نماد سیویک

سیویکCVC

#توکن

قیمت سیویک Civic

NaN%
$
تومان
بالاترین قیمت سیویک امروز $
پایین‌ترین قیمت سیویک امروز $
حجم معاملات $
حجم معاملات ارز

نمودار قیمت لحظه‌ای سیویک

توضیحات بیشتر

خرید سیویک CVC به همراه قیمت لحظه‌ای، نمودار و تحلیل

خرید سیویک در صرافی تاپ کنز، به راحتی و به صورت آنلاین میتوانید ارز سیویک CVC خرید و فروش کنید.

ارز سیویک CVC چیست؟

Civic پروژه ای مبتنی بر بلاک چین است و رمز ارز CVC توکن آن است. این رمز ارز روی شبکه اتریوم فعالیت می کند و از قراردادهای هوشمند برای امور پرداختی و تایید اطلاعات وارد شده استفاده می کند. این پروژه روی هویت شخصی افراد تاکید دارد و هدف از ساخت آن مدیریت بهتر هویت های دیجیتال با استفاده از بلاک چین است. بیشتر پروژه های بلاک چینی روی هویت محصولات تاکید دارند، اما سیویک به فکر ایجاد یک روش تایید هویت ارزان تر، امن تر و کارآمدتر برای تمامی صنایع و افراد در سراسر جهان است.

کاربران هر جا که نیاز به تایید هویت باشد مجبورند اطلاعات خود را وارد کنند و این پروسه زمان بر است که هویت شخص توسط سازمان های مختلف تایید شود. سیویک برای مشکلات مربوط به تایید هویت راه حل های مناسبی ارائه داده است. در این روش تایید اطلاعات شخصی روی یک بلاک چین ذخیره می شود نه خود داده های ورودی و سازمان های مختلف با بررسی آن ها هویت شما را تایید می کنند و دیگر نیاز نیست شما چند بار اطلاعات خود را برای هر سازمان ثبت کنید و منتظر تایید آن باشید. در واقع تاییدی که یک بار انجام می شود قابل انتقال از یک سازمان به سازمان دیگر است.

نحوه عملکرد سیویک

شبکه ارز دیجیتال CVC از سه رکن اساسی مرتبط با یکدیگر بهره می گیرد: فراهم کنندگان سرویس، اعتبار سنج ها و کاربران. کاربران کسانی هستند که تمایل دارند برای ثبت اطلاعات شخصی خود از این پروتکل استفاده کنند. سیویک این کار را با استفاده از یک اپلیکیشن قدرتمند که بسیار ساده و در عین حال کاملا ایمن است انجام می دهد. کاربران این اپلیکیشن را می توانند دانلود کنند و با استفاده از وب و یا گوشی خود از آن استفاده کنند. کاربران گستره ای از اطلاعات شخصی خود را در اپلیکیشن وارد می کنند. اعتبارسنج ها وظیفه تایید اعتبار اطلاعات ورودی توسط کاربران و ثبت تاییدیه آن روی بلاک چین را به عهده دارند. آن ها می توانند این تاییدیه ها را به سازمان ها و سرویس هایی که به آن ها نیاز دارند در قبال توکن های CVC بفروشند.

ارز CVC

هنگامی که تاییدیه اطلاعات شخصی توسط اعتبار سنج ها در بلاک چین ذخیره می شود، فراهم کنندگان سرویس می توانند حق دسترسی به آن ها را از طرف کاربر با استفاده از ارز دیجیتال CVC کسب کنند. اعتبار سنج ها می توانند اطلاعات تایید شده را در بازار سیویک (Identity) به فروش برسانند. هنگامی که یک ارائه دهنده سرویس اطلاعات را درخواست می کند و برای آن پول می دهد، توکن های CVC در یک قرارداد اعتبار سنجی قرار می گیرند و هنگامی که اعتبار سنج اطلاعات را فراهم کرد، اعتبار سنج و کاربر مورد نظر پاداش خود را به صورت توکن های CVC دریافت می کنند.

این پروژه کاملا انعطاف پذیر است و اعتبار سنجان می توانند تاییدیه های اطلاعات را از هم تفکیک کنند و تنها مواردی که درخواست کننده نیاز دارد را در اختیار آن قرار دهند.

استخراج سیویک

ارز دیجیتال CVC غیر قابل استخراج است و تمامی توکن های آن توسط تیم ارائه دهنده استخراج شده است و به تدریج در اختیار کاربران قرار می گیرد.

قیمت سیویک

ارز دیجیتال CVC در تاریخ ۱۳ دی ماه ۱۳۹۶ توانست بالاترین قیمت خود را تجربه کند و به قیمت ۱/۳۴ دلار دست پیدا کند؛ اما هم اکنون ۵۸ درصد از قیمت خود را از دست داده است. در حال حاضر و در زمان نگارش این مطلب سیویک در رتبه ۱۵۹ بازار ارزهای دیجیتال قرار دارد و ۰/۰۱ درصد از کل بازار را از آن خود کرده است. تعداد کل توکن های سیویک ۱ میلیارد واحد است که از این تعداد ۶۷۰ میلیون واحد در گردش است.

کیف پول های سیویک

برای ذخیره و معامله ارز دیجیتال CVC می توانید از تمامی والت هایی که از رمز ارز اتریوم پشتیبانی می کنند استفاده کنید. کیف پول های ترزور، متامسک، کیپ کی، کوینمی، مای اتر ولت و لجر بهترین و معتبرترین والت های اتریوم هستند که می توانید از هر یک از آن ها متناسب با میزان سرمایه و شرایط خود برای نگهداری سیویک استفاده کنید.

آینده ارز CVC

طبق پیش بینی های انجام شده برای آینده ارز دیجیتال CVC بسیاری از کارشناسان معتقدند که این رمز ارز گزینه مناسبی برای سرمایه گذاری های بلندمدت نیست و حتی ممکن است ارزش آن سقوط کند. واقعیت این است که هیچ نظریه قطعی برای آینده آن وجود ندارد و نظرات متناقض مثبت و منفی بسیاری در مورد قیمت آن داده شده است و نمی توان به طور یقین پیش بینی کرد که چه آینده ای در انتظار سیویک است.