ثبت نام و احراز هویت در سایت

ثبت نام
تاریخ انتشار: 16ام تیر 1400 3,824 بازدید

احراز هویت چیست؟

ثبت نام و احراز هویت در سایت به منظور جلوگیری از فسادهای مالی در تمام نهادهای مالی از جمله صرافی مورد نیاز است. به همین منظور و برای شناسایی کاربران و انجام تراکنش ها و خرید و فروش ارزهای دیجیتال باید پیش از هرکار ثبت نام کنید و احراز هویت شوید. اطلاعات شخصی شما در بانک اطلاعاتی سایت ذخیره شده و به هیچ عنوان قابل دستیابی نمی باشد.

آیا ممکن است احراز هویت انجام نشود؟

در صورتی که اطلاعات شخصی را درست وارد نکرده باشید احراز هویت به درستی انجام نشده و ثبت نام صورت نمی گیرد. برای ویرایش اطلاعات می توانید وارد حساب کاربری خود شده و اطلاعات را تکمیل کنید و ایرادات موجود را برطرف کنید. در صورتی که اطلاعات شخصی به درستی وارد و تایید نشود، شماره حساب بانکی نیز تایید نشده و نمی توانید در سایت معاملات ارزهای دیجیتال را انجام دهید.

مدارک مورد نیاز برای احراز هویت در سایت

  • اطلاعات شخصی اعم از شماره ملی، نام و نام خانوادگی، عکس، شماره همراه، شماره حساب بانکی و شبا
  • آدرس محل سکونت، تلفن ثابت، کد پستی
  • تکمیل و امضای قرارداد
  • ارسال عکس: عکس باید کاملا مطابق با ابعاد در نظر گرفته شده در سایت و همچنین واضح باشد. در غیر این صورت احراز هویت انجام نشده و باید عکس را تعویض کنید.

توجه داشته باشید باید شماره تلفن همراه به نام خود شخص باشد و پیش از تایید حساب کاربری تمام موارد بررسی شده و در صورت صحت اطلاعات احراز هویت به طور کامل انجام می شود. در صورتی که تلفن ثابت ندارید می توانید از شماره تلفن ثابت یکی از نزدیکان خود استفاده کنید. البته توجه داشته باشید شماره تلفن وارد شده باید برای آدرس محل سکونت ذکر شده در سایت باشد. تلفن ثابت و تلفن همراه باید توسط سایت تایید شود. وگرنه نمی توانید به مراحل بعدی ثبت نام وارد شوید.

آیا ثبت نام در سایت برای انجام معاملات ارزهای دیجیتال ضروری است؟

بله. از آنجا که فعالیت در سایت همچون بانک منوط به انجام تراکنش ها و نقل و انتقالات مالی است، از این رو باید هر کاربر پیش از انجام هرکاری در سایت ثبت نام کند و اطلاعات شخصی او تایید شود.

در احراز هویت عکس سلفی باید چگونه باشد؟

عکس سلفی که قرار است برای احراز هویت آپلود کنید باید از شرایط زیر برخوردار باشد:

مکانی که قرار است در آن سلفی بگیرید از نور کافی برخوردار باشد. به طوری که چهره به طور کامل مشخص باشد.

  • به هنگام گرفتن عکس عینک نزنید.
  • فاصله مناسب تا دوربین را رعایت کنید و از فاصله دور عکس نگیرید.
  • از قرارگیری جلوی منبع نور و یا آینه خودداری کنید.
  • زاویه دوربین کاملا روبروی صورت باشد.
  • از پوشش مناسب و رسمی استفاده کنید.
مراحل احراز هویت

نمونه صحیح عکس

راهنمای ثبت نام در سایت

روی گزینه ثبت نام در سمت چپ و بالای سایت کلیک کنید. ایمیل را وارد کرده و پس از آن یک رمز عبور مطمئن با امنیت بالا برای اکانت خود انتخاب کرده و مجددا آن را در کادر بعدی وارد کنید. در صورتی که شخصی سایت را به شما معرفی کرده است کد معرف را وارد کنید   و در نهایت روی ثبت نام کلیک کنید.

ایمیل و رمز ورود

ثبت نام

 

رمز ورود باید شرایط زیر را داشته باشد

ثبت نام

 

جهت ثبت نام کلیک کنید