نماد آکیتا

آکیتاAKITA

قیمت آکیتا Akita

0.00%
0.0000001694 $
تومان
$0.0000001687
$0.0000001825
بالاترین قیمت آکیتا امروز0.0000001825 $
پایین‌ترین قیمت آکیتا امروز0.0000001687 $
حجم معاملات243,936,482,641 $
حجم معاملات ارز42,647
توضیحات بیشتر

خرید ارز آکیتا AKITA INU (قیمت لحظه‌ای، نمودار و تحلیل)

آکیتا اینو (Akita Inu) یک رمز ارز نوپا در بازار ارزهای دیجیتال است که عمر زیادی از تولد آن نگذشته است. نوعی ارز دیجیتال غیر متمرکز محسوب می شود که در دسته میم کوین ها قرار گرفته است. مین کوین دسته ای از رمز ارزها هستند که با هدف خاصی به وجود نیامده اند و به همین خاطر بیشتر نوعی شوخی تلقی می شوند. در واقع این مدل رمز ارزها تلاش می کنند با جلب توجه کاربران و ایجاد علاقه در آن ها به رشد برسند و در واقعیت نیز به موفقیت های چشم گیری دست پیدا کرده اند. ارز دیجیتال آکیتا از نظر ساختار شباهت بسیاری به شیبا اینو و دوج کوین دارد. در ادامه این مطلب با این رمز ارز و آینده پیش روی آن بیشتر آشنا خواهید شد. پس در ادامه با ما همراه باشید.

شرایط آکیتا در بازار ارزهای دیجیتال

سازندگان ارز دیجیتال آکیتا اینو در سایت رسمی خود اعلام کرده اند که میزان ۵۰ درصد از این رمز ارز در ویتالیک بوترین سوزانده شده است و باقی آن نیز از طریق توسعه دهنده گان آکیتا در شبکه قفل شده است. سازندگان در تلاشند تا هرچه بیشتر آکیتا را توسعه دهند. از نظر آن ها برای داشتن واحدهای این رمز ارز هیچ فردی بر دیگری ارجحیت و برتری ندارد و همه باید از یک شانس مساوی برای داشتن آکیتا بهره مند باشند. از به وجود آمدن Akita مدت زمان زیادی نگذشته است، اما تا همین امروز توانسته است به موفقیت های والایی دست پیدا کند. این رمز ارز در ابتدا فقط در صرافی Uniswap معامله می شد. اما با گذشت زمان به تعداد صرافی هایی که از آن پشتیبانی می کنند اضافه شده است. داشتن ایده های جدید مانند سوختن واحدهای آکیتا، اجازه دادن به افراد بیکار که با هر مبلغی بتوانند درآمد کسب کنند و توسعه و ساماندهی شبکه های اجتماعی غیر متمرکز باعث شده است این رمز ارز با استقبال خوبی از طرف کاربران مواجه شود.

نحوه خرید ارز آکیتا در ایران

برای اینکه بتوانید ارز آکیتا Akita inu را معامله کنید باید چهار مرحله طی کنید:

  • در صرافی تاپ کنز ثبت نام کنید.
  • احراز هویت خود را تکمیل کنید و منتظر تایید کارشناسان باشد.
  • بعد از تایید احراز هویت خود اقدام به واریز ریالی کنید.
  • ارز آکیتا را خرید کنید

کیف پول های آکیتا

ارز دیجیتال آکیتا اینو از ERC-20 تبعیت می کند و به همین خاطر تمام کیف پول هایی که از آن پشتیبانی می کنند برای آکیتا نیز قابل استفاده هستند. معتبرترین کیف پول های آکیتا عبارتند از:

  • کیف پول Trust
  • کیف پول Atomic

آینده پیش روی آکیتا

شاید تصور کنید آکیتا اینو از آنجا که نوعی میم کوین محسوب می شود ممکن است در آینده این شک و شبهه وجود داشته باشد که مبادا همه چیز پوچ باشد و آینده خوبی در انتظار آن نباشد. به دلیل اینکه هیچ هدفی پشت پروژه آن نیست و هیچ برنامه ای هم برای توسعه آن در نظر گرفته نشده است. اما حمایت اشخاص مهم و رقابت موجود در بازار ارزهای دیجیتال عواملی هستند که نشان دهنده آینده روشن این رمز ارز و برخورداری از استقبال عمومی می باشد. سازندگان آکیتا اینو امیدوارند این رمز ارز همچون دوج کوین بتواند به موفقیت های بزرگی دست پیدا کند. اما از آنجا که میم کوین های قدرتمندتری در این بازار فعالیت دارند و با برنامه و نقشه راه بهتری به راه خود ادامه می دهند، موفقیت آکیتا را کمی سخت خواهد کرد. آکیتا به شدت دنباله رو راه دوج کوین است و اگر بخواهد به همین روش به راه خود ادامه دهد موفقیت زیادی را تجربه نخواهد کرد. مگر اینکه شخص یا نهاد مهمی بخواهد از آن حمایت کند. به همین خاطر به شما پیشنهاد می کنیم در صورتی که به دنبال سودهای بلندمدت هستید این رمزارز را برای سرمایه گذاری انتخاب کنید.