نماد الگورند

الگورندALGO

#کوین

قیمت الگورند Algorand

-1.57%
0.1381 $
تومان
$0.1367
$0.1465
بالاترین قیمت الگورند امروز0.1465 $
پایین‌ترین قیمت الگورند امروز0.1367 $
حجم معاملات40,231,936 $
حجم معاملات ارز5,680,207

نمودار قیمت لحظه‌ای الگورند

توضیحات بیشتر

خرید الگورند ALGO به همراه قیمت لحظه‌ای، نمودار و تحلیل

خرید الگورند در صرافی تاپ کنز، به راحتی و به صورت آنلاین میتوانید ارز الگورند ALGO خرید و فروش کنید.

ارز الگورند چیست؟

Algorand شبکه مبتنی بر بلاک چین است که ارز دیجیتال Algo توکن آن است. از الگوریتم اثبات سهام برای ثبت تراکنش ها در بلاک چین استفاده می کند. این شبکه را نسل سوم بلاک چین نامیده اند. به دلیل اینکه مشکل مقیاس پذیری که شبکه بیت کوین را با مشکلات بسیاری مواجه کرده است را رفع نموده است و در عین حال با رفع این ایراد، تمرکز و امنیت خود را نیز حفظ نموده است. سرعت بسیار بالا، عملکرد منطقی و شفاف و امنیت بالا تمام ویژگی های یک رمز ارز قدرتمند است که تمام این ها خصوصیات شبکه الگورند به شمار می آیند. در ادامه با ما همراه باشید تا با این رمز ارز بیشتر آشنا شوید.

تاریخچه الگورند

بنیان ارز دیجیتال Algo توسط آقای سیلویو میکالی گذاشته شد. او شخصیت بسیار معتبری بود و از همین رو بلاک چین الگورند اعتبار بالایی دارد. او یک تیم منحصر به فرد از افرادی که در زمینه تجارت فعالیت داشتند و متخصصان دانشگاهی جمع آوری کرد تا بتواند شبکه الگو را راه اندازی کند. الگورند تیمی متشکل از چند کار آفرین بازار ارزهای دیجیتال است که از نظر ساختاری در نوع خود بی نظیر است. استیو کوکینوس، شان فورد، کلی کالاگان، سرگئی گوربونف مهم ترین اشخاصی هستند که به همراه میکالی در این شبکه فعالیت دارند.

الگورند چگونه کار می کند و از چه الگوریتمی تبعیت می کند؟

شبکه ارز دیجیتال Algo با توجه به الگوریتم Permissionless Pure POS فعالیت می کند. این الگوریتم به گونه ای طراحی شده است که نیاز به هیچ مجوزی ندارد و نوعی الگوریتم اثبات سهام است که در واقع با استفاده از  فناوری Distributed Ledger Technology(دفتر کل توزیع شده) طرح ریزی شده است. کارشناسان بازار ارزهای دیجیتال ادعا دارند الگورند نخستین ارز دیجیتال پیاده سازی شده با استفاده از این فناوری است.

قیمت رمزارز Algorand و آینده آن

بالاترین قیمتی که ارز دیجیتال Algo تاکنون تجربه کرده است، ۳/۲۳ دلار در سال ۲۰۱۹ بوده است و پس از آن قیمت این رمز ارز به میزان زیادی کاهش یافت. اما با گذشت مدت زمانی توانست جایگاه خود را تثبیت کند و هم اکنون در رده پنجاهم از جدول ارزهای دیجیتال قرار گرفته است. برای اینکه قیمت آن افزایش پیدا کند و آینده درخشانی پیش رو داشته باشد، بنیان گذاران شرکت الگورند تصمیم گرفتند برای بهبود وضعیت بلاک چین های این شبکه و توسعه آن ها مشارکت هایی را با شرکت ها و ائتلاف های دیگر آغاز کنند. این شرکت به طور رسمی مشارکت خود را با WSBA(ائتلاف بلاک چین وال استریت) آغاز نمود و تمام این اهداف و اقدامات می توانند تاثیر بسزایی در آینده این رمز ارز داشته باشد. از نظر برخورداری از تکنولوژی عملکرد ارز دیجیتال الگورند بسیار عالی و در خور توجه است. اما نوسانات قیمت ارزهای دیجیتال مانعی است بر سر راه این رمزارز. پیش بینی شده است که تا پایان امسال قیمت الگورند با رشد قابل ملاحظه و چیزی در حدود ۱۴۰ درصد رشد داشته باشد و آینده آن امیدوارکننده است. اتریوم به زودی از نسخه جدید خود پرده برداری خواهد کرد که در آن از الگوریتم اثبات سهام استفاده کرده است و می خواهد مشارکت هایی با دیگر رمز ارزها که با این الگوریتم کار می کنند شروع کند و بهترین گزینه الگورند است. به دلیل اینکه امتحان خود را در این راه پس داده است و تمام این عوامل می توانند دلیلی بر آینده درخشان الگورند باشند.

نحوه خرید ارز الگوراند در ایران

برای اینکه بتوانید ارز الگوراند Algo را معامله کنید باید چهار مرحله طی کنید:

 • در صرافی تاپ کنز ثبت نام کنید.
 • احراز هویت خود را تکمیل کنید و منتظر تایید کارشناسان باشد.
 • بعد از تایید احراز هویت خود اقدام به واریز ریالی کنید.
 • ارز الگوراند را خرید کنید

کیف پول های Algorand

بهترین کیف پول های ارز دیجیتال Algo که می توانید برای ذخیره، دریافت و ارسال ارز از آن استفاده کنید عبارتند از:

 • کیف پول Ledger Nano X
 • کیف پول Ledger Nano S
 • کیف پول MyAlgo
 • کیف پول Alogorand Core
 • کیف پول Atomic
 • کیف پول Coinomi

مزیت های Algorand

ارز دیجیتال Algo از مزایای بسیاری برخوردار است که مهم ترین آن ها عبارتند از:

 • سرعت بالای تراکنش ها: تراکنش های شبکه الگورند در مدت زمانی زیر پنج ثانیه ثبت می شود و مقدار نقدی آن در کوتاه ترین زمان ممکن قابل دسترسی است.
 • شبکه مبتنی بر الگورند به صورت کاملا غیر متمرکز عمل می کند و تمام تصمیمات توسط سرمایه گذاران گرفته می شود.
 • برای تصمیم گیری یک نود به صورت تصادفی انتخاب می شود و اشخاصی که به صورت تصادفی انتخاب شده اند تصمیم گیری می کنند. این روش سرعت بالایی دارد و دیگر نیاز نیست سرمایه گذاران نگران اعتماد به افراد انتخاب شده باشند و همین امر باعث افزایش امنیت شبکه می شود.
 • روش توزیع ارز دیجیتال Algo بسیار خاص و منحصر به فرد و جدا از دیگر رمزارزهاست.
 • این شبکه از الگوریتم Byzantine(مبتنی بر اجماع) تبعیت می کند. این الگوریتم وظیفه تامین امنیت بلاک چین ها را به عهده دارد و از همین حیث شبکه از امنیت بسیار بالایی برخوردار است.