگو در شرایط خوبی قرار گرفته است تا بتواند پیشرفت خوبی نسبت به گذشته داشته باشد و بتواند NEO را به عنوان شبکه بومی از آن خود کند.

 

خرید تتر