مراحل احراز هویت در سایت

مراحل احراز هویت
تاریخ انتشار: 14ام تیر 1400 7,627 بازدید

ثبت نام و احراز هویت

ثبت نام و احراز هویت در سایت به منظور جلوگیری از فسادهای مالی در تمام نهادهای مالی از جمله صرافی مورد نیاز است. به همین منظور و برای شناسایی کاربران و انجام تراکنش ها و خرید و فروش ارزهای دیجیتال باید پیش از هرکار ثبت نام کنید و احراز هویت شوید. اطلاعات شخصی شما در بانک اطلاعاتی سایت ذخیره شده و به هیچ عنوان قابل دستیابی نمی باشد.

آیا ممکن است احراز هویت انجام نشود؟

در صورتی که اطلاعات شخصی را درست وارد نکرده باشید احراز هویت به درستی انجام نشده و ثبت نام صورت نمی گیرد. برای ویرایش اطلاعات می توانید وارد حساب کاربری خود شده و اطلاعات را تکمیل کنید و ایرادات موجود را برطرف کنید.

مدارک مورد نیاز برای احراز هویت در سایت

  • اطلاعات شخصی اعم از شماره ملی، نام و نام خانوادگی، عکس، شماره همراه، شماره حساب بانکی و شبا
  • آدرس محل سکونت، تلفن ثابت، کد پستی
  • تکمیل و امضای قرارداد
  • ارسال عکس: عکس باید کاملا مطابق با ابعاد در نظر گرفته شده در سایت و همچنین واضح باشد. در غیر این صورت احراز هویت انجام نشده و باید عکس را تعویض کنید.
مراحل احراز هویت

نمونه صحیح عکس

توجه داشته باشید باید شماره تلفن همراه به نام خود شخص باشد و پیش از تایید حساب کاربری تمام موارد بررسی شده و در صورت صحت اطلاعات احراز هویت به طور کامل انجام می شود. در صورتی که تلفن ثابت ندارید می توانید از شماره تلفن ثابت یکی از نزدیکان خود استفاده کنید. البته توجه داشته باشید شماره تلفن وارد شده باید برای آدرس محل سکونت ذکر شده در سایت باشد.