نماد بلاکتوپیا

بلاکتوپیاBLOK

قیمت بلاکتوپیا Bloktopia

-3.60%
0.001607 $
تومان
$0.001562
$0.001714
بالاترین قیمت بلاکتوپیا امروز0.001714 $
پایین‌ترین قیمت بلاکتوپیا امروز0.001562 $
حجم معاملات112,409,304 $
حجم معاملات ارز184,590
توضیحات بیشتر

خرید ارز بلاکتوپیا BLOK (قیمت لحظه‌ای، نمودار و تحلیل)

ارز دیجیتال BLOK توکن بازی بلاک توپیا (Bloktopia) است که یکی از توکن های نوظهور بازار رمز ارزها به شمار می آید. در یکی دو سال اخیر متاورس و توکن های عرضه شده در آن مورد استقبال کاربران زیادی قرار گرفته اند و روز به روز به تعداد آن ها افزوده می شود. بازی Bloktopia، یک پلتفرم بازی است که شامل یک برج ۲۱ طبقه است که هر یک از طبقات آن از تعداد زیادی فروشگاه و دفتر بازی تشکیل شده است. بسیاری از کارشناسان متاورس معتقدند که ۲۱ طبقه بودن بلاک توپیا به احترام خالق بیت کوین و اینکه تعداد واحدهای بیت کوین محدود و ۲۱ میلیون واحد است، در نظر گرفته شده است. در حال حاضر تعداد زیادی از واحدهای بلاک توپیا توسط فروشگاه ها و وب سایت های بزرگ خریداری شده اند.

ویژگی های پروژه BLOK

پروژه ارز دیجیتال BLOK بر بستر بلاک چین پالیگان ارائه شده است. فناوری های دیگری همچون واقعیت افزوده و مجازی و ارزهای دیجیتال زیر ساخت های بلاک توپیا را تشکیل داده اند. این پروژه متاورسی با هدف ایجاد یک فضای غیر متمرکز برای حمایت از گیم پلیرها، توسعه دهندگان و سرمایه گذاران به وجود آمده است. کاربران در فضای بلاک توپیا می توانند آثار هنری خود را تولید کنند، زمین بخرند و زمین های خود را اجاره بدهند و یا بفروشند  و با استفاده از روش های مختلف به کسب درآمد بپردازند.

 

کاربران با استیک کردن دارایی های BLOK خود در شبکه، می توانند پاداش خود را که بین ۲۰ تا ۶۰ درصد سود سالیانه است، در پایان هر سال دریافت کنند. توسعه دهندگان در این بستر، می توانند آثار منحصر به فرد خود را با نام خود تولید کنند و در اختیار کاربران قرار دهند. این بازی دو توکن دیگر به نام های ADBLOK و REBLOK دارد و دارندگان توکن های BLOK، می توانند دارایی های خود را با این دو توکن مبادله کنند. رمز ارز بلاک یک توکن حاکمیتی است و دارندگان آن با توجه به میزان دارایی هایشان، حق رای دارند تا بتوانند در مورد تصمیم گیری های مربوط به آینده پلتفرم شرکت کنند.

قیمت و رتبه بلاک توپیا در بازار ارزهای دیجیتال

توکن BLOK در ابتدای امر با قیمت ۰.۷۹ دلار در برخی از صرافی های ارز دیجیتال لیست شد. ارز دیجیتال BLOK در زمان نگارش این مطلب رتبه ۳۱۳ بازار رمز ارزها را به خود اختصاص داده است و ۰.۰۰۶ درصد از سهم کل معاملات بازار را در اختیار دارد. این رمز ارز در تاریخ ۲۱ مهر ماه ۱۴۰۰ به بالاترین قیمت خود معادل ۸۳۰.۳۳ دلار دست پیدا کرد. اما هم اکنون ۹۹.۹۹ درصد از ارزش خود را از دست داده است. تعداد کل واحدهای بلاک توپیا ۲۰۰ میلیارد است که از این میزان ۸.۳۴ میلیارد واحد در بازار ارزهای دیجیتال در گردش است.

بهترین کیف پول های BLOK

برای ذخیره و خرید و فروش ارز دیجیتال BLOK می توانید از والت های زیر متناسب با امکانات خود و میزان دارایی های دیجیتال خود استفاده کنید:

  • Bloktopia Wallet: کیف پول نرم افزاری مخصوص نگهداری توکن های BLOK است که از امنیت بالایی برخوردار است و از رمز ارزهای مختلفی پشتیبانی می کند.
  • MetaMask: کیف پول نرم افزاری موبایلی است که روی سیستم عامل های اندروید و IOS نصب می شود و می توانید نسخه تحت وب آن را نیز روی مرورگرهای فایرفاکس و گوگل کروم نصب کنید. این والت نیز امنیت بالایی دارد و از توکن های بیشماری پشتیبانی می کند.
  • Trust Wallet: کیف پول نرم افزاری موبایلی تراست از محبوبیت بالایی بین کاربران برخوردار است و از رمز ارزهای بسیاری پشتیبانی می کند.
  • Math Wallet: برای نگهداری توکن های BLOK می توانید از این والت استفاده کنید و می توانید آن را به راحتی به والت های سخت افزاری لجر نانو اس و ایکس متصل کنید.

چه آینده ای در انتظار است؟

بازار ارزهای دیجیتال به خصوص توکن های متاورسی این روزها بسیار داغ است و با اینکه مدت زمان زیادی از عمر توکن BLOK نمی گذرد، اما در همین مدت زمان اندک نیز توجه بسیاری از کاربران را به خود جلب کرده است و قطعا با رشد و نفوذ متاورس در آینده ای نه چندان دور شاهد رشد قیمت این رمز ارز خواهید بود.    

 

قیمت تتر