نماد زل کش

زل کشFLUX

#کوین

قیمت زل کش Flux

3.64%
0.456 $
تومان
$0.439
$0.477
بالاترین قیمت زل کش امروز0.477 $
پایین‌ترین قیمت زل کش امروز0.439 $
حجم معاملات2,834,413 $
حجم معاملات ارز1,315,579

نمودار قیمت لحظه‌ای زل کش

توضیحات بیشتر

خرید ارز زل کش FLUX به همراه قیمت لحظه‌ای، نمودار و تحلیل

خرید ارز زل کش در صرافی تاپ کنز، به راحتی و به صورت آنلاین میتوانید ارز زل کش FLUX خرید و فروش کنید.

ارز FLUX زل کش چیست؟

ارز دیجیتال FLUX رمز ارز تخصصی شبکه فلاکس است. شبکه فلاکس یک شبکه محاسبانی غیرمتمرکز با بیش از 800 سرور و بیش از 100 نود فعالیت می کند. این زیرساخت اجازه می دهد که برنامه های کاربردی توسعه یافته با زبان های مختلف برنامه نویسی به صورت همزمان در چند نود راه اندازی شوند. این ارز در ابتدا با نام زلکش ZelCash فعالیت کرد اما در سال 2021 نام خود را به ارز دیجیتال فلاکس تغییر داد.

نحوه عملکرد ارز دیجیتال FLUX

اکوسیستم فلاکس نسل جدید زیرساخت ابری مقیاس پذیر و غیرمتمرکز است و به شما اجازه می دهد که برنامه های کاربردی را در سرورهای فلاکس توسعه، مدیریت و ایجاد کنید. این اکوسیستم از چهار عنصر اصلی تشکیل شده است که شامل موارد زیر می شود:

  • 1.نودهای فلاکس FluxNodes
  • 2.FluxOS
  • 3.Flux Fusion
  • 4.Zelcore

نحوه خرید ارز دیجیتال فلاکس FLUX

برای خرید ارز دیجیتال FLUX باید ابتدا باید در یک صرافی معتبر که از خرید و فروش این ارز پشتیبانی می کند عضو شوید. تاپ کنز صرافی معتبری است که علاوه بر فلاکس از صدها ارز دیجیتال معتبر دنیا نیز پشتیبانی کرده و زیرساخت معامله آن ها را فراهم نموده است. در صورت تمایل به ثبت نام در این صرافی باید مراحل زیر را طی کنید

·       ورود به سایت تاپ کنز و درخواست ثبت نام

·       وارد کردن اطلاعات واقعی و درخواست احراز هویت

·       پس از احراز هویت می توانید این ارز را در بین دیگر ارزهای دیجیتال انتخاب کرده و بخرید.

قیمت ارز فلاکس

این ارز دیجیتال در 4 اگوست 2018 ارائه شد و تا 23 اگوست 2021 قیمت ثابتی داشت؛ اما در 5 دسامبر 2021 بیشترین قیمت خود را ثبت کرد و در طول چهار ماه گذشته (مقاله در 21 جولای نوشته شده است) روند نزولی داشته است. لازم به ذکر است در این مدت تمامی ارزهای دیجیتال این روند نزول قیمت را پشت سر گذاشتند. به صورت کلی ارز دیجیتال FLUX رتبه 173 ارزهای دیجیتال را به خود اختصاص داده و توانسته 0.01 درصد از کل بازار را در اختیار خود داشته باشد. با توجه به قیمت دلار امروز هر واحد ارز فلاکس 2794 تومان خرید و فروش می شود.

کیف پول هایی که از زل کش پشتیبانی می کنند؟

همانطور که می دانید داشتن کیف پول دیجیتالی برای نگهداری از ارزهای دیجیتال اهمیت زیادی دارد اما همه کیف پول ها از همه ارزها پشتیانی نمی کنند. تنها دو کیف پول ارز دیجیتال موبایلی هستند که از این ارز پشتیبانی می کنند.

کیف پول سیف پل SafePal و کیف پول شناخته شده تراست ولت Trust که هر دو قابلیت روی سیستم اندروید و ios را دارد. تراست ولت رابط کاربری بهتری داشته و یکی از معروف ترین و پرکاربردترین انواع ولت های دنیا است.