نماد بلوزل

بلوزلBLZ

قیمت بلوزل Bluzelle

-14.32%
0.2831 $
تومان
$0.2775
$0.3334
بالاترین قیمت بلوزل امروز0.3334 $
پایین‌ترین قیمت بلوزل امروز0.2775 $
حجم معاملات91,121,589 $
حجم معاملات ارز27,344,844

نمودار قیمت لحظه‌ای بلوزل

توضیحات بیشتر

خرید ارز بلوزل BLZ (قیمت لحظه‌ای، نمودار و تحلیل)

Bluzelle شبکه ای مبتنی بر بلاک چین است که ارز دیجیتال BLZ را به عنوان توکن بومی خود معرفی کرده است. البته رمز ارز BNT  نیز توسط بلوزل ارائه شده است. توکن بلوزل غیر قابل استخراج است و تعداد مشخصی از آن تولید شده است. تعداد کل واحدهای BLZ، ۵۰۰ میلیون واحد است که در حال حاضر میزان ۳۰۸ میلیون واحد از آن در گردش است. شبکه بلوزل با هدف ایجاد یک پایگاه داده غیر متمرکز و مبتنی بر بلاک چین به وجود آمده است. بلوزل قصد دارد برای دسترسی سریع تر به برنامه های دپ و مقیاس پذیری آن ها روی پایگاه داده های بلاک چینی تمرکز کند. در حالی که دیگر بلاک چین ها تنها روی تراکنش ها تاکید دارند و به مدیریت پایگاه داده ها و ذخیره سازی آن ها توجهی ندارند.   دارندگان توکن BNT می توانند فضای ذخیره سازی اضافه ای که در اختیار دارند را در اختیار توسعه دهندگان برنامه های DAPP بگذارند. ذخیره کنندگان توکن های BNT به عنوان تولید کننده شناخته می شوند و در مقابل توسعه دهندگان برنامه های دپ به عنوان مصرف کنندگان شناخته می شوند. داده های ارائه شده توسط مصرف کنندگان در چند منطقه جغرافیایی ذخیره و مدیریت می شوند و این مسئله باعث افزایش امنیت و عملکرد توکن ها می شود.

نحوه عملکرد بلوزل

شبکه ارز دیجیتال BLZ از چند منطقه جغرافیایی ساخته شده است که در سراسر جهان توزیع شده اند. چیزی که در بلاک چین های نسل اول به نام گره و در بلوزل به نام متاسوارم شناخته می شوند و در واقع پایه و اساس شبکه را تشکیل می دهند. متاسوارم گره های موجود در شبکه هستند که هر یک از آن ها حکم یک واحد از یک گروه را دارد و به مجموعه ای از آن ها یک اسوارم گفته می شود. هر مجموعه اطلاعات و داده ها را همزمان با هم به اشتراک می گذارند و ذخیره سازی می کنند. از آن جا که هر داده در یک مجموعه چندین بار تکرار می شود امنیت آن به طور کامل حفظ می شود و دیگر از بین نخواهد رفت. ارائه دهندگان خدمات در این شبکه با استفاده از قوانین پاداش و جزا مدیریت می شوند. در واقع متاسوارم ها باید سهامی را به عنوان ضمانت در اختیار شبکه قرار دهند و در صورتی که بتوانند کار خود را درست انجام دهند در مقابل پاداش خود را به صورت توکن های موجود در شبکه دریافت می کنند. هرگاه یک کاربر بخواهد داده های ذخیره شده در شبکه را بازیابی کند کافیست با استفاده از کلید خصوصی که در اختیار دارد به شبکه متصل شود و مجددا اطلاعات را که رمزگذاری شده اند بازیابی کند.

مزایای استفاده از بلوزل

شبکه ارز دیجیتال BLZ شرایطی فراهم نموده است تا کاربران بتوانند داده های خود را در شبکه ذخیره کنند و آن ها از از هرگونه هک و تقلب محافظت کنند. بلوزل نسبت به دیگر بلاک چین ها از امنیت و انعطاف پذیری بالاتری برخوردار است و قصد دارد اینترنت نسل بعد را پایه گذاری کند. بلوزل قصد دارد مشتریانی که تمایل دارند از پایگاه داده ها برای ذخیره داده های خود استفاده کنند را به توسعه دهندگان که این پایگاه ها و تجهیزات لازم را در اختیار دارند وصل نماید و در صورتی که اطلاعات شرکت و کمپانی های مختلف از اهمیت بالایی برخوردار باشد می توانند آن ها را در یک محیط امن ذخیره سازی کنند و در صورت نیاز بتوانند به راحتی اطلاعات خود را بازیابی نمایند.   توسعه دهندگان و ارائه دهندگان پایگاه های اطلاعاتی در ازای دادن محیط ذخیره سازی به کاربران می توانند پاداش خود را به صورت توکن های BLZ و BNT دریافت کنند. شبکه بلوزل از مقیاس پذیری بالایی برخوردار است و تعداد تراکنش ها با سرعت بالا و در مدت زمان بسیار کوتاه انجام می شوند.

قیمت رمز ارز BLZ

ارز دیجیتال BLZ در حال حاضر در رتبه ۴۵۹ از جدول رمز ارزها قرار گرفته است و ۰/۰۰۳ درصد از بازار ارزهای دیجیتال را در اختیار دارد. در بهمن ۹۶ و با نرخ هر واحد ۰/۷۸ دلار بالاترین قیمت خود را تجربه کرد و هم اکنون ۷۲ درصد از ارزش خود را از دست داده است. تمامی واحدهای این توکن در اوایل سال ۲۰۲۱ عرضه شد.

آینده پیش روی BLZ

بلوزل در حال حاضر هیچ رقیبی ندارد و به همین خاطر می توان گفت آینده درخشانی پیش روی ارز دیجیتال BLZ و شبکه آن قرار دارد. این شبکه از زبان برنامه نویسی جاوا اسکریپت پشتیبانی می کند و به همین خاطر توسعه دهندگان بسیاری از سراسر جهان می توانند از خدمات این شبکه استفاده کنند.   در سال جاری تیم توسعه دهنده اعلام کرد با اضافه کردن افزونه IDE، پشتیبانی از اپلیکیشن های تلفن های همراه و ایجاد قراردادهای هوشمند قصد دارد خدمات بهتر و ارزنده تری در اختیار کاربران خود قرار دهد. با توجه به تیم توسعه دهنده قوی و اهدافی که این تیم در سر دارد آینده درخشانی پیش روی این رمز ارز قرار داد و در حال حاضر یکه تاز میدان است. چرا که هیچ رقیبی ندارد.

بهترین کیف پول های BLZ

برای ذخیره و نقل و انتقالات ارز دیجیتال BLZ نیاز به یک کیف پول قدرتمند با امنیت بالا دارید. کیف پول های لجر، متامسک و تراست والت کیف پول های معتبری هستند که می توانید برای رمز ارز BLZ از آن ها استفاده کنید. این کیف پول ها از رمز ارزهای دیگر نیز پشتیبانی می کنند.  

 

خرید USDT