نماد کوین 98

کوین 98C98

قیمت کوین 98 Coin98

NaN%
$
تومان
بالاترین قیمت کوین 98 امروز $
پایین‌ترین قیمت کوین 98 امروز $
حجم معاملات $
حجم معاملات ارز

نمودار قیمت لحظه‌ای کوین 98

توضیحات بیشتر

خرید ارز کوین 98 C98 (قیمت لحظه‌ای، نمودار و تحلیل)

ارز دیجیتال C98 (Coin98) یکی از رمز ارزهای تازه نفس بازار ارزهای دیجیتال است. این رمز ارز توسط صرافی با همین نام ارائه شده است و در گذشته برای به دست آوردن این توکن کاربران باید از همین صرافی خرید می کردند و به تازگی در تاریخ ژولای ۲۰۲۱ در لیست صرافی بایننس قرار گرفته است. قرار گرفتن در لیست بزرگ ترین و معتبرترین صرافی دنیا برای هر رمز ارزی خوش یمن است و باعث اعتبار و افزایش قیمت آن می شود.

 

کوین ۹۸ شرایطی فراهم نموده است تا کاربران بتوانند معاملات میان زنجیره ای، کشف سود (Yield Farming) و نگهداری رمز ارزها (Staking) را درون شبکه انجام دهند. این پروژه در زمینه ثبات شبکه با استفاده از تامین نقدینگی زنجیره ای فعالیت می کند که از بلاک چین های دیگری از جمله ترون، اتریوم، سولانا و اسمارت بایننس چین نیز پشتیبانی می کند.

توکن C98 چه کاربردهایی دارد؟

ارز دیجیتال C98 توکن رسمی شبکه است و همانطور که در قسمت قبل به این موضوع اشاره شد، از بلاک چین های مختلف پشتیبانی می کند. این توکن از استانداردهای BEP20، ERC20 و SPL تبعیت می کند. هر تراکنشی که روی شبکه انجام می شود، کارمزد آن ها با استفاده از این رمز ارز پرداخت می شود. بخشی از این کارمزدها به منظور توسعه اکوسیستم کوین ۹۸ و توسعه محصولات آینده شبکه مورد استفاده قرار می گیرد. بخش دیگر به عنوان پاداش به تامین کنندگان نقدینگی یعنی سرمایه گذاران شبکه تعلق می گیرد. کاربران با نگه داشتن توکن های C98 می توانند در حاکمیت و تصمیم گیری های شبکه نقش داشته باشند. کاربران به هر میزان که توکن C98 را در اختیار داشته باشند می توانند از مزایای پلتفرم بهره ببرند و در عین حال از سرویس های ویژه شبکه برخوردار شوند.

 

از بین تمامی توکن های C98، ۲۱ درصد برای توسعه شبکه، ۲۰ درصد گسترش مخاطبان، ۲۰ درصد برای سازندگان شبکه، ۱۵ درصد فروش استراتژیک کوین ها، ۱۲ درصد ذخیره، ۵ درصد فروش به صورت جزئی، ۵ درصد در لانچ پد صرافی بایننس و ۲ درصد نیز به مشاوران پروژه Coin98 تعلق می گیرد.

بنیان گذاران Coin98

طراح رمز ارز C98 متشکل از یک تیم پنج نفره است که همگی از کشور ویتنام هستند. لی تان، نگوین د وین، خیم یانگ، تونگ نگوین، فام نام تانگ اعضای این تیم هستند و همه آن ها جزو افراد با سابقه در بازار ارزهای دیجیتال هستند.

قیمت رمز ارز C98

رمز ارز C98 پس از اینکه در صرافی بایننس لانچ شد، رشد قیمت قابل توجهی را تجربه کرد. در ابتدای لانچ پد قیمت این رمز ارز تنها ۰/۷۵ دلار بود؛ اما پس از لانچ شدن در بایننس به دو دلار رسید؛ یعنی بیش از ۲۰۰ درصد رشد قیمت پیدا کرد.

 

ارز دیجیتال C98 هم اکنون و در زمان نگارش این مطلب در رتبه ۲۲۰ بازار ارزهای دیجیتال قرار دارد و حدود ۰/۰۰۳ درصد از سهم بازار را در اختیار گرفته است. Coin98 در ۳۱ تیر سال ۱۳۹۸ به بالاترین قیمت خود یعنی ۸/۶۸ دلار دست پیدا کرد؛ اما در حال حاضر ۵۷ درصد از این قیمت را از دست داده است. تعداد کل توکن های C98 یک میلیارد واحد است که از این میزان ۱۸۵ میلیون واحد در گردش است.

چه آینده ای در انتظار Coin98 است؟

بلاک چین های مختلفی از ارز دیجیتال C98 پشتیبانی می کنند و همین ویژگی می تواند یکی از نکات مثبت مقبولیت C98 باشد و در آینده آن نقش پر رنگی ایفا کند. همچنین این رمز ارز توانسته توجه بسیاری از سرمایه گذاران ساخت برنامه های غیر متمرکز و همچنین کاربران را برای خرید این کوین به خود جلب کند. تمام این ها نکاتی است که می تواند در تصمیم گیری افراد برای انتخاب این رمز ارز برای سرمایه گذاری موثر باشد؛ اما آنچه که مسلم است این است که قیمت رمز ارزها به عوامل مختلفی بستگی دارد و کاربران با بررسی تمام عوامل باید برای خرید این رمز ارز اقدام کنند.

کدام والت ها از Coin98 پشتیبانی می کنند؟

برای انتخاب کیف پول های ارز دیجیتال C98 باید ابتدا به سرمایه و سپس امکانات خود توجه کنید. همچنین کیف پول باید از امنیت بالایی برخوردار باشد و به راحتی سرمایه شما از بین نرود.

 

Coin98 Wallet کیف پولی است که می توانید برای ذخیره و یا انجام معاملات ارز دیجیتال C98 از آن استفاده کنید. این کیف پول بیش از ۲۰ کوین از جمله اتریوم، ترا، اوالنچ و بایننس اسمارت چین را پشتیبانی می کند. البته همانطور که در بخش های قبل گفته شد می توانید از کیف پول هایی که از توکن های استاندارد BEP20، ERC20 و SPL پشتیبانی می کنند از جمله Trust Wallet نیز برای نگهداری این رمز ارز استفاده کنید.        

 

خرید تتر