نماد کرومیا

کرومیاCHR

قیمت کرومیا Chromia

NaN%
$
تومان
بالاترین قیمت کرومیا امروز $
پایین‌ترین قیمت کرومیا امروز $
حجم معاملات $
حجم معاملات ارز

نمودار قیمت لحظه‌ای کرومیا

توضیحات بیشتر

خرید ارز کرومیا CHR (قیمت لحظه‌ای، نمودار و تحلیل)

ارز دیجیتال CHR همچون بسیاری از آلت کوین های دیگر با هدف رفع مشکلات بیت کوین از جمله مشکل مقیاس پذیری بلاک چین به وجود آمد. پلتفرم کرومیا شبکه ای است از بلاک چین های رابطه ای و هدف آن این است که برنامه های حوزه دیفای به گونه ای نوشته شوند که برای تمامی توسعه دهندگان دنیا قابل درک باشد و از آن بتوانند در پروژه های بزرگ و کوچک دیگر استفاده کنند. هر بلاک چین در شبکه کرومیا متشکل از گره های اعتبار سنجی به هم مرتبط است که زیرمجموعه ای از گره های کرومیا است. هر گره برای اینکه بتواند روی شبکه فعالیت داشته باشد باید از پایگاه داده های رابطه ای خاص خود استفاده کند. این رمز ارز قابل استخراج است و هر بلاکی که به بلاک چین افزوده می شود ماینر پاداش خود را به صورت توکن های کرومیا دریافت می کند.

تاریخچه کرومیا

بنیان گذاران پروژه ارز دیجیتال CHR هنریک هلت به همراه دو نفر دیگر بودند که در ابتدای امر پایه های اولیه کرومیا را در سال ۲۰۱۲ بنا نهادند. از این رو کرومیا یکی از اولین پیشگامان صنعت بلاک چین محسوب می شود. این افراد در راه اندازی کیف پول های بیت کوین نقش داشتند و همچنین در ارائه پروتکل های حوزه بلاک چین فعالیت داشتند. در سال ۲۰۱۴ نرم افزار کرومیا وارد بازار شد و در نهایت در سال ۲۰۱۸ ارز دیجیتال CHR روانه بازار ارزهای دیجیتال شد.

معرفی توکن CHR

ارز دیجیتال CHR توکن بومی کرومیا است و کاربران با داشتن این توکن می توانند از برنامه های غیر متمرکز موجود روی این پروژه استفاده کنند. CHR به پلتفرم های غیر متمرکز کمک می کند تا بتوانند توکن هایی را صادر کنند که کرومیا از آن ها پشتیبانی می کند. توسعه دهندگان برنامه های دپ می توانند با استفاده از قرارداد تقسیم سود این رمز ارز را تولید نمایند. کرومیا شرایطی فراهم نموده است که سازندگان دپ بتوانند از طریق ساخت این پلتفرم ها سود کسب کنند. این پروژه روی برنامه های غیر متمرکز تامین، اینترنت اشیا و خدمات شرکتی تمرکز دارد. در این شبکه ابتدا داده ها نوشته می شوند و سپس در اختیار کاربران قرار می گیرند. کرومیا درخواست کاربران مبنی بر ساخت برنامه های غیر متمرکز را بررسی می کند و سپس با توافق تمامی اعضا آن را در بلاک چین ثبت می کند.

استراتژی های آینده کرومیا

توسعه دهندگان ارز دیجیتال CHR چند استراتژی بلند مدت در سر دارند از جمله:

 • راه اندازی یک دستگاه تولید انبوه برای پروژه کرومیا
 • تعامل با کاربران بالقوه از طریق میزبانی کنفرانس ها و نشست های مربوط به بازی های بلاک چینی
 • ایجاد کلاس های حضوری و آنلاین برای توسعه دهندگان برنامه های دپ
 • ارتباط با کمپانی های بزرگ و ادغام شدن با آن ها
 • ایجاد برنامه های تشویقی برای ماینرها
 • ایجاد امکانات برای استفاده از رمز ارز CHR
 • ارتباط دائمی با کاربران از طریق شبکه های اجتماعی

قیمت کرومیا

عرضه اولیه کرومیا هم به صورت خصوصی و هم عمومی انجام شد و طی سال های ۲۰۱۸ تا ۲۰۱۹ توانست سرمایه ۱۱/۷ میلیون دلاری را نصیب تیم توسعه دهنده کند. در سال ۲۰۲۱ بسیاری از رمز ارزها دچار نوسانات شدید قیمت شدند که همین مسئله به نفع کرومیا تمام شد. چرا که در طی همین نوسانات بود که CHR توانست خود را به خوبی در بازار ارزهای دیجیتال نشان دهد. ارز دیجیتال CHR در زمان نگارش این مطلب در رتبه ۳۲۴ بازار ارزهای دیجیتال قرار دارد که ۰/۰۰۶ درصد از سهم بازار را از آن خود کرده است. در اسفند ۹۹ این رمز ارز توانست به بالاترین قیمت خود دست پیدا کند و رکورد ۰/۷۴ دلار را ثبت کند؛ اما هم اکنون ۵۶ درصد از ارزش خود را از دست داده است. تعداد کل توکن های کرومیا یک میلیارد واحد خواهد بود که از این میزان ۴۲۹/۸ میلیون واحد در گردش است.

کیف پول های CHR

ارز دیجیتال CHR همچون دیگر رمز ارزها کیف پول رسمی خود را دارد. Chromia Wallet کیف پول نرم افزاری موبایلی است که توسط وب سایت رسمی کرومیا ارائه شده است و می توانید برای ذخیره و نقل و انتقالات کرومیا از آن استفاده کنید. همچنین تمامی کیف پول هایی که از رمز ارز اتریوم پشتیبانی می کنند را می توانید برای ارز دیجیتال CHR استفاده کنید. در لیست زیر می توانید بهترین والت های کرومیا را مشاهده کنید و متناسب با سرمایه یکی از آن ها را برای ذخیره و یا معاملات رمز ارز CHR انتخاب کنید.

 • کیف پول تراست
 • کیف پول اتمیک
 • کیف پول متامسک
 • کیف پول لجر

پیش بینی آینده کرومیا

پیش بینی آینده ارز دیجیتال CHR همچون هر رمز ارز دیگری دشوار است؛ اما کرومیا از این پتانسیل برخوردار است تا بتواند در آینده به رشد قیمت مناسبی دست پیدا کند.    

 

خرید تتر