راهنمای واریز و برداشت ریالی

واریز و برداشت
تاریخ انتشار: 16ام تیر 1400 3,601 بازدید

کارمزدهای مربوط به واریز و برداشت ریالی چقدر است؟

کارمزد مربوط به واریز ریالی در کیف پول صفر است. کامزد برداشت با توجه به هزینه های مربوط به درگاه های بانکی و با توجه به میزان مبلغی که قرار است برداشت شود به صورت درصدی از مبلغ اصلی کم می شود. برای اطلاعات بیشتر می توانید به صفحه هزینه های مربوط به برداشت ها و کارمزدها مراجعه نمایید.

آیا امکان لغو برداشت ریالی وجود دارد؟

قبل از کلیک بر روی گزینه ارسال می توانید وارد کیف پول شده و لغو برداشت را بزنید. در غیر این صورت امکان لغو برداشت ریالی وجود ندارد.

چه دلایلی باعث عدم موفقیت واریز ریالی می شود؟

توجه داشته باشید به هنگام انجام پرداخت ها به هیچ عنوان از فیلترشکن استفاده نکنید. به دلیل اینکه فیلترشکن کار واریز وجه را مختل می کند. از امنیت صفحه پرداخت بانکی مطمئن شوید و از صفحه کلید موجود روی پلتفرم بانک استفاده کنید. توجه داشته باشید روزانه تا سقف ۵۰ میلیون تومان می توانید واریز ریالی داشته باشید.

آیا ممکن است مبلغ از حساب بانکی کسر اما کیف پول شارژ نشده باشد؟

پس از واریز در صورتی که مبلغ از حساب شما کسر شده بود، چند دقیقه صبر کنید. در صورتی که واریز انجام نشده باشد، مبلغ به حساب برگشت داده خواهد شد. در حالت کلی مدت زمان عودت به حساب ۷۲ ساعت است. اما معمولا این کار تنها کمتر از یک ساعت انجام خواهد شد. در غیر این صورت با پشتیبانی سایت تماس حاصل نمایید تا وضعیت واریز مبلغ بررسی شود. توجه داشته باشید شماره حساب باید در سایت ثبت شده باشد. در غیر این صورت پرداخت ها با مشکل مواجه خواهد شد.

میزان سقف برداشت های ریالی در طول روز چقدر است؟

حداقل میزانی که می توانید از حساب برداشت کنید مبلغ ۱۵ هزار تومان و حداکثر مبلغ با توجه به سطوح کاربری مشخص می شود.

آیا ممکن است برداشت های ریالی به حساب کاربر واریز نشود؟

زمان برداشت ریالی را پیش از انجام هر کاری چک کنید و حداقل یک ساعت صبر کنید. در صورتی که پیامک واریز برایتان ارسال نشد، گردش حساب خود را بگیرید. در صورتی که باز هم واریز انجام نشده بود، با پشتیبانی سایت تماس بگیرید و ساعت و تاریخ دقیق برداشت ریالی را اعلام کنید تا موارد لازم بررسی شود.