معرفی به دوستان

دعوت از دوستان
تاریخ انتشار: 15ام خرداد 1400 14,805 بازدید

با دعوت از دوستان خود در تاپ کنز درآمد داشته باشید.

30 درصد از کارمزد معاملات برای شماست اگر فقط دوستان خود را به تاپ کنز دعوت کنید.

دعوت از دوستان

در تاپ کنز شما میتوانید به دو روش درامد داشته باشید:

  • درآمد دلاری داشته باشید.
  • درآمد ریالی داشته باشید.

 

چگونه میتوانم از تاپ کنز درآمد دلاری داشته باشم؟

تنها کافیست که دوستان خود را به تاپ کنز دعوت کنید و 30 درصد از معاملات دوستانتان را کارمزد دریافت کنید.

برای این کار لازم هست که دوستان خودتان را با استفاده از لینک دعوت تتر یا کد دعوت تتر که در تصویر زیر مشخص شده به تاپ کنز معرفی کنید و کارمزد خود را به صورت دلاری دریافت کنید.

 

دعوت از دوستان

 

درآمد ریالی از تاپ کنز

بخش درآمد ریالی برای دوستانی فراهم گردید که میخواهند به صورت مستقیم درآمدشان به ریال باشد.

همانند بخش درآمد دلاری فقط کافیست کد دعوت ریالی یا لینک دعوت ریالی را که در عکس بالا مشاهده می‌کنید، برای دوستانتان ارسال کرده و از انها دعوت کنید به همراه شما در صرافی تاپ کنز به معاملات ارزهای دیجیتالی بپردازند.

 

لطفا قبل از دعوت دوستان خود به قوانین زیر توجه کنید

قوانین معرفی دوستان به صرافی تاپ کنز

  • در حال حاضر ۳۰٪ از کارمزد تمامی معاملات انجام شده توسط کاربر معرفی شده در صرافی تاپ کنز به فرد ارجاع دهنده تعلق می‌گیرد
  • برای هر معامله دقیقاً ۳۰٪ ارزش معادل ریالی کارمزد کسر شده از طرف دعوت شده به فرد ارجاع دهنده تعلق می‌گیرد. مبلغ کارمزد بر اساس درصد کارمزد کاربر دعوت شده و ارزش معادل ریالی کارمزد در لحظه انجام معامله با دقت یک ریال محاسبه می‌شود. در بازارهای تتر قیمت خرید لحظه‌ای استاندارد تتر در صرافی تاپ کنز برای تعیین ارزش ریالی کارمزد لحاظ می‌شود. این قانون برای دعوت تتر نیز صادق می‌باشد
  • هدیه‌ی ارجاع به صورت تجمیعی پس از رسیدن مجموع مبالغ آن به حد نصاب ده هزار تومان به حساب کیف پول ریال معرف در صرافی تاپ کنز واریز می‌شود. در صورت کمتر بودن مجموع مبالغ از این حد نصاب، مجموع مبالغ پس از گذشت هفت روز به حساب معرف واریز می‌شود.
  • ملاک ثبت رابطه‌ی دعوت، وجود کد دعوت در فرم ثبت‌نام یا استفاده از همان پیوند معرف برای ثبت‌نام است. در صورتی که به هر دلیل ثبت‌نام بدون کد یا پیوند معرف صورت بگیرد، مبلغی برای معرف در نظر گرفته نمی‌شود.
  • محدودیتی در تعداد دوستان معرفی شده توسط یک معرف وجود ندارد
  • محاسبه‌ی درصد ارجاع دهنده در لحظه‌ی انجام هر معامله صورت می‌گیرد. هر گونه تغییر در درصد تعیین شده برای ارجاع یا ثبت معرف برای کاربران تاثیری در سهم معرف در کارمزد معاملات انجام شده پیش از آن تاریخ نخواهد داشت.
  • صرافی تاپ کنز این حق را برای خود محفوظ می‌داند که هر زمان در صورت صلاحدید قوانین طرح معرفی دوستان را تغییر دهد.

همین الان دوستان خود را دعوت کرده و درآمد خود را از تاپ کنز آغاز کنید.

دعوت از دوستان