نماد اکومی

اکومیOMI

قیمت اکومی ECOMI

-2.18%
0.0004937 $
تومان
$0.000489
$0.000558
بالاترین قیمت اکومی امروز0.000558 $
پایین‌ترین قیمت اکومی امروز0.000489 $
حجم معاملات258,420,112 $
حجم معاملات ارز133,485
توضیحات بیشتر

خرید ارز اکومی OMI (قیمت لحظه‌ای، نمودار و تحلیل)

پلتفرم ارز دیجیتال OMI (Ecomi)، نوعی پلتفرم همه جانبه است که امکانات فراوانی اعم از فعالیت های اقتصادی را در سایه امنیت بالا در اختیار کاربران خود قرار می دهد. اکومی یک پروژه بلاک چینی است که در سنگاپور مستقر است و با هدف حفظ امنیت و ایمنی داده و محافظت از آن ها با استفاده از کیف پول اکومی به وجود آمده است.

 

تیم پروژه اکومی در تلاش است تا بتواند رمز ارزها را به شکلی کاربرپسند تغییر دهد و هم اکنون این هدف را با استفاده از اکوسیستم دارایی های غیر مثلی (VeVE) فراهم نموده است. این پروژه توسط بنیادORBIS Blockchain Technologies پشتیبانی می شود و بازار VeVe و کیف پول ذخیره سازی (Secure) را برای حفظ حریم خصوصی و کنترل دارایی توسط کاربران ارائه داده است.

VeVe چیست؟

پروژه ارز دیجیتال OMI که در ابتدا به نام پروژه Ecomi شناخته می شد و در نهایت به پلتفرم VeVe تبدیل شد. VeVe پلتفرمی است که در سال ۲۰۲۰ راه اندازی شد و کاربران در این پلتفرم می توانند به معامله و خرید و فروش کالاهای دیجیتال و دیگر دارایی ها بپردازند. کاربران در این بازار می توانند کلکیسون های خود را در یک نمایشگاه شخصی، به نمایش بگذارند و دیگر کاربران با نمایش آن ها از این مجموعه حمایت کنند.

 

همچنین این پلتفرم یک محیط بازی فراهم نموده است که کاربران در آن می توانند بازی کنند و با یکدیگر در تعامل باشند. تمامی موارد ذکر شده با استفاده از ارز دیجیتال OMI انجام می شود. مهم ترین ویژگی های وی وی که باعث جذب کاربران می شود، ارائه توکن های NFT بر بستر این پلتفرم است.

توکن OMI چیست؟

ارز دیجیتال OMI پشتیبان اکوسیستم اکومی است و تمامی خرید و فروش های مربوط به توکن های NFT و دسترسی به امکانات پلتفرم و ویژگی های این شبکه با استفاده توکن اکومی انجام می شود.

رتبه و قیمت اکومی در بازار ارزهای دیجیتال

ارز دیجیتال OMI در زمان نگارش این مطلب در رتبه ۲۱۶ جدول رمز ارزها قرار گرفته است و ۰.۰۳ درصد از سهم کل معاملات بازار را در اختیار دارد. این رمز ارز در تاریخ ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۹ به بالاترین قیمت خود معادل ۰.۰۱ دلار دست پیدا کرد. اما در حال حاضر حدود ۷۱ درصد از ارزش خود را از دست داده است. تعداد کل توکن های اکومی ۷۵۰ میلیارد واحد است که از این میزان ۱۶۶.۲۹ میلیارد واحد در بازار رمز ارزها در گردش است.

کیف پول های OMI

کیف پول سخت افزاری Secure، والتی است که برای نگهداری ارز دیجیتال OMI ارائه شده است. این والت همانند یک کارت اعتباری عمل می کند و هیچگاه به اینترنت متصل نمی شود که کاربران نگران از دست رفتن دارایی های خود باشند. این والت به یک اپلیکیشن تلفن همراه به صورت بی سیم متصل می شود. امنیت این والت با استفاده از استاندارد ++CC EAL5 فراهم می شود و سطح بالایی از امنیت را برای دارایی کاربران به ارمغان می آورد.

 

این والت نه تنها از اکومی، بلکه از بیش از ۱۰۰۰ رمز ارز دیگر پشتیبانی می کند و برای نگهداری امن توکن های غیر مثلی می توانید از این والت بهره بگیرید. این توکن روی شبکه Gochain ساخته شده است. به این ترتیب از تمامی والت هایی که از توکن های این شبکه پشتیبانی می کنند نیز می توانید برای نگهداری اکومی استفاده کنید.